جلالی:اشکال از نوع مدیریت فوتبال مان است/یک نفر را قربانی نکنیم


وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: تا زمانی که نوع مدیریت در فوتبال ما تغییر  نکند وضعیت تیم امیدمان همین خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از کاپ ، مجید جلالی در واکنش به حذف تیم امید اظهار داشت: اینجا ما باید یک چیز را بدانیم؛ 40 سال است که با این شرایط مواجه هستیم و در این 40سال فقط یک راه را رفته ایم تا یک تیم اوت شده است نشسته ایم و گفته ایم اگر سرمربی تیم آن تعویض را اینطوری انجام می داد و یا آن پنالتی را به بازیکن دیگری می داد و ... همه چیز درست می شد اما در تمام این سال ها با چنین مباحثی و محکوم کردن و قربانی کردن یک نفر به جایی نرسیده ایم. مگر می شود در کشوری که نزدیک به دو میلیون نفر در آن فوتبال بازی می کنند و 700 هزار نفر آنها زیر 20 سال هستند نتوانیم 100فوتبالیست پیدا کنیم تا ما را به المپیک ببرند؟ مگر می شود از این همه بازیکن یک نوک حمله و یک دفاع وسط نداشته باشیم تا در تیم امیدمان مجبور نشویم از بازیکنان غیرمتخصص استفاده کنیم. این مشکل در تیم ملی مان هم وجود دارد.

وی ادامه داد: ژاپن شش دوره متوالی به المپیک می رود. چون کارهای زیربنایی انجام می دهد.اینجا مشکل ما از نوع  مدیریت است که باید تغییر کند و متعاقبا برنامه ریزی مان تغییر کند. عین 8، 9 دوره اخیر چهار، پنج ماه مانده به مسابقات تیم جمع کرده ایم و رفته ایم و حذف شده ایم. خب باید طرح و برنامه مان را تغییر دهیم وگرنه صدسال دیگر هم به المپیک نمی رویم.

جلالی افزود: یادم می آید در دوره ای که تیم ملی کشورمان در جام ملت ها در ضربات پنالتی به کره باخت به مجلس رفتیم و در آنجا جلسه ای گذاشتند و گفتند چرا مربی فلان تعویض را انجام نداد و یا چرا به فلان بازیکن نگفت پنالتی بزند و ... آنجا هم یک مربی را محکوم کردند اما چه اتفاقی افتاد؟ حالا باز هم یک تیم دیگر ما حذف شده است.

سرمربی سایپا در پایان بیان داشت: اگر واقعا می خواهید کار درست شود باید از همین فردا برای تیم امید بعدی مان برنامه ریزی کنیم و این کار نیازمند نگاه عمیق تر است و تا وقتی رسانه های ما اقدام نکنند و افکار عمومی جهت ندهند چیزی درست نمی شود. 

 

کد/2020

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال