ژاپن 3 - 0 ایران / «امید»ی که به پای خاکپور سوخت


تیم ملی امید ایران با شکست سنگین از مسابقات انتخابی المپیک حذف شد. شاگردان محمدخاکپور در دیدار یک چهارم نهایی مسابقات انتخابی المپیک در قاره آسیا مقابل ژاپن قرار گرفتند و در حالی که 90 دقیقه بازی را 0-0 حفظ کردند در وقت های اضافه 3 گل خوردند و حذف شدند. تیمی که مدیر فنی پر حاشیه داشت ، سرمربی اش تجربه نداشت و کلی هم ستاره داشت .

عصرایران - تیم ملی امید ایران با شکست سنگین از مسابقات انتخابی المپیک حذف شد. شاگردان محمدخاکپور در دیدار یک چهارم نهایی مسابقات انتخابی المپیک در قاره آسیا مقابل ژاپن قرار گرفتند و در حالی که 90 دقیقه بازی را 0-0 حفظ کردند در وقت های اضافه 3 گل خوردند و حذف شدند. تیمی که مدیر فنی پر حاشیه داشت ، سرمربی اش تجربه نداشت و کلی هم ستاره داشت . 
 تیم ملی امید ایران بازی را خیره کننده آغاز کرد. تیمی که بازی های گذشته را بدون پلن تاکتیکی مناسب و بازی های درست به پایان رسانده در بازی مقابل ژاپن نمایش بسیار خوبی داشت. 

بازی با حمله های تیم ملی امید ایران آغاز شد . قرمزپوشان ایران در نیمه اول موفق شدند تیم ژاپن را مجبور به دفاع کنند. حملات دامنه دار تیم ملی در کنار پرس سنگین از خط دفاعی ژاپن کمک می کرد که ایران صاحب توپ و زمین باشد. 

قرمزپوشان ایرانی در نیمه اول بازی اجازه خودنمایی به تیم حریف ندادند. هرچند ژاپن هم موقعیت هایی را در این نیمه به دست آورد اما با توجه به تعداد موقعیت های بوجودآمده برای دو تیم می تواند مدعی شد که ایران بسیار بیشتر صاحب موقعیت بود. 

در نیمه دوم مسابقه هم مالکیت توپ در اختیار ایران بود شاگردان خاکپور در اکثردقایق نود دقیقه صاحب توپ و میدان بودند و می شد از آنها انتظار داشت که گل هم بزنند. هرچقدر از زمان بازی بیشتر می گذشت ترس خسته شدن بازیکنان تیم ملی بیشتر می شد. 

آنها تیمی بودند که در کل بازی دوندگی بیشتری داشتند و هرچقدر دقایق پیش می رفت از قوای بدنی شان کم می شد. ایران در این نیمه با بدشانسی موقعیت هایی را از دست داد که یکی از مهمترین هایش توپی بود که به زیر تیر خورد و بیرون آمد و داخل گل نشد. 

ژاپن در نیمه اول اگر گل موقعیت گل داشت در نیمه دوم اما موقعیت قابل عرضی نداشت و به نظر می رسید که این حق ایران بود که در 90 دقیقه به پیروزی برسد. حقی که به آن نرسید و نیمه اول وقت های اضافه همین طور شروع شد. 

در نیمه اول وقت های اضافه خستگی بازیکنان تیم ملی به چشم می آمد. شاگردان خاکپور توان دویدن در دقایق اولیه نیمه اول وقت های اضافه را نداشتند. خستگی بازیکنان ایران همزمان شد با اولین موقعیت جدی ژاپن در مسابقه . 

دقیقه ششم از نیمه اول وقت اضافه همراه بود با گل ژاپن ارسال رو به جلو پشت شش قدم و یک ضربه سر بدون مزاحمت گل اول ژاپن را رقم زد. پس از گل ایران بازی را در اختیار گرفت و موقعیت های خوبی را خلق کرد. مهمترین شان به تک به تک با دروازه بان ژاپن منجر شد. تک به تکی که توپ از بین پاهای گلر ژاپنی عبور کرد اما با بدشانسی به گل تبدیل نشد. 

در شروع نیمه دوم دوباره این ژاپنی ها بودند که فشار آوردند. دقیقه سوم وقت های اضافه وقتی که اخباری یک قدم از دروازه بیرون گذاشته بود مهاجم ژاپنی شوت زیبایی زد و بازی 2-0 شد. هنوز نمایش صحنه آهسته های گل دوم به پایان نرسیده بود که ژاپن گل سوم را زد و تمام . 

3 گل ژاپن نظم تیمی ایران را بر هم زده بود و همین سبب شد که در دقایق بعدی  ژاپن چندین موقعیت گل داشته باشد. با این همه و در دقیقه 117 این ایران بود که یک بار دیگر توپ را به تیر دروازه ژاپن کوبید. 

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال