بهرامی: سرپرستی کفاشیان غیرقانونی است


وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس هیئت فوتبال استان قم و عضو مجمع فدراسیون فوتبال می‌گوید که مجمع باید در خصوص تعین سرپرست فدراسیون تصمیم‌گیری کند. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، کریم بهرامی در خصوص اینکه پس از پایان دوره علی کفاشیان در فدراسیون فوتبال در تاریخ 15 اسفندماه چه کسی اداره فدراسیون را به عهده خواهد داشت، گفت: در مجمع 23 دی‌ماه روی این موضوع بحث نشد و فقط تعیین زمان انتخابات در اختیار هیئت رئیسه قرار داده شده است. در خصوص ادامه فعالیت فدراسیون فوتبال پس از پایان دوره کفاشیان، اعضای مجمع باید جمع شوند و کسی را به عنوان سرپرست انتخاب کنند.

وی افزود: بعضی از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون هستند که با پایان مأموریت چهار ساله کفاشیان، افراد حقوقی بوده و بازهم می‌توانند عضو مجمع باشند. غلامرضا بهروان، حیدر بهاروند و فریدون اصفهانیان سه عضو مجمع هستند که با پایان مأموریت کفاشیان، به صورت قانونی در مجمع عضویت دارند و شاید نزدیک‌ترین کسی که بتواند در فدراسیون سرپرستی کنند، یکی از این سه نفر باشد. این در حالی است که با پایان مأموریت کفاشیان، محمود اسلامیان، مهدی تاج، الله عرب عامری، شهاب‌الدین عزیزی خادم و شهرام دبیری که تیمش (تیم فوتسال دبیری تبریز) این فصل چهارم شد، دیگر قانوناً عضویتی در مجمع ندارند و نمی‌توانند در فدراسیون سرپرست شوند.

رئیس هیئت فوتبال استان قم و عضو مجمع فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که آیا فقط اعضای هیئت رئیسه که در مجمع هم عضو هستند می‌توانند سرپرست فدراسیون شوند یا دیگر اعضای مجمع مانند معاون وزیر ورزش هم می‌تواند در فدراسیون سرپرستی کند، گفت: سایر اعضای مجمع هم می‌توانند با تصمیم مجمع سرپرست فدراسیون شوند. حتی وزیر و معاونش هم می‌توانند با انتخاب اعضای مجمع تا زمان انتخابات سرپرست باشند، اما وزارت ورزش به صورت مستقیم نمی‌تواند در این خصوص تصمیم بگیرد و فقط مجمع تصمیم گیرنده است.

بهرامی یادآور شد: در خصوص وضعیت سرپرستی فدراسیون فوتبال، باید وضعیت مشخص شود. اگر اعضای هیئت رئیسه از مجمع مجوز تعیین سرپرست را گرفته بودند، می‌توانستند خودشان سرپرست مشخص کنند، اما مجوزی در این خصوص گرفته نشده و سرپرست فدراسیون را مجمع باید مشخص کند.

وی با بیان اینکه در آستانه انتخابات فدراسیون فوتبال نباید اتفاقاتی رخ دهد که شائبه‌ای به وجود بیاید، گفت: اگر کفاشیان می‌خواهد در انتخابات فدراسیون فوتبال کاندیدا شود، نمی‌تواند سرپرست فدراسیون شود تا شائبه‌ای به وجود بیاید. سرپرستی کفاشیان در فدراسیون فوتبال نباید به صورت غیرقانونی صورت بگیرد و مجمع باید تصمیم‌گیری کند. ضمن اینکه اگر فدراسیون فوتبال انتخابات را بهمن‌ماه یا اسفندماه برگزار می‌کرد، کفاشیان هم تا 15 اسفند به صورت قانونی رئیس فدراسیون بود و از آن تاریخ به بعد رئیس جدید به فعالیتش ادامه می‌داد، اما با این شرایط که انتخابات به تعویق افتاده، قانوناً کفاشیان نمی‌تواند از تاریخ 15 اسفندماه به بعد، رئیس باشد.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال