http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

فریادشیران: احترام ریش سفید مایلی کهن را نگه دارید


فریادشیران: احترام ریش سفید مایلی کهن را نگه دارید

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: از ابتدا مشخص بود این تیم هم به جایی نمی رسد چون همکاری های لازم صورت نگرفت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از کاپ، نادر فریادشیران درباره حذف تیم فوتبال امید از رقابت های المپیک 2016 اظهار داشت: تیم امید ایران در بازی با ژاپن عملکرد بدی نداشت. ما در طول نود دقیقه موقعیت های زیادی را از دست دادیم و از سوی دیگر خیلی راحت گل خوردیم. اگر کلی تر بخواهیم نگاه کنیم، واقعیت فوتبال ما همین است. اینطور نمی شود که 10 ماه مانده به مسابقات یک تیم را آماده کنیم و بعد که حذف می شود به انتقاد بپردازیم. از ابتدا مشخص بود این تیم هم به جایی نمی رسد چون همکاری های لازم صورت نگرفت.

وی ادامه داد: ما باید چند سال به یک کادرفنی زمان بدهیم و بعد اگر نتیجه حاصل نشد، بیاییم به آنها ایراد بگیریم. الان می بینم که خاکپور و مایلی کهن سیبل شده اند. خاکپور که بنده خدا در مصاحبه اش تقصیر را به گردن گرفت اما برایم جالب است که اینقدر به مایلی کهن انتقاد می کنند. مایلی کهن مدیرفنی این تیم بود و نه سرمربی. البته که مایلی کهن هم به اندازه خودش سهم دارد اما این درست نیست که بخواهیم حاجی را مسخره کنیم. امروز دیدم برخی رسانه ها تیترهایی را انتخاب کردند که مفهومش تمسخر مایلی کهن بود که این موضوع اخلاقی نیست.

مربی سابق تیم ملی و تیم امید همچنین گفت: از همه می خواهم احترام مایلی کهن را نگه دارند، او زحمات زیادی برای فوتبال ایران کشیده و همیشه جزو برترین مربیان فوتبال ایران خواهد بود. باید احترام ریش سفیدش را نگه داریم چون مثل حاجی در فوتبالمان کم داریم.

فریاد شیران با انتقاد از باشگاه ها گفت: من دیدم که باشگاه ها همکاری لازم را با تیم امید انجام ندادند. بازیکنان را در اختیار تیم قرار ندادند و این مساله هم یکی از موضوع هایی بود که به شاگردان خاکپور ضربه زد. از سوی دیگر می دانم که فدراسیون کمک چندانی به تیم امید نکرده است و با این شرایط فوتبال ایران هرگز موفق نمی شود.

وی در پایان افزود: بازیکنان تیم های دیگر سال ها در کنار هم حضور داشتند اما در همین چند ماهی که تیم امید تشکیل شده بود هم بازیکنان ما مدام در حال تغییر بودند. با این شرایط نباید انتظار داشت این تیم هم به المپیک صعود می کرد.

 

2051

منبع: 90
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
انیمیشن «ناسور» در بازگویی داستان تاریخی و دینی اش و همچنین استفاده از قابلیت های انیمیشن سازی بسیار موفق عمل کرده است
صید مار سمی در یکی از بیمارستانهای مشهد
تصویری کمتر دیده‌شده از امام خمینی (ره)
دلیل سفرهای متعدد "مریم منصف" وزیر افغان‌تبار کانادا به ایران
استخدام یکنفر همکار جهت کافی نت
استخدام کارشناس جذب و برنامه ریزی منابع انسانی در رشت
آنچه در موصل جریان دارد، بی ارتباط با نبردهای حلب و سینا نیست
سفر وزیر عربستانی به لبنان در آستانه انتخاب رئیس جمهوری این کشور
طرح «ب» دمشق برای مقابله با اشغالگری ترکیه و آمریکا در شمال سوریه چیست؟
فیلم طبخ ماهی به روش گیلانی – دانلود و پخش
بازی ورزشگاه غدیر چگونه بدون حادثه به پایان رسید؟
گزارش:‌ داک نینتندو سوییچ از هارد‌های اکسترنال پشتیبانی نمی کند
باگ امنیتی لینوکس باز هم معضل ساز شد
توقف طولانی مدت بانک ها پشت چراغ قرمز بورس
ایران به ۳ گوشی آیفون تأییدیه دائم داد
گرانی ۵.۹ درصدی مسکن تهران طی مهر امسال/ معاملات ۱۰.۶ درصد افت کرد
به چه صورت افکار منفی حافظه را در ۵ قدم زداییم
مشکلات مددجویان کمیته امداد خارج از مصوبات اداری پیگیری و برطرف شود
دفاع رزمندگان روح الله از کیان کشور در قاب عکاس جنگ/ روایت سمفونی‎های اثرگذار در سرنوشت جنگ
فیلم عملکرد دیدنی بیل در فصل ۲۰۱۷ ۲۰۱۶ – دانلود و پخش
تبلیغات