ترافیک شمال تهران با 230 دوربین رصد می شود


عبدالمطلب توجهی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار کرد: مرکز مانیتورینگ شمال تهران که مناطق 1،2 و 3 را پوشش می دهد دارای 227 دوربین است که منطقه یک با 98 دوربین بیشترین سهم را از دوربین های نظارتی دارد.

به گزارش میزان، توجهی تصریح کرد: مدیریت وقایع در حوادثی نظیر آب گرفتگی، حریق، بارندگی و یخبندان های شدید، راهبندان های گسترده و غیره در محدودۀ تحت کنترل از وظایف این مرکز است که با اطلاع رسانی فوری به مسئولین منطقه و مرکز کنترل ترافیک تهران و پیاده سازی تصمیمات مدیریتی گرفته شده از مرکز کنترل ترافیک تهران و.... و ارائۀ راهکار مناسب در راستای مرتفع شدن مشکلات هماهنگی های لازم را بعمل می آورد.

وی ارتباط با سایت‌های امداد رسانی حوزه فوق و مدیریت حوادث و سوانح در محدوده مناطق با هماهنگی سازمانهای مرتبط و با هدف کاهش مدت زمان شناسایی، عکس العمل و بازگشت به روند عادی ترافیک، ارائه گزارش های جاری از مشکلات و معضلات ترافیکی سطح مناطق تحت پوشش به مرکز کنترل ترافیک تهران و مسئولان منطقه را از وظایف این مرکز اعلام کرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری این منطقه خاطر نشان کرد: دوربین‌ها در بزرگراه‌ها و معابر پر تردد و خیابان اصلی و ورودی پایانه‌ها نصب شده است.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال