http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

یاد‌آوری؛ کرانچار منشوری شد تا خاکپور تیم را حذف کند؟


یاد‌آوری؛ کرانچار منشوری شد تا خاکپور تیم را حذف کند؟

وبسایت رسمی برنامه نود - شکست سنگین امیدهای ایران مقابل ژاپن در شرایطی رخ داده است که شروع کار این تیم با دخالت آشکار وزارت ورزش و رأی عدم اعتماد به زلاتکو کرانچار مربی مشهور اهل کرواسی همراه بود.
به گزارش سایت نود و به نقل از آی اسپورت، در شرایطی که مدیران تیم المپیک برای حضور قدرتمند در رقابت‌های مقدماتی المپیک این مربی کروات را زیرنظر داشتند و با او به توافق رسیده بودند، وزارت ورزش با تشکیل یک کمیته یک شبه صلاحیت کرانچار را زیرسوال برد تا پایه حضور محمد خاکپور را در تیم امید بریزد. خاکپور که پیش از هدایت تیم المپیک ایران تنها 2 سابقه ناموفق و منجر به سقوط در لیگ برتر ایران را داشت، با وجود انتقاد برخی کارشناسان، به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد و در نهایت کار به جای رسید که از همان ابتدا پیش‌بینی می‌شد.

البته برد و باخت در ذات فوتبال است و ایران حتی با وجود یک مربی بسیار بزرگ ممکن بود امروز نتیجه را به ژاپن واگذار کند اما شکل بازی این تیم (جلال چراغپور کارشناس فوتبال بازی تیم المپیک ایران را با عنوان بی‌سواد تعریف می‌کند) مانع از امیدواری‌های بعدی می‌شد. ایران در مرحله مقدماتی که فروردین ماه امسال در تهران برگزار شد و البته در 3 بازی مرحله گروهی دور نهایی نمایش چندان امیدوارکننده‌ای از خود بروز نداد و شاید به همین دلیل بود که به محض روبه‌رو شدن با ژاپن اکثر پیش‌بینی‌ها روی باخت امیدهای ایران بود. پیش‌بینی‌ای که متاسفانه به حقیقت پیوست ...

گذشته از حبیب کاشانی و علی کفاشیان که مسئولیت مستقیم این انتخاب را داشته‌اند، حالا باید وزیر ورزش هم پای میز محاکمه بیاید و به این سوال پاسخ بدهد که چرا در مقطعی که امیدها می‌توانستند با یک مربی بزرگ کار خود را آغاز کنند، با دخالت بیجا همه چیز را خراب کرد. ما در انتظار پاسخگویی محمود گودرزی هستیم.

39046

منبع: 90
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
دوست داشتن همسر بدون خطا
روزنامه استخدامی استان خراسان شمالی و شهر بجنورد | سه شنبه ۴ آبان ۹۵
استخدام کارمند،نیرو جهت لباس و عروسک تنپوش،پیک باموتور
درخواست مهریه از دامپزشک بیـکار
هر ۹ ثانیه یک خشونت در ایران رخ می‌دهد
درمان درد سینوس با این 10 روش خانگی
روزنامه استخدامی استان خراسان رضوی و شهر مشهد | سه شنبه ۴ آبان ۹۵
«تاریکی شب، روشنایی روز» داستانی عاشقانه در بستر سیاسی
جدول/ قیمت انواع مونوپاد در بازار
استخدام شرکت پتروشیمی آبادان سال ۹۵ (اصلاحیه شرایط آزمون)
سالن نیمه کاره سام و زال بزودی تکمیل می شود
پراید سواری یونانی (تصاویر)
رقابت چشم آبی ها برای رسیدن به سردار جنگل!
آوارگی ۱۶۰۰ پناهجو همزمان با آغاز تخریب ارودگاه «کاله» در فرانسه
گوگل و بنیانگذار مایکروسافت گوشت تولید می کنند
عکس/ کامیون، زانتیا را مچاله کرد
برای داشتن شکم تخت چه بخوریم؟
۳۰ هزار دانش آموز خراسان رضوی به اردوی راهیان نور اعزام می شوند
چگونه خودرو را در برابر سرقت ایمن کنیم؟
آخرین قیمت محصولات ام جی +عکس
تبلیغات