گرسنگی حیوانات باغ وحش غزه (+عکس)


ببر آفریقایی باغ وحش غزه لاغر شده است. او عصبی و گرسنه با گام های بلند در داخل قفس این طرف و آن طرف می رود. کت راه راه بر تن این حیوان از گرسنگی و لاغری آویزان شده است.

به گزارش عصر ایران خبرگزاری آسوشیتدپرس با انتشار گزارشی از گرسنگی ، بیماری و تلف شدن حیوانات باغ وحش های غزه خبر داده و به نقل از محمد اویدا صاحب باغ وحشی در غزه نوشت: به خدا قسم این ببر در 5 روز گذشته هیچ چیز نخورده است.

این مرد فلسطینی صاحب باغ وحش می گوید: مشکل مالی مهم ترین دلیل گرسنگی حیوانات است. برای تغذیه روزانه یک ببر، مبلغ 100 شِکِل (20 دلار) پول لازم است.

بر اساس گزارش آسوشیتدپرس هر 6 باغ وحش موجود در غزه با همین مشکل دست و پنجه نرم می کنند: سال ها محاصره و جنگ، زمستان های سرد و بیماری های مختلف بسیاری از این حیوانات را در سال های گذشته در قفس ها تلف کرده است.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات