گزارش تمرین پرسپولیس/ سرخپوشان در کلاس آموزشی شرکت می‌کنند


وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکنان پرسپولیس پس از تمرین امروز در کلاس آموزشی استفاده از یک دستگاه سلامت سنج شرکت خواهند کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی روز گذشته این تیم مقابل سایپا امروز در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد.

* در حالی که قرار بود ساعت 11 تمرین پرسپولیس آغاز شود اما سرخپوشان با 30 دقیقه تاخیر تمرین کردند.

* رامین رضائیان آخرین بازیکنی بود که امروز خودش را به ورزشگاه درفشی‌فر رساند.

* با توجه به درگذشت مرحوم همایون بهزادی بنری در ورزشگاه درفشی‌فر نصب شده که این ضایعه بر روی آن تسلیت گفته شده است. همچنین با توجه به درگذشت مادر اصغر نوروزعلی تدارکات پرسپولیس برای وی هم یک بنر در ورزشگاه نصب شده است.

* تمرین امروز بازیکنان پرسپولیس به ریکاوری اختصاص داشت به همین دلیل سرخپوشان امروز تمرین سبکی را پشت سر گذاشتند.

* بازیکنان پرسپولیس به دو گروه تقسیم شده و یک عده در سالن وزنه به بدنسازی می‌پرداختند و گروه دیگر به زمین چمن آمده و مشغول دویدن می‌شدند. بعد از دقایقی این دو گروه جای خود را با یکدیگر عوض کردند.

* دو دروازه‌بان تیم پرسپولیس امروز تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر مربی دروازه‌بانان پرسپولیس انجام دادند.

* از سوی یکی از مراکز درمانی یک دستگاه آنالیز بدن به ورزشگاه درفشی‌فر آورده شد و بازیکنان بعد از تمرین در کلاس توجیهی که در این خصوص برگزار خواهد شد شرکت خواهند کرد. این دستگاه که به تازگی تهیه شده میزان درصد آب سلول، چربی بدن، گردش خون، ضربان قلب و .. را نشان می‌دهد.

* کمتر از 10 تماشاگر امروز در ورزشگاه درفشی‌فر حضور داشته و تمرین سرخپوشان را زیر باران تماشا کردند.

* تمرین امروز پرسپولیس غایب نداشت.

* کریم باقری مربی تیم پرسپولیس امروز همراه با بازیکنان دور زمین دوید.

امید عالیشاه که به دلیل مصدومیت در بازی روز گذشته پرسپولیس و سایپا غایب بود در تمرین امروز همراه با سایر بازیکنان دور زمین دوید. این درحالی است که محمد انصاری که دچار مصدومیت از ناحیه عضله زیر شکم شده با وجود حضور در درفشی‌فر با بازیکنان تمرین نکرد و زیر نظر کادر پزشکی قرار داشت.

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال