قاسمپور:عاقبت فوتبال الله بختکی همین است


وبسایت رسمی برنامه نود - کارشناس فوتبال ایران گفت: سرنوشت تیمی که آن را به تقدیر سپرده بودیم جز این نمی شد.
تیم
به گزارش وبسایت نود و به نقل از کاپ ، ابراهیم قاسمپور درباره شکست تیم امید ایران مقابل امید ژاپن اظهار داشت: وقتی در فوتبال مان چیزی نمی کاریم نباید انتظار برداشت داشته باشیم. ما فقط نزدیک مسابقات یادمان می افتد که تیم ملی یا تیم امید داریم و سرنوشت مان را همین مسایل رقم می زنند. تیمی که آن را به دست تقدیر سپرده بودیم جز این سرانجامی نداشت.

وی در ادامه گفت: از فردا همه دنبال مقصر می گردند و هرکسی تقصیر را به گردن دیگری می اندازد و می گوید ما اشتباه نکردیم. این داستان تکراری فوتبال ماست. در فوتبالی که انتخاب مربی اش مبنای درستی ندارد و خیلی از مسایل لحاظ نمی شود،  نباید از تیم امید آن انتظار رفتن به المپیک داشت.

قاسمپور بیان داشت: ژاپنی ها گرچه در این دیدار خیلی از ما سرتر نبودند اما مشخص بود که پشت فوتبالشان تفکر و برنامه است و به خوبی سازمان دهی شده است. برخلاف فوتبال ما که الله بختکی اداره می شود و تیم هایش می خواهند با همین روش موفق شوند.

این پیشکسوت فوتبال درباره عملکرد محمد خاکپور نیز گفت: وقتی تیمی حذف می شود طبیعی است که مربی نیز مقصر بوده است اما ما باید به این فکر کنیم که پروسه انتخاب مربی در فوتبال مان پروسه ای معیوب است.

قاسمپور در پایان گفت: می دانم اتفاقی نمی افتد و کسی به دنبال سازندگی نمی رود اما راه نجات این است که همین تیم را رها نکنیم و همین فردا با انتخاب مربی آن برای چهار سال بعد برنامه ریزی نماییم. 

 

کد/2020

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال