جزئیات بریدن بینی زن افغان به دست همسرش + عکس


به گفته ی مقامات طالبان و پلیس افغانستان به دنبال مردی هستند که روز دوشنبه بینی همسرش را برید. رضاگُل که در این حمله خون زیادی را ازدست داده بود به سرعت به بیمارستانی در شمال شرقی کشور منتقل شد.

بریدن بینی زن افغان ، بریدن بینی ، دختر افغان

جزئیات حادثه بریدن بینی زن افغان و مردی که بینی زنش را برید

سخنگوی فرماندار ایالت پریاب می گوید قربانی به عمل ترمیمی احتیاج دارد و مقدمات لازم برای انتقال وی به ترکیه در حال انجام است. هنوز دلیل حمله ی محمدخان 25 ساله به همسر و مادر فرزندش مشخص نیست.

به نظرمی رسد که محمدخان به تازگی از عراق بازگشته است. طبق اظهارات فوزیه سلیمی مدیر بیمارستان میمنه، از زمان بازگشت محمد به افغانستان او مرتباً همسرش را کتک می زد و به علاوه همسری هفت ساله هم اختیار کرده بود.
پلیس و آژانس اطلاعاتی کشور به دنبال این مجرم هستند؛ ظاهراً او به روستا گریخته است. در ضمن مردان مسلح طالبان نیز به دنبال محمدخان اند و می گویند با او طبق قوانین شریعت برخورد خواهند کرد.

جزئیات بریدن بینی زن افغان به دست همسرش + عکس

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال