کیوسک / صفحه نخست روزنامه های ورزشی: جمعه غم انگیز


وبسایت رسمی برنامه نود -  روزنامه های ورزشی امروز ( شنبه 3 بهمن) امروز دو موضوع مهم داشتند. درگذشت همایون بهزادی و حذف تیم امید. چند روزنامه برای بهزادی سنگ تمام گذاشتند و تمام صفحه خود را به این اتفاق اختصاص دادند. در سوی دیگر واکنش ها به حذف تیم امید متفاوت بود و چند روزنامه شدیدا به کادرفنی تیم امید حمله کردند.

گل از جمله روزنامه هایی است که شدیدا به محمد مایلی کهن، مدیرفنی تیم امید حمله کرده است و تیتر "ناکامیکهن" را برای بازی تیم امید انتخاب کرده است.

خبرورزشی برای تیم امید تیتر خیلی تندی انتخاب نکرده و عنوان کرده :"المپیک کجایی؟ دقیقا کجایی؟". "سرطلایی خداحافظ" هم تیتری است که خبرورزشی برای درگذشت همایون بهزادی برگزیده است.

ابرارورزشی هم به محمد خاکپور انتخاب وارد کرده و تیتر زده " حذف با طعم مربی وطنی".

پیروزی برای همایون بهزادی سنگ تمام گذاشته است. تمام تیترهای صفحه یک پیروزی به این ضایعه اختصاص دارد. پیروزی در یک یادداشت قابل توجه شدیدا از رفتار بازیکنان پرسپولیس در بازی جمعه گلایه کرده و از آنها ایراد گرفته چرا در روز مرگ اسطوره باشگاه شادی پس از گل داشتند.

روزنامه 90  هم به طور کامل به همایون بهزادی پرداخته است. انتشار چند عکس دیدنی از بهزادی و انتخاب تیتر "خداحافظ سرطلایی ایران".

 شوت ورزشی تیتر زده بدرود سرطلایی. "تیم امید به خاک سیاه نشست" تیتر شوت برای حذف تیم امید است. شوت شدیدا به وزیر ورزش هم تاخته است.

ایران ورزشی نیمه پر لیوان را دیده است و به بازی خوب ایران در 90 دقیقه اشاره داشته است. حضور علیرضا حقیقی در لیگ برتر پرتغال از دیگر تیترهای ایران ورزشی است.

هدف  با تیتر "جمعه ها اشک جای بارون می چکه" تیتر هدف برای درگذشت بهزادی است. نیم قرن ناامیدی هم تیتر هدف برای حذف تیم امید است.

57189

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال