۸۵ طرح غیرمجاز در باغ های دزفول در انتظار صدور حکم تخریب 


احمد قهرمانی درگفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: افراد زیادی اقدام به ساخت و ساز غیرمجاز در باغ های مرکبات دزفول می کنند به همین دلیل، کار تخریب این ساخت و سازهای غیرمجاز در باغ های دزفول را در دستور کار قرار داده ایم.

وی افزود: افرادی که اقدام به ساخت و ساز در زمین های کشاورزی و باغ های مرکبات کرده و می کنند؛ تحت پیگرد قضایی قرار خواهند گرفت و قطعا ساخت و ساز آنها نیز تخریب می شود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول با بیان اینکه در چند وقت گذشته چند ساختمان در باغ های دزفول تخریب شده اند، تصریح کرد: این روند تخریب ساختمان های غیر مجاز همچنان با حکم قضایی ادامه دارد.

قهرمانی از شناسایی ۸۵ طرح ساخت و ساز غیرمجاز در باغ های دزفول خبر داد و گفت: این موارد در انتظار صدور حکم تخریب هستند که پس از بررسی، حکم آنها  صادر و تخریب خواهند شد.

وی در ادامه یادآور شد: ساخت هرگونه بنا بدون رعایت قوانین و مقرارت  در باغ و اراضی کشاورزی  ممنوع است و با متخلفان برخورد جدی می شود.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال