نتیجه و فیلم خلاصه بازی گل‌های امید ایران ژاپن جمعه 2 بهمن 94


نتیجه  امید ایران ژاپن جمعه 2 بهمن 94,

فیلم خلاصه بازی امید ایران ژاپن جمعه 2 بهمن 94,

 فیلم گل‌‌های امید ایران ژاپن جمعه 2 بهمن 94,دانلود ویدیو گل تویوکاوا بازی امید ایران ژاپن,

 بازی امید ایران ژاپن 2 بهمن 94,داوری بازی امید ایران ژاپن جمعه 2 بهمن 94,امید ایران 0 امید ژاپن 3,

حاشیه‌های بازی امید ایران ژاپن جمعه 2 بهمن 94,دقایق حساس بازی امید ژاپن جمعه 2 بهمن 94,

ویدیو گل‌‌ بازی امید ایران ژاپن ,گزارش جامع بازی امید ایران چین 2 بهمن 94,

خلاصه بازی امید ایران ژاپن,  دانلود   ,  خلاصه بازی ,  

تیم فوتبال امید ایران   ,  ژاپن ,   ایران,فوتبال,تیم امید,

نتیجه و فیلم خلاصه بازی گل‌های امید ایران ژاپن جمعه 2 بهمن 94

این بازی در حالی برگزار می شود که امیدهای ایران در گروه اول این رقابت ها در رده دوم ایستادند و ژاپنی ها نیز صدرنشین گروه دوم شدند. برنده این بازی می تواند به جمع چهار تیم برتر راه پیدا کند و شانس زیادی برای حضور در المپیک پیدا کند، سه تیم از آسیا در نهایت راهی برزیل خواهند شد تا در مسابقات المپیک ریو 2016 شرکت کنند.

مرحله یک چهارم نهایی مقدماتی المپیک ریو 2016 در آسیا ، ساعت 17 ورزشگاه عبداله بن خلیفه

داور: کریشنا دیلان پریرا(سریلانکا) 

کمک‌ها: پالیتا هماکونگا(سریلانکا)، مین یو(چین تایپه)

امید ایران: محمدرضا اخباری، محمد دانشگر، روزبه چشمی، وحید حیدریه، علی عبدالله زاده، علی کریمی، علیرضا نقی زاده، شاهین ثاقبی، مهدی ترابی،میلاد محمدی(87 محسن کریمی) و ارسلان مطهری

سرمربی: محمد خاکپور

 

امید ژاپن: ماساتوشی کوشیبیکی، اندو واتارو، ایوانامی تاکویا، اوئدا نائومیچی، ریکی هاراکاوا، ناکاجیما شویا، یویا کوبو(82 تاکاما آسانو)، مورایا سی، ماساشی کامی کاوا، اوناوو ادو،شینیا یاجیما(89 تویوکاوا یوتا)

سرمربی: ماکوتو تگوراموری

اخطارها: 

محمد دانشگر(32) و شاهین ثاقبی(67) از ایران.

 

شرح نیمه اول: 

دو تیم ایران و ژاپن، نیمه اول دیداری که ممکن تا 120 دقیقه هم کشیده شود را با تساوی به پایان رساندند تا راهی رختکن شوند. 

این بازی با حملات ایران آغاز شد و در همان دقایق ابتدایی بازیکنان این تیم دو بار توانستند در موقعیت های فوق العاده ای قرار بگیرند، موقعیت هایی که به ثمر ننشست، پس از ده دقیقه ابتدایی نیز ژاپنی ها توانستند خود را پیدا کنند و جلوتر بیایند و در چند فرصت دروازه ایران را تهدید کنند. 

پس از حملات و فشار ایرانی ها و ژاپنی ها، بازی آرام تر شد و دو تیم کم و بیش چشم به باز کردن دروازه یکدیگر داشتند که البته جنبش مطهری در خط حمله ایران باعث شده بود موقعیت های ایران بیشتر و حتی خطرناک تر از حریف باشد، البته امیدهای ایران حاکم توپ در این بازی بودند و توانستند با درصدی حدود دوبرابر ژاپنی ها توپ و میدان را در اختیار داشته باشند. 

حال باید دید در نیمه دوم، کدام یکی از مربیان می توانند با القای دستورات تاکتیکی خود، جهت بازی را به سوی خود برمی گرداند و سه امتیاز حیاتی این بازی را به حساب خود واریز می کند.

 

دقایق حساس:

دقیقه 1: فرار عالی ارسلان مطهری و جا گذاشتن مدافع روبه‌رو او را در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان ژاپن قرار داد ما ضربه او از پشت محوطه با کف دست دروازه‌بان ژاپن به بیرون رفت.

دقیقه 2: کرنر ارسالی از جناح راست با ضربه سر علی کریمی به شکل خطرناکی از بالای دروازه ژاپن به اوت رفت.

دقیقه 6: کرنر ارسالی از جناح چپ و ضربه سر مهاجم ژاپن با خروج عجیب اخباری راهی به دروازه ایران نیافت.

دقیقه 10: ضدحمله بازیکنان ایران از سمت چپ و کشیده شدن دامنه آن به سمت راست، موقعیتی خطرناک روی دروازه ژاپن ایجاد کرد اما ضربه ناقص ثاقبی با برخورد به دفاع ژاپن به میانه زمین بازگشت.

دقیقه 26 – ضربه محکم کوبو، هافبک ژاپنی در حالی که خطری روی دروازه ایران به وجود آورد از کنار دروازه اخباری به بیرون رفت.

دقیقه 29 – پرتاب اوت ایرانی ها و پس از آن از آن سانتری خطرناک روی دروازه ژاپن با هوشیاری دروازه بان این تیم مهار شد.

دقیقه 36 – ملی پوشان امید ایران یک موقعیت استثنایی دیگر به دست آوردند و ارسلان مطهری فرصتی که خود ایجاد کرده بود را در حالی که در محوطه 6 قدم ژاپنی ها قرار داشت با بی دقتی از دست داد.

دقیقه 1 + 45 – سانتر علی کریمی از روی ضربه ایستگاهی، روی دروازه ژاپنی خطر ایجاد کرد اما دروازه بان این تیم با مشت کردن این توپ، این خطر را از روی دروازه اش دور کرد. 

دقیقه 1 + 45 – توپ برگشتی دروازه بان ژاپنی پشت محوطه جریمه به میلاد محمدی رسید و شوت روپای او نیز با اختلاف کمی از بالای دروازه این تیم به بیرون رفت.

دقیقه 51 – سانتر بلند حیدریه روی دروازه ژاپنی موقعیت جدیدی برای ایران به وجود آورد اما گلر حریف با پروازی بلند توپ را مهار کرد.

دقیقه 52 – ارسلان مطهری بیرون از محوطه ژاپنی ها صاحب توپ شد و ضربه خود را روانه دروازه حریف کرد اما دروازه بان این تیم توپ را مهار کرد.

دقیقه 56 – یکی از خطرناک ترین اتفاقات این بازی در این لحظه اتفاق افتاد و ضربه سر میلاد محمدی که بالاتر از مدافع ژاپنی و به زیبایی نواخته شد به تیر دروازه حریف برخورد کرد. 

دقیقه 58 – ارسلان مطهری بازهم بیرون محوطه جریمه ژاپنی ها صاحب توپ شد و سرضرب شوت خود را روانه دروازه این تیم کرد اما این توپ هم به بیرون رفت.

دقیقه 79 – پس از موقعیت هدر رفته مطهری، سانتر مهدی ترابی در حالی از روی سر علی کریمی عبور کرد و توسط دروازه بان ژاپنی ها مهار شد که موقعیت خطرناکی محسوب می شد.

 

حاشیه:

*در دقیقه اول بازی مهدی ترابی مرتکب خطایی روی بازیکن حریف شد که منجر به پاره شدن پیراهن این بازیکن شد و دقایقی بعد به دستور داور، پیراهن پاره شده بازیکنی ژاپنی تعویض شد.

*تا دقیقه 15 این بازی ایرانی ها مالکیت توپ را با اختلاف در اختیار دارند، تا این لحظه ایرانی ها 62 درصد و ژاپنی ها نیز 38 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتند.

*امیدهای ژاپن در حالی به سراغ تیم کشورمان آمده اند که در 6 بازی اخیر خود به پیروزی رسیده اند. آنها یکی از تیم های بودند که با حداکثر امتیازات از گروه خود بالا آمدند.

*دو وینگر چپ و راست ایران یعنی میلاد محمدی و مهدی ترابی در این بازی مدام اقدام به تغییر جای خود می کنند.

*تا دقیقه 60 این بازی نیز، بازهم مالکیت توپ با ایران بود و درصد آن 54 به 46 به سود ایران بود.

منبع:ورزش سه

.

 نتیجه

ایران 0 ژاپن 3

دانلود ویدیو گل تویوکاوا 

 

این پست بروزرسانی میشود...

.

.

برای دیدن جزییات بیشتر اینجا کلیک کنید

 

نتیجه بازی امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 + دانلود گل های بازی و ...

libarshad1388.blogsky.com/.../نتیجه-بازی-امید-ایران-...

Translate this page

1 hour ago - دانلود گلها و خلاصه و نتیجه نهایی بازی امروز امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 نتیجه فیلم خلاصه بازی و گل‌های امید ایران ژاپن جمعه 2 بهمن 94. یک چهارم نهایی ...

نتیجه بازی فوتبال امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 + فیلم خلاصه ...

faro.ir/.../نتیجه-بازی-فوتبال-امید-ایران-ژاپن-فیلم....

Translate this page

نتیجه بازی فوتبال امید ایران و ژاپن قهرمانی زیر 23 سال آسیا جمعه 2 بهمن 94 همراه با فیلم خلاصه بازی و گل های بازی امید ایران و ژاپن گزارش و حواشی بازی.

زمان و ساعت بازی امید ایران و ژاپن در جمعه 2 بهمن 94 / پخش زنده ...

newclip.blog.ir/.../زمان-و-ساعت-بازی-امید-ایران-و-ژاپن...

Translate this page

2 days ago - زمان و ساعت بازی امید ایران و ژاپن در جمعه 2 بهمن 94، زمان بازی تیم ملی امید ایران و ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی، زمان و ساعت بازی امید ایران و ژاپن در ...

نتیجه و خلاصه بازی ایران و ژاپن 2 بهمن 94

ir98download.rozblog.com/.../نتیجه-و-خلاصه-بازی-ا...

Translate this page

17 hours ago - نتیجه و خلاصه بازی ایران و ژاپن 2 بهمن 94, , فوتبال ایران و ژاپن ... دانلود فیلم Solace 2015 با لینک مستقیم ..... خلاصه بازی امروز استقلال 2-2 ملوان 11 دی 94 + نتیجه و گل های . ... زمان و ساعت بازی امید ایران و ژاپن در جمعه 2 بهمن 94.

خلاصه بازی ایران و ژاپن جمعه 2 بهمن

top-news.rozblog.com/.../خلاصه-بازی-ایران-و-ژاپن-جم...

Translate this page

10 hours ago - ۱ روز پیش - زمان و ساعت بازی امید ایران و ژاپن / جمعه 2 بهمن 94 +ساعت 17 ... 1 day ago - نتیجه و فیلم خلاصه بازی گل‌های امید ایران چین دوشنبه 28 دی ...

نتیجه نهایی و دانلود خلاصه و گلهای بازی ایران ژاپن 2 بهمن 94

beroztarinmatlab.rozblog.com/post/927

Translate this page

نتیجه بازی امید ایران و قطر 25 دی 94 + فیلم خلاصه بازی. faro.ir/. ... ساعت دیدار بازی فوتبال امید ایران و ژاپن جمعه ۲ بهمن ۹۴ + خلاصه و گلهای بازی ... نقشه سایت ...

اول بلاگ | نتیجه و خلاصه بازی ایران و ژاپن 2 بهمن 94

tafrih7.aval-blog.ir/page-11839.html

Translate this page

7 hours ago - ۱ روز پیش - زمان و ساعت بازی امید ایران و ژاپن در جمعه 2 بهمن 94 | سایر . ... 1 day ago - نتیجه و فیلم خلاصه بازی گل‌های امید ایران چین دوشنبه 28 دی ...

دانلود کلیپ گل های بازی امید ایران و امید ژاپن روز جمعه 2 بهمن 94

pop-music.biz/.../22/دانلود-کلیپ-گل-های-بازی-امید-ای...

Translate this page

2 hours ago - جمعه ۲ بهمن ۹۴ همراه با فیلم خلاصه بازی و گل های بازی امید ایران و ژاپن گزارش و … نتیجه بازی فوتبال امید ایران و ژاپن قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا جمعه ...

پخش زنده بازی امید ایران و امید ژاپن روز جمعه 2 بهمن 94

pop-music.biz/.../22/پخش-زنده-بازی-امید-ایران-و-امید-...

Translate this page

1 hour ago - زمان و ساعت بازی امید ایران و ژاپن در جمعه ۲ بهمن ۹۴ / پخش زنده … ..... تیم حریف برخورد کرد و ارسلان مطهری با فرصت‌طلبی گل اول بازی را به ثمر … .... ۲ روز پیش – نتیجه امید ایران قطر جمعه ۲۵ دی ۹۴, فیلم خلاصه بازی امید ایران قطر ...

فیلم خلاصه بازی امید ایران و امید ژاپن روز جمعه 2 بهمن 94

sarbehava.ir/1394/11/02/3900

Translate this page

32 mins ago - نتیجه بازی فوتبال امید ایران و ژاپن قهرمانی زیر 23 سال آسیا جمعه 2 بهمن 94 همراه با فیلم خلاصه بازی و گل های بازی امید ایران و ژاپن گزارش و حواشی ...

 

AllVideosImagesShoppingMapsMoreSearch tools

About 2,090,000 results (0.35 seconds) 

Search Results

گزارش زنده: امید ایران صفر - امید ژاپن صفر :: ورزش 3

www.varzesh3.com/.../گزارش-زنده-امید-ایران-صفر-ام...

Translate this page

2 hours ago - تیم های ملی امید ایران و ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های مقدماتی المپیک ریو، امروز به دیدار یکدیگر می روند.

گزارش زنده: امید ایران صفر - امید ژاپن یک :: ورزش 3

www.varzesh3.com/.../گزارش-زنده-امید-ایران-صفر-ام...

Translate this page

18 mins ago - اولین بازی مرحله یک چهارم نهایی مقدماتی المپیک در آسیا، در 90 دقیقه به نتیجه نرسید تا بازی تیم های ایران و ژاپن به وقت اضافه کشیده شود.

90tv.ir :: می خواهیم تیم ملی امید قد المپیک باشد/ ایران- ژاپن ...

90tv.ir/.../می-خواهیم-تیم-ملی-امید-قد-المپیک-باشد-ای...

Translate this page

1 day ago - وب سایت رسمی برنامه نود- دو برد و یک باخت کارنامه تیم امید ایران در مرحله گروهی رقابت‌های زیر ۲۳ سال آسیا بود و این ۶ امتیاز کمک کرد شاگردان محمد ...

نتیجه دیدار تیم ملی امید ایران و ژاپن در انتخابی المپیک

seemorgh.com › ورزش › بازی های ملی

Translate this page

2 hours ago - به گزارش سیمرغ، تیم‌های فوتبال امید ایران و ژاپن در چارچوب رقابت‌های مرحله یک چهارم نهایی انتخابی المپیک 2016 ریو در قطر از ساعت 17 به وقت ...

تساوی تیم امید ایران برابر ژاپن در نیمه نخست

www.fardanews.com/.../تساوی-تیم-امید-ایران-برابر-...

Translate this page

2 hours ago - دیدار تیم های فوتبال امید ایران و ژاپن در نیمه نخست با تساوی به پایان رسید.

پخش زنده بازی امید ایران و امید ژاپن روز جمعه 2 بهمن 94

pop-music.biz/.../پخش-زنده-بازی-امید-ایران-و-امید-ژاپ...

Translate this page

1 hour ago - زمان و ساعت بازی امید ایران و ژاپن در جمعه ۲ بهمن ۹۴ | سایر . …. تلویزیون مرکزی چین با پخش گزارشی از بازی تیم فوتبال امید ایران مقابل تیم امید ...

نتیجه بازی فوتبال امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 + فیلم خلاصه ...

faro.ir/.../نتیجه-بازی-فوتبال-امید-ایران-ژاپن-فیلم....

Translate this page

نتیجه بازی فوتبال امید ایران و ژاپن قهرمانی زیر 23 سال آسیا جمعه 2 بهمن 94 همراه با فیلم خلاصه بازی و گل های بازی امید ایران و ژاپن گزارش و حواشی بازی.

امید ایران 0 - امید ژاپن 0 - باشگاه خبرنگاران جوان

www.yjc.ir › ورزشی › فوتبال و فوتسال

Translate this page

2 hours ago - تیم ملی فوتبال امید ایران در قالب مرحله حذفی انتخابی المپیک به مصاف تیم ملی فوتبال امید ژاپن رفت.

زمان و ساعت بازی امید ایران و ژاپن در جمعه 2 بهمن 94 / پخش زنده ...

newclip.blog.ir/.../زمان-و-ساعت-بازی-امید-ایران-و-ژاپن...

Translate this page

2 days ago - به گزارش نیوکلیپ، تیم های امید ایران و ژاپن در مرحله یک چهارم انتخابی المپیک 2016 ریو در روز جمعه 2 بهمن 94 از ساعت 17:00 به مصاف هم خواهند رفت ...

زمان بازی تیم امید ایران و ژاپن / یک چهارم نهایی انتخابی ...

libarshad1388.blogsky.com/.../زمان-بازی-تیم-امید-ایر...

Translate this page

2 days ago - 2 days ago - بازی های انتخابی المپیک ریو 2016 نتیجه نهایی : امید ایران 3 - امید چین 2 صعود شاگردان خاکپور / ژاپن حریف مرحله بعد زمان و مکان ...

 

AllVideosShoppingImagesMapsMoreSearch tools

About 253,000 results (0.57 seconds) 

Search Results

نتیجه بازی امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 + دانلود گل های بازی و ...

libarshad1388.blogsky.com/.../نتیجه-بازی-امید-ایران-...

Translate this page

1 hour ago - دانلود گلها و خلاصه و نتیجه نهایی بازی امروز امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 نتیجه فیلم خلاصه بازی و گل‌های امید ایران ژاپن جمعه 2 بهمن 94. یک چهارم نهایی ...

نتیجه بازی فوتبال امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 + فیلم خلاصه ...

faro.ir/.../نتیجه-بازی-فوتبال-امید-ایران-ژاپن-فیلم....

Translate this page

نتیجه بازی فوتبال امید ایران و ژاپن قهرمانی زیر 23 سال آسیا جمعه 2 بهمن 94 همراه با فیلم خلاصه بازی و گل های بازی امید ایران و ژاپن گزارش و حواشی بازی.

نتیجه و خلاصه بازی ایران و ژاپن 2 بهمن 94

ir98download.rozblog.com/.../نتیجه-و-خلاصه-بازی-ا...

Translate this page

17 hours ago - نتیجه و خلاصه بازی ایران و ژاپن 2 بهمن 94, , فوتبال ایران و ژاپن , فینال فوتبال ساحلی ایران و ژاپن , بازی فوتبال ایران و ژاپن , فوتبال ساحلی ...

اول بلاگ | نتیجه و خلاصه بازی ایران و ژاپن 2 بهمن 94

tafrih7.aval-blog.ir/page-11839.html

Translate this page

7 hours ago - بازی ,ژاپن ,خلاصه ,نتیجه ,بهمن ,امید ,خلاصه بازی ,امید ایران ,نتیجه بازی ,بازی امید ,بازی ایران ,بازی دوستانه ایران ,بازی والیبال ایران ,نتیجه “ب.

دانلود فیلم خلاصه بازی و نتیجه بازی امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94

jabiran.com › اخبار

Translate this page

دانلود فیلم خلاصه بازی و نتیجه بازی امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 دانلود فیلم خلاصه بازی و نتیجه بازی امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 دانلود فیلم خلاصه بازی و نتیجه بازی ...

نتیجه و خلاصه بازی امید ایران و امید ژاپن امروز جمعه 2 بهمن 94 ...

tabarok1.blog.ir/.../نتیجه-و-خلاصه-بازی-امید-ایران-و-ا...

Translate this page

9 mins ago - نتیجه بازی امید ایران و امید ژاپن 2 بهمن 94 + خلاصه بازی و شرح گل ها نتیجه بازی امید ایران و امید ژاپن جمعه 2 بهمن 94 مرحله یک چهارم نهایی خلاصه ...

پخش زنده بازی امید ایران و امید ژاپن روز جمعه 2 بهمن 94

pop-music.biz/.../22/پخش-زنده-بازی-امید-ایران-و-امید-...

Translate this page

1 hour ago - خلاصه بازی ایران و ژاپن جمعه ۲ بهمن – جدیدترین اخبار روز – رز … ... برچسب ها: پخش زنده والیبال ایران و ژاپن ، نتیجه زنده والیبال ایران و ژاپن ، جام ...

فیلم خلاصه بازی امید ایران و امید ژاپن روز جمعه 2 بهمن 94

sarbehava.ir/1394/11/02/3900

Translate this page

32 mins ago - نتیجه بازی فوتبال امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 + فیلم خلاصه ... faro.ir/8996/نتیجه-بازی-فوتبال-امید-ایران-ژاپن-فیلم.html. نتیجه بازی فوتبال ...

نتیجه بازی امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 + دانلود گل های بازی و ...

www.zxn.ir/نتیجه-بازی-امید-ایران-و-ژاپن-2-بهمن-94-...

Translate this page

8 mins ago - دانلود گلها و خلاصه و نتیجه نهایی بازی امروز امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 نتیجه فیلم خلاصه بازی و گل‌های امید ایران ژاپن جمعه 2 بهمن 94. یک چهارم نهایی ...

دانلود خلاصه بازی ایران و ژاپن انتخابی المپیک 2016 2 بهمن ...

dlroozane.ir/دانلود-خلاصه-بازی-ایران-و-ژاپن-2-بهمن-94/

Translate this page

38 mins ago - دانلود بازی انتخابی المپیک 2016 ایران ژاپن با لینک مستقیم خلاصه بازی ایران و ژاپن 2 بهمن 94


کلکسیون

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال