بی اعتمادی زیدان به خریدهای بنیتس


زیدان از زمان پذیرفتن هدایت رئال مادرید، دو بار روی نیمکت این تیم نشسته و بازیکنانی که به میدان فرستاده نیز همان بازیکنان فصل گذشته این تیم بوده اند.

به گزارش "ورزش سه"، او با همین دو بازی هم توانسته رضایت و اعتماد هواداران رئال را جلب کند. زیدان در نشست های خبری خود صراحتا تاکید کرده است که تکیه او، به بازیکنان شاخص و بزرگ رئال خواهد بود و این مساله را عملا در دو بازی اخیر نیز نشان داده است. 

زیزو چه در برتری 5-0 برابر دپور و چه در پیروزی 5-1 برابر خیخون، حاضر نشد هیچ کدام از خریدهای تابستانی رئال که مورد تایید بنیتس بودند یعنی دانیلو، کاسیا، لوکاس واسکز، کواچیچ، چریشف و کاسیمیرو را از ابتدا در ترکیب ثابت قرار دهد و تنها این کواچیچ بود که برابر خیخون، 25 دقیقه فرصت حضور در میدان بجای بنزمای مصدوم را پیدا کرد. 

در زمان بنیتس، دانیلو به کارواخال ترجیح داده می شد و 1495 دقیقه نیز بازی کرده بود. زیدان به کاسیمیرو که در زمان حضور بنیتس 1212 دقیقه به میدان رفته بود نیز اعتمادی ندارد و اوضاع برای کاسیا، واسکز و چریشف هم به همین منوال بوده است. 

او چریشف را حتی در لیست 18 نفره خود نیز قرار نداده و لوکاس را برای بازی مقابل خیخون به روی سکوها فرستاد. این به خوبی نشان می دهد که از نگاه زیدان، برنامه های بنیتس برای رئال مادرید تا چه اندازه غیرقابل قبول بوده است.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال