الگوریتم جدید فشرده‌کننده «کروم» را سریع تر کرد


این الگوریتم حجم فایل های مختلف را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و قرار است به زودی به نسخه تازه مرورگر کروم اضافه شود.

گوگل می‌گوید با استفاده از الگوریتم جدیدی برای فشرده کردن داده‌ها موفق به افزایش قابل توجه سرعت مرورگر اینترنتی کروم شده است.

الگوریتم جدید فشرده‌کننده «کروم» را سریع تر کرد

این الگوریتم حجم فایل های مختلف را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و قرار است به زودی به نسخه تازه مرورگر کروم اضافه شود. الگوریتم یاد شده که بروتلی نام دارد فعلا در مرحله آزمایشی است و تنها کاربران ویژه کروم می توانند آن را فعال کنند.

گوگل قبلا هم الگوریتم های مشابهی برای افزایش سرعت مرورگر کروم عرضه کرده بود، اما می گوید اکثر مرورگرهای اینترنتی در آینده خواهند توانست از الگوریتم جدید پشتیبانی کنند. استفاده از این الگوریتم به خصوص به نفع کاربران تلفن همراه است که تمایل دارند با چنین روش‌هایی هزینه دسترسی به اینترنت و میزان مصرف باتری را کاهش دهند.

الگوریتم بروتلی نسبت به الگوریتم‌های مشابه می‌تواند داده‌ها را از 17 تا 25 درصد بیشتر فشرده کند و از سرعت پردازش بالاتری برخورداراست و البته مصرف باتری را هم کاهش می دهد. بروتلی نسبت به الگوریتم های قبلی گوگل هم بین 20 تا 26 درصد سریع تر و بهتر است.

منبع: فارس

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات