حقیقی برابر کاسیاس به میدان می‌رود؟


 علیرضا حقیقی احتمال دارد در اولین دیدار خود برای ماریتیمو برابر ایکر کاسیاس یکی از بهترین دورازه بانان جهان قرار گیرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از مایس فوتبال، علیرضا حقیقی دروازه‌بان تیم ملی ایران و سابق روبین کازان به تازگی به تیم ماریتیمو پیوسته تا زیر نظر نلو وینگادا فوتبال خود را دنبال کند.

ماریتیمو این هفته باید روز یکشنبه در لیگ پرتغال برابر پورتو به میدان برود که ایکر کاسیاس را درون دروازه خود می‌بیند و در صورتی که وینگادا تشخیص دهد و از حقیقی درون دروازه تیم خود استفاده کند، تقابل حقیقی با کاسیاس که هواداران دروازه‌بان ایرانی را با این لقب می‌شناسند می‌تواند جالب باشد.

ماریتیمو این فصل در لیگ پرتغال شرایط خوبی نداشته و در صورتی نلو وینگادا را به عنوان سرمربی خود انتخاب کرده که پورتو نیز همانند ماریتیمو بعد از نتایج شعیف لوپتگی را برکنار و ژوزه پسیرو را به عنوان سرمربی انتخاب کرده است تا دیدار یکشنبه اولین آزمون سرمربیان جدید با تیم های خود باشد.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال