انصاری‌فرد: مدیریت ضعیف تیم امید را به ناکامی رساند


وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر‌عامل سابق پر‌سپولیس می‌گوید مدیریت ضعیف باعث انتخاب افراد ضعیف در کادر فنی تیم امید شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، عباس انصاری فرد درباره عملکرد تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل امید در مسابقات انتخابی 2016 ریو ، اظها‌ر کرد: من نمی‌توانم درباره مسائل فنی اظهار نظری داشته باشم و فقط می‌توانم درباره مسائل مدیریتی صحبت کنم. آن چیزی که اهمیت دارد این است که مدیریت ضعیف نتایج ضعیفی را به همراه دارد و مدیریت قوی موفقیت را به ارمغان خواهد آورد. اگر مدیریت خوبی از سوی فدراسیون فو‌تبا‌ل در تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل امید انجام می‌شد، مطمئنا افراد بهتری برای کادرفنی تیم ‌ملی امید انتخاب می‌شدند.

 وی افزود: یکی از مشکلاتی که در فو‌تبا‌ل ایران وجود دارد این است که همیشه سعی می‌کنیم مربیانی که تجربه کافی ندارند و می‌خواهیم آنها را ‌آزمایش کنیم را سرمربی تیم ملی یا تیم‌های استقلال و پر‌سپولیس می‌کنیم. یعنی از این تیم‌ها برای کسب تجربه مربیان بی‌تجربه استفاده کنیم. در صورتی که من اعتقاد دارم نباید این گونه باشد. در تیم‌های پایه از جمله تیم امید باید از مربیانی استفاده کنیم که از تجربیات بالایی برخوردار باشند، نه کسی که می‌خواهد کسب تجربه کند. همیشه با چنین مشکلاتی مواجه بودیم و به همین خاطر نتیجه‌ نگرفتیم.

 انصاری فرد در ادامه ا‌ضافه‌ کرد‌: به اعتقاد من محمد خاکپور مربی خوب و با اخلاقی است، ولی او باید در کنار مربیان بزرگ خارجی همچون کارلوس کی‌روش فعالیت کند تا به تجربیاتش اضافه شود. تیم ما از نظر تاکتیکی واقعا مشکل دارد. الان در فو‌تبا‌ل روز دنیا 70 درصد نتایجی که تیم‌ها می‌گیرند مربوط به سرمربیگری می‌شود. اگر دقت کنید می‌بینید امثال گواردیولا، وقتی به تیمی می‌روند آن تیم را متحول می کنند. ما باید چنین مربیانی را برای تیم‌های پایه‌مان استخدام کنیم تا بازیکنان از تیم‌های پایه با مربیان با تجربه کار کنند.

 مدیر‌عامل سابق پر‌سپولیس در ادامه درباره حواشی تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل امید هم گفت: حاشیه‌ها پدر تیم را در می آورد و همین موضوع باعث می‌شود که بازیکنان استرس داشته باشند. اگر مدیریت خوبی صورت می‌گرفت و حاشیه‌ها از تیم جمع می‌شد مطمئنا کمک زیادی به موفقیت تیم می‌کرد. وقتی بین مربیان تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل امید و تیم ‌ملی درگیری وجود دارد این درگیری و استرس به بازیکنان هم منتقل می‌شود. من همیشه گفته‌ام که باید مربیان تیم‌های پایه طوری انتخاب شوند که با سرمربی تیم ‌ملی به طور کامل هماهنگ باشند و به هم کمک کنند نه این که دائما در درگیری باشند.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال