طوسی و کمپانی هم به رقابتهای آسیایی داخل سالن اعزام می شوند


به گزارش خبرگزاری مهر، رقابتهای دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور بانوان با کسب سه سهمیه آسیایی توسط فصیحی، رجبی و توکلی همراه بود. این در حالی است که پیش بینی می شد مریم طوسی یکی از سهمیه های بانوان برای رقابتهای قطر باشد. البته گویا فدراسیون دوومیدانی تصمیم دارد تا علاوه بر سه سهمیه کسب شده، دو ورزشکار دیگر را نیز به رقابتهای آسیایی داخل سالن اعزام کند.

در همین خصوص پریسا بهزادی نایب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی در خصوص تعداد ورزشکاران اعزامی به مسابقات داخل سالن آسیا اظهار داشت: فرزانه فصیحی، سپیده توکلی و لیلا رجبی در مسابقات داخل سالن قهرمانی کشور سهمیه وروردی آسیا را به دست آوردند اما در جلسه کمیته فنی عملکرد الناز کمپانی و مریم طوسی نیز ارزیابی خواهد شد و با نگاه حمایتی پنج ورزشکار را به دوحه قطر اعزام خواهیم کرد.

وی افزود: مریم طوسی آسیب دیدگی قدیمی داشت و به دلیل ترس از تشدید آسیب دیدگی در مسابقات لیگ هم شرکت نکرده بود و این رقابت ها اولین مسابقات وی بعد از آسیب دیدگی بود بنابراین با توجه به اینکه قهرمان کشورمان است پس از جلسه کمیته فنی شاید به این رقابت ها اعزام شود. همچنین الناز کمپانی به دلیل رکوردشکنی در ایران، می تواند عملکرد خوبی در داخل سالن آسیا داشته باشد.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال