به هیچ عنوان به آرایشگاه های زنانه بدون مجوز مراجعه نکنید/فعالیت 50 بازرس از امروز


بیشترین تخلف آرایشگاه های زنانه مربوط به فعالیت بدون پروانه کسب است که در این راستا فعالیت های جدی را آغاز کرده ایم

رئیس اتحادیه: به هیچ عنوان به آرایشگاه های زنانه بدون مجوز مراجعه نکنید/بدون مجوز ها پلب می شوندرئیس اتحادیه آرایشگر های زنانه از شناسایی آرایشگاه هایی که بدون پروانه کسب در حال فعالیت هستند خبر  داد و گفت: این مراکز بعد از شناسایی از سوی نیروی انتظامی پلمب خواهند شد.

"افسرالملوک یاسان" در گفت و گو با عصر ایران با اشاره به فعالیت 50 بازرس برای شناسایی آرایشگاه های بدون مجوز در فاز اول گفت: این بازرسان با هماهنگی با اتاق اصناف آموزش های لازم را اخذ کرده و از امروز فعالیت خود را آغاز کردند.

وی ادامه داد: این بازرسان همگی دارای حکم و کارت شناسایی هستند که ماموریت دارند تا آرایشگاه های بدون مجوز را شناسایی و گزارش آن را به اتحادیه ارائه دهند.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه بیشترین تخلفات آرایشگاه های زنانه چیست گفت: بیشترین تخلف مربوط به فعالیت بدون پروانه کسب است و در این راستا هم به دلیل اینکه ما با درهای بسته مواجه هستیم و گاهی فرد یک اتاق منزل خود را به آرایشگاه تبدیل می کند و کسی از این موضوع اطلاع ندارد کار شناسایی سخت شده است.

وی در زمینه ورود آرایشگاه های زنانه به موارد پزشکی و اقدامات دیگر که تداخل صنفی محسوب می شود گفت: هر گونه ارائه خدمات که به موارد سلامت و پزشکی مربوط شود و یا اقداماتی که تداخل صنفی است در صورتی که در آرایشگاه ها انجام شود تخلف محسوب شده و برابر قانون با متخلف برخورد شده و واحد صنفی نیز پلمب خواهد شد.

رئیس اتحادیه آرایشگاه های زنانه تهران در پایان به شهروندان توصیه کرد تا حتما به آرایشگاه های دارای پروانه کسب مراجعه و در صورتیکه که با مراکز فاقد پروانه مواجه شدند موضوع را به اتحادیه اعلام کنند.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال