اقدام بیشرمانه با دختر زیبا بخاطر نخوردن مشروب (عکس)


اقدام بیشرمانه با دختر زیبا بخاطر نخوردن مشروب (عکس)

به گزارش ایران ناز جانسون ری با آنجلا در کلوپ شبانه ای در گرجستان آشنا می شود. او که عادت به نوشیدن مشروبات الکلی داشت ، از آنجلا هم می خواهد او را همراهی کند که با مخالفت او روبه رو می شود و این مخالفت باعث برانگیختن خشم جانسون می شود.

او وقتی دید اصرارش نظر آنجلا را تغییر نمی دهد، از او تقاضا می کند او را تا در پشتی کلوپ راهنمایی کند و آنجلا غافل از نیت شوم او، وقتی به در پشت می رسند مورد تعرض بی شرمانه ی جانسون قرار می گیرد.

اقدام بیشرمانه با دختر زیبا بخاطر نخوردن مشروب (عکس)

پلیس گرجستان در ادامه افزود : جانسون پس از تعرض، آنجلا را به شدت شکنجه داده و با استفاده از چاقویی کوچک او را با 41 ضربه به طرز وحشیانه ای به قتل می رساند.

پزشکی قانونی اختلالات روانی متهم بر اثر نوشیدن بیش از حد مشروبا ت الکلی را تایید کرد. پلیس در پایان خاطر نشان کرد: جانسون به اتهام قتل عمد آنجلا به حبس ابد محکوم شد و دادگاه تکمیلی او آخر نوامبر تشکیل خواهد شد.

مطالب مرتبط :

دختری که زیر تجاوز گروهی جان باخت (عکس)

غوغای تجاوز و حامله شدن دختر 13 ساله (عکس)

17 ساعت تجاوز به دو دختر و شکنجه با نمک!

زنانی که برای مقابله با تجاوز خود را وحشتناک کردند! (عکس)

جنجال سربریدن زنی در جنگل های مازندران پس از تجاوز! (عکس)

[ منبع این خبر سایت ایران ناز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال