مجموعه تئاتر شهر باز هم مهجور ماند/ تبليغات محيطی ضعيف فجر ۳۴


به گزارش خبرنگار مهر، در سال‌های نه چندان دور عابران و رهگذران چهارراه ولیعصر در زمان برگزاری جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به عنوان مهمترین رویداد بین‌المللی تئاتر ایران با فضایی متفاوت پیرامون مجموعه تئاتر شهر مواجه می‌شدند؛ فضایی كه حاكی از یك اتفاق هنری و تئاتری بود.

ولی در دوره‌های اخیر جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، مجموعه تئاتر شهر دیگر این جذابیت و تأثیر بصری را نه تنها بر رهگذران و عابران این تقاطع پر رفت و آمد پایتخت كه حتی بر فعالان تئاتری و مخاطبان همیشگی و ثابت هنرهای نمایشی نیز ندارد.

سی و چهارمین دوره جشنواره هم از چند دوره اخیر مستثنی نیست و جشنواره‌ای با این درجه اهمیت در اصلی‌ترین مكان میزبانی خود یعنی تئاتر شهر، حرفی برای گفتن به لحاظ تبلیغات و مهیاسازی فضای محیطی ندارد.

مجموعه تئاتر شهر در حالی میزبان تئاتر فجر سی و چهارم شده است كه از تبلیغات و فضاسازی محیطی در خور و تاثیرگذار این مجموعه هنری و همچنین مهمترین رویداد تئاتری ایران بهره‌مند نیست و تنها به نصب چند بنر و برپا كردن چارچوبی مسقف برای اجراهای خیابانی كه آن‌ها هم چشم‌نواز و تأثیرگذار نیستند، بسنده شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات