کربکندی: به تیم‌های با برنامه باختیم


وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت فوتبال ایران گفت: به تیم‌هایی باختیم که بیشتر و بهتر از ما برنامه‌ریزی کرده بودند. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، رسول کربکندی درباره شکست تیم‌ملی ایران مقابل ژاپن و حذف از انتخابی المپیک ریو 2016، اظهار کرد: تیم‌ملی در آغاز بازی پر فشار و دونده ظاهر شد و توانست روی دروازه ژاپن خطرساز شود. در ادامه بازی ژاپن توپ را در اختیار گرفت و بازیکنان ایران هم به خوبی وطایف دفاعی خود را انجام دادند. در نیمه دوم به مراتب بهتر بودیم و احاطه کامل بر حریف داشتیم اما در جریان بازی این احساس را داشتم که در ادامه دچار کمبود بدنی خواهیم شد. در اواخر بازی به همین مشکل خوردیم و در هفت، هشت دقیقه همه چیز را از دست دادیم.

پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به گل خوردن تیم‌ملی در تمام بازی‌ها، افزود: نگرانی ما از خط دفاعی خودمان بود. ما هم مقابل ژاپن موقعیت داشتیم و توپ را به دیرک هم زدیم اما زمانی که برنامه‌ریزی نداشته باشیم مطمئن باشید موفق نمی‌شویم. ژاپنی‌ها با برنامه بازی می‌کردند. خط دفاعی ما در این بازی نباید به ژاپنی‌ها اجازه گل‌زنی می‌داد. اگر فرض کنیم که گل دوم روی یک ضربه استثنایی به دست آمد، حداقل می‌توانستیم از خوردن گل سوم جلوگیری کنیم. ایران این فرصت را هم از دست داد و حسرت ما 44 ساله شد. شاید اگر برنامه‌ریزی مناسبی ار انجام می‌دادیم، امروز ما در نیمه‌نهایی حضور داشتیم. ایران به تیم‌هایی باخت که بیشتر برنامه‌ریزی کرده بودند.

او در واکنش به اینکه در چهار سال گذشته چهار مربی در مقاطع مختلف هدایت ایران را در اختیار داشتند و این نشانی از نبود برنامه‌ریزی است، گفت: دقیقا همینطور است. باید ببینیم ما چه کار کرده‌ایم و چه انتظاری از خودمان داریم؟ در طول این سال‌ها برای تیم‌های پایه خودمان هیچ کاری نکردیم. اگر در این دوره هم خوب بودیم، به خاطر جوان‌هایی بود که فرصت بازی کردن را به دست آورده بودند.

کربکندی در پایان گفت: به نظرم تعویض مربی نباید نخستین اقدام ما باشد. ما باید برنامه ریزی دراز مدت انجام دهیم و تا روز آخر بلاتکلیف نمانیم.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال