نتیجه بازی امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 + دانلود گل های بازی و خلاصه امروز


نتیجه بازی ا

 

ddمید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 + دانلود گل های بازی و خلاصه امروز
نتیجه بازی امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 + دانلود گل ها و خلاصه
نتیجه بازی امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 امروز یک چهارم نهایی
دانلود خلاصه بازی امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 امروز یک چهارم نهایی
دانلود گل های بازی امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 امروز یک چهارم نهایی
دانلود گلها و خلاصه و نتیجه نهایی بازی امروز امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94
نتیجه فیلم خلاصه بازی و گل‌های امید ایران ژاپن  جمعه 2 بهمن 94

یک چهارم نهایی مقدماتی المپیک ریو 2016

گزارش زنده : امید ایران 0 - امید ژاپن 1

بازی در جریان است - وقت اضافه

نتیجه بازی امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 + دانلود گل های بازی و خلاصه امروز
دانلود خلاصه بازی امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 - بعد بازی

دانلود گل های بازی امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94


دانلود حواشی بازی امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94

فیلم حضور خبرنگاران ژاپنی در تمرین تیم

فیلم صحبت های خاکپور قبل بازی با ژاپن

فیلم آخرین وضعیت تیم ملی امید قبل بازی با ژاپن


گزارش کامل + حواشی در انتهای بازی ...


نتیجه بازی امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 + دانلود گل های بازی و خلاصه امروز

گزارش کامل بازی + حواشی


تیم های ملی امید ایران و ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های مقدماتی المپیک ریو، امروز به دیدار یکدیگر می روند.

این بازی در حالی برگزار می شود که امیدهای ایران در گروه اول این رقابت ها در رده دوم ایستادند و ژاپنی ها نیز صدرنشین گروه دوم شدند. برنده این بازی می تواند به جمع چهار تیم برتر راه پیدا کند و شانس زیادی برای حضور در المپیک پیدا کند، سه تیم از آسیا در نهایت راهی برزیل خواهند شد تا در مسابقات المپیک ریو 2016 شرکت کنند.

مرحله یک چهارم نهایی مقدماتی المپیک ریو 2016 در آسیا ، ساعت 17  ورزشگاه عبداله بن خلیفه
داور: کریشنا دیلان پریرا(سریلانکا)                  
کمک‌ها:  پالیتا هماکونگا(سریلانکا)، مین یو(چین تایپه)

امید ایران: محمدرضا اخباری، محمد دانشگر، روزبه چشمی، وحید حیدریه، علی عبدالله زاده، علی کریمی، علیرضا نقی زاده، شاهین ثاقبی، مهدی ترابی،میلاد محمدی(87 محسن کریمی) و ارسلان مطهری
سرمربی: محمد خاکپور


امید ژاپن: ماساتوشی کوشیبیکی، اندو واتارو، ایوانامی تاکویا، اوئدا نائومیچی، ریکی هاراکاوا، ناکاجیما شویا، یویا کوبو(82 تاکاما آسانو)، مورایا سی، ماساشی کامی کاوا، اوناوو ادو، شینیا یاجیما
سرمربی: ماکوتو تگوراموری

اخطارها:
محمد دانشگر(32) و شاهین ثاقبی(67) از ایران.

شرح بازی:
دو تیم ایران و ژاپن، نیمه اول دیداری که ممکن تا 120 دقیقه هم کشیده شود را با تساوی به پایان رساندند تا راهی رختکن شوند.
این بازی با حملات ایران آغاز شد و در همان دقایق ابتدایی بازیکنان این تیم دو بار توانستند در موقعیت های فوق العاده ای قرار بگیرند، موقعیت هایی که به ثمر ننشست، پس از ده دقیقه ابتدایی نیز ژاپنی ها توانستند خود را پیدا کنند و جلوتر بیایند و در چند فرصت دروازه ایران را تهدید کنند.
پس از حملات و فشار ایرانی ها و ژاپنی ها، بازی آرام تر شد و دو تیم کم و بیش چشم به باز کردن دروازه یکدیگر داشتند که البته جنبش مطهری در خط حمله ایران باعث شده بود موقعیت های ایران بیشتر و حتی خطرناک تر از حریف باشد، البته امیدهای ایران حاکم توپ در این بازی بودند و توانستند با درصدی حدود دوبرابر ژاپنی ها توپ و میدان را در اختیار داشته باشند.
حال باید دید در نیمه دوم، کدام یکی از مربیان می توانند با القای دستورات تاکتیکی خود، جهت بازی را به سوی خود برمی گرداند و سه امتیاز حیاتی این بازی را به حساب خود واریز می کند.

دقایق حساس:
دقیقه 1: فرار عالی ارسلان مطهری و جا گذاشتن مدافع روبه‌رو او را در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان ژاپن قرار داد ما ضربه او از پشت محوطه با کف دست دروازه‌بان ژاپن به بیرون رفت.
دقیقه 2: کرنر ارسالی از جناح راست با ضربه سر علی کریمی به شکل خطرناکی از بالای دروازه ژاپن به اوت رفت.
دقیقه 6: کرنر ارسالی از جناح چپ و ضربه سر مهاجم ژاپن با خروج عجیب اخباری راهی به دروازه ایران نیافت.
دقیقه 10: ضدحمله بازیکنان ایران از سمت چپ و کشیده شدن دامنه آن به سمت راست، موقعیتی خطرناک روی دروازه ژاپن ایجاد کرد اما ضربه ناقص ثاقبی با برخورد به دفاع ژاپن به میانه زمین بازگشت.
دقیقه 26 –  ضربه محکم کوبو، هافبک ژاپنی در حالی که خطری روی دروازه ایران به وجود آورد از کنار دروازه اخباری به بیرون رفت.
دقیقه 29 – پرتاب اوت ایرانی ها و پس از آن از آن سانتری خطرناک روی دروازه ژاپن با هوشیاری دروازه بان این تیم مهار شد.
دقیقه 36 – ملی پوشان امید ایران یک موقعیت استثنایی دیگر به دست آوردند و ارسلان مطهری فرصتی که خود ایجاد کرده بود را در حالی که در محوطه 6 قدم ژاپنی ها قرار داشت با بی دقتی از دست داد.
دقیقه 1 + 45 – سانتر علی کریمی از روی ضربه ایستگاهی، روی دروازه ژاپنی خطر ایجاد کرد اما دروازه بان این تیم با مشت کردن این توپ، این خطر را از روی دروازه اش دور کرد.
دقیقه 1 + 45 – توپ برگشتی دروازه بان ژاپنی پشت محوطه جریمه به میلاد محمدی رسید و شوت روپای او نیز با اختلاف کمی از بالای دروازه این تیم به بیرون رفت.
دقیقه 51 – سانتر بلند حیدریه روی دروازه ژاپنی موقعیت جدیدی برای ایران به وجود آورد اما گلر حریف با پروازی بلند توپ را مهار کرد.
دقیقه 52 – ارسلان مطهری بیرون از محوطه ژاپنی ها صاحب توپ شد و ضربه خود را روانه دروازه حریف کرد اما دروازه بان این تیم توپ را مهار کرد.
دقیقه 56 – یکی از خطرناک ترین اتفاقات این بازی در این لحظه اتفاق افتاد و ضربه سر میلاد محمدی که بالاتر از مدافع ژاپنی و به زیبایی نواخته شد به تیر دروازه حریف برخورد کرد.
دقیقه 58 – ارسلان مطهری بازهم بیرون محوطه جریمه ژاپنی ها صاحب توپ شد و سرضرب شوت خود را روانه دروازه این تیم کرد اما این توپ هم به بیرون رفت.
دقیقه 79 – پس از موقعیت هدر رفته مطهری، سانتر مهدی ترابی در حالی از روی سر علی کریمی عبور کرد و توسط دروازه بان ژاپنی ها مهار شد که موقعیت خطرناکی محسوب می شد.

حاشیه:
*در دقیقه اول بازی مهدی ترابی مرتکب خطایی روی بازیکن حریف شد که منجر به پاره شدن پیراهن این بازیکن شد و دقایقی بعد به دستور داور، پیراهن پاره شده بازیکنی ژاپنی تعویض شد.
*تا دقیقه 15 این بازی ایرانی ها مالکیت توپ را با اختلاف در اختیار دارند، تا این لحظه ایرانی ها 62 درصد و ژاپنی ها نیز 38 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتند.
*امیدهای ژاپن در حالی به سراغ تیم کشورمان آمده اند که در 6 بازی اخیر خود به پیروزی رسیده اند. آنها یکی از تیم های بودند که با حداکثر امتیازات از گروه خود بالا آمدند.
*دو وینگر چپ و راست ایران یعنی میلاد محمدی و مهدی ترابی در این بازی مدام اقدام به تغییر جای خود می کنند.
*تا دقیقه 60 این بازی نیز، بازهم مالکیت توپ با ایران بود و درصد آن 54 به 46 به سود ایران بود.

ترکیب امیدها برای بازی با ژاپن اعلام شد
بر این اساس در بازی برابر ژاپنی‌ها، امیدهای ایران با ترکیب محمدرضا اخباری، محمد دانشگر، روزبه چشمی، وحید حیدریه، علی عبدالله زاده، علی کریمی، علیرضا نقی زاده، شاهین ثاقبی، مهدی ترابی، میلاد محمدی و ارسلان مطهری به میدان می‌روند. 

خاکپور در حالی این ترکیب را میدان فرستاده است که به‌غیراز یک بازیکن(شاهین ثاقبی) همان ترکیب بازی ابتدایی در برابر سوریه محسوب می‌شود. امیدهای ایران در این بازی هم تغییراتی داشته است و نسبت به بازی قبلی در برابر چین، با 5 تغییر پا به میدان گذاشته است و به‌این‌ترتیب محمدحسین کنعانی، رضا علیاری، احسان پهلوان، ماهان رحمانی و میلاد کمندانی روی نیمکت نشسته‌اند.

بر این اساس محمدرضا اخباری به‌مانند بازی‌های گذشته درون دروازه ایستاده است و محمد دانشگر و روزبه چشمی دو دفاع مرکزی امیدها به‌حساب می‌آیند و وحید حیدریه و علی عبداله زاده بازهم در دوسمت چپ و راست دفاعی ایران قرارگرفته‌اند.

علی کریمی به‌عنوان تنها هافبک دفاعی ایران، علی‌رضا نقی زاده و شاهین ثاقبی در جلوی وی، میلاد محمدی در وینگر چپ و مهدی ترابی در وینگر راست، سیستم لوزی هافبک‌های ایران را تشکیل می‌دهند و ارسلان مطهری نیز در نوک حمله ایران ایستاده است.

بازی تیم‌های ایران و ژاپن از ساعت 17 در ورزشگاه عبداله بن خلیفه برگزار خواهد شد.
برچسب‌ها: نتیجه بازی امروز امید ایران، خلاصه بازی امروز امید ایران، گلهای بازی امروز امید ایران، نتیجه بازی امید ایران و ژاپن، خلاصه بازی امید ایران و ژاپن، گلهای بازی امید ایران و ژاپن، بازی امید ایران و ژاپن 2بهمن94، بازی فوتبال ایران و ژاپن 2بهمن94، بازی ایران و ژاپن 2بهمن94
نوشته شده توسط مدیر سایت
نتیجه بازی پرسپولیس و سایپا 2 بهمن 94 / جام شهدا + گل ها و خلاصه 3-2
نتیجه بازی پرسپولیس و سایپا 2 بهمن 94 + خلاصه و گل ها
نتیجه بازی پرسپولیس و سایپا 2 بهمن 94 امروز
دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و سایپا 2 بهمن 94 امروز
دانلود گل های بازی پرسپولیس و سایپا 2 بهمن 94 امروز
دانلود گلها خلاصه و نتیجه نهایی بازی امروز پرسپولیس و سایپا 2 بهمن
نتیجه فیلم خلاصه بازی و گل‌های پرسپولیس و سایپا جمعه 2 بهمن 94

جام شهدا ؛ 94-95

نتیجه نهایی : پرسپولیس 3 - سایپا 2

سرخ پوشان در فینال جام شهدا

نتیجه بازی پرسپولیس و سایپا 2 بهمن 94 / جام شهدا + خلاصه و گل ها
دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و سایپا 2 بهمن 94
خلاصه بازی: پرسپولیس 3-2 سایپا (جام شهدا)
دانلود گل های بازی پرسپولیس و سایپا 2 بهمن 94
گل اول زینالی ؛ پرسپولیس - سایپا
سوپر گل رضاییان ؛پرسپولیس - سایپا
گل طارمی؛ پرسپولیس - سایپا

گل بنگستون ؛ پرسپولیس - سایپا

گل دوم زینالی ؛ پرسپولیس - سایپا


دانلود حواشی بازی پرسپولیس و سایپا 2 بهمن 94

مصاحبه مربیان بعد بازی پرسپولیس - سایپا


نتیجه بازی پرسپولیس و سایپا 2 بهمن 94 / جام شهدا + خلاصه و گل ها

گزارش کامل بازی + حواشی


دو گل از زینالی هافبک سایپا در مقابل گل‌های رضائیان، طارمی و بنگستون کافی نبود تا پرسپولیس به فینال جام شهداء برسد.

در نخستین بازی جام شهداء دیدار پر گلی رقم خورد و پرسپولیس که ابتدا توسط از حریفش عقب افتاد توانست سه گل به سایپا بزند و راهی فینال شود.

جام شهدا
استادیوم: شهدای شهر قدس/ تماشاگر: 9 هزار نفر
داور: محمدرضا فغانی

پرسپولیس: الکساندر لوبانوف، علیرضا نورمحمدی، محسن بنگر(46- میشل اومانیا)، بابک حاتمی، رامین رضائیان، احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا(46- رضا خالقی‌فر)، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده(88- امیرعباس آیینه‌چی)، علی علیپور(46- جری بنگستون) و مهدی طارمی
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

سایپا: حامد فلاح زاده، محمد اسماعیل‌بیگی(64- مسعود ابراهیم‌زاده)، روزبه شاه‌علی‌دوست، مجید ایوبی، ابراهیم شکوری (64- آندرانیک تیموریان)،ابراهیم صادقی(68- مجتبی رمضانی)، حامد شیری، علی زینالی، محمد علی‌نژاد(64- مهدی دغاغله)، غلامرضا رضایی و سجاد مشکل‌پور
سرمربی: مجید جلالی

شرح گل‌ها

پرسپولیس 0 - سایپا 1(دقیقه 7: علی زینالی): نفوذ فوق‌العاده علی زینالی  به داخل محوطه جریمه و ضربه فنی او با پای غیرتخصصی نخستین گل بازی را رقم زد.

پرسپولیس 1 - سایپا 1(دقیقه 30: رامین رضائیان): کاشته تماشایی رضائیان از سمت چپ قوس محوطه جریمه به سمت راست دروازه فلاح‌زاده گل تساوی را برای پرسپولیس به همراه داشت.

پرسپولیس 2 - سایپا 1(دقیقه 31: مهدی طارمی): کار گروهی عالی بازیکنان پرسپولیس از دروازه خودی به رضائیان رسید و او با پاس عرضی، طارمی را در موقعیت گل قرار داد که آقای گل پرسپولیسی‌ها گل برتری تیمش را در نیمه اول به ثمر رساند.

پرسپولیس 3 - سایپا 1(دقیقه 70: جری بنگستون): حرکت عالی و سانتر خوب رضائیان را طارمی با ضربه سر به زیر طاق دروازه سایپا زد که توپ گل نشد اما در ریباند بنگستون با سر دقیق گل سوم سرخ پوشان را به ثمر رساند.

پرسپولیس 3- سایپا 2(دقیقه 78: علی زینالی): توپ ارسالی از سمت راست زمین سایپا در محوطه جریمه پرسپولیس به زینالی رسید که شوت پای چپ او بعد از برخورد به تیر عمودی وارد دروازه لوبانف شد.

اخطار:
کمال کامیابی‌نیا(21)، میشل اومانیا(55)،فرشاد احمدزاده(68) از پرسپولیس / ابراهیم شکوری از سایپا

شرح بازی
سایپا که بازی هجومی آغاز کرده بود دقیقه 7 توسط علی زینالی به گل رسید اما در ادامه شاگردان برانکو نبض بازی را در دست گرفتند و توانستند موقعیت‌های زیادی خلق کنند. دقیقه 27 رضائیان از فرصت ایستگاهی که برای تیمش به دست آمده بود استفاده کرد و با ضربه فنی گل اول بازی را به شکل زیبایی به ثمر رساند. در ادامه پرسپولیس دست از حمله بر نداشت و توانست دقیقه 30 به گل دوم برسد. پس از این گل، سایپا نتوانست موقعیت جدی ایجاد کند اما سرخ پوشان دوباره برای گلزنی تلاش می‌کردند که یکی از جدی‌ترین آنها را طارمی با ضربه چیپ از کنار دروازه به بیرون فرستاد. نیمه اول این مسابقه با برتری نتیجه و مالکیت توپ پرسپولیس به پایان رسید.

نتیجه بازی امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 + دانلود گل های بازی و ...

libarshad1388.blogsky.com/.../نتیجه-بازی-امید-ایران-و-ژاپن-2-بهمن-94-...
۵۹ دقیقه پیش - دانلود گلها و خلاصه و نتیجه نهایی بازی امروز امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 نتیجه فیلم خلاصه بازی و گل‌های امید ایران ژاپن جمعه 2 بهمن 94. یک چهارم نهایی ...

نتیجه بازی امید ایران و چین 28 دی 94 + دانلود گل های بازی و ...

libarshad1388.blogsky.com/.../نتیجه-بازی-امید-ایران-و-چین-28-دی-94-دا...
۴ روز پیش - نتیجه بازی امید ایران و چین / 28 دیماه 94 امروز امشب دیروز دیشب نتیجه فیلم خلاصه بازی و گل‌های امید ایرانچین دوشنبه 28 دی 94 ... دانلود گل پهلوان / دقیقه 41 / امید ایران 2 - امید چین 1 ... با 3 امتیاز حاصل از آن خود را در مرحله بعد دسدند تا روز جمعه به سراغ ژاپنی ها بروند تا پیروزی در آن بازی به المپیک نزدیک تر شوند.

زمان بازی تیم امید ایران و ژاپن / یک چهارم نهایی انتخابی ...

libarshad1388.blogsky.com/.../زمان-بازی-تیم-امید-ایران-و-ژاپن-یک-چهار...
۲ روز پیش - 2016 ریو در روز جمعه 2 بهمن 94 از ساعت 17:00 به مصاف هم خواهند رفت . ... سرمربی امیدهای ایران امشب برای تماشای بازی تیم های ژاپن و عربستان می رود. ... تیم‌های ایران و چین ساعت ۲۰ امروز دوشنبه در آخرین دیدار مرحله گروهی انتخابی المپیک به ... نتیجه بازی امید ایران و چین 28 دی 94 + دانلود خلاصه 3-2 و گل .

نتیجه بازی امید ایران و چین 28 دی 94 + دانلود خلاصه 3-2 و گل ...

newclip.blog.ir/.../نتیجه-بازی-امید-ایران-و-چین-28-دی-94-دانلود-خلاصه-...
۴ روز پیش - یوزرنیم و پسورد نود 32 امروز 2 بهمن 94 | جمعه | 1394/11/2. ۹۴/۱۱/۰۱. دانلود قسمت ... نتیجه و فیلم خلاصه بازی گل‌های امید ایران چین دوشنبه 28 دی 94 امید ایران 3-2 امید ... ایران 3-2 چین؛ ایران صعود کرد، ژاپن حریف مرحله بعد ویدیو ورزش 3 ...

نتیجه نهایی و دانلود خلاصه و گلهای بازی ایران ژاپن 2 بهمن 94

beroztarinmatlab.rozblog.com/post/927
نتیجه بازی امید ایران و قطر 25 دی 94 + دانلود گل های بازی و ... this page 15 hours ago - دانلود گلها خلاصه و نتیجه نهاییبازی ایران و قطر 25 دی 94 امروز دیروز. نتیجه .

نتیجه و خلاصه بازی ایران و ژاپن 2 بهمن 94 - دانلود با لینک ...

ir98download.rozblog.com/.../نتیجه-و-خلاصه-بازی-ایران-و-ژاپن-2-بهمن...
۱۷ ساعت پیش - نتیجه و خلاصه بازی ایران و ژاپن 2 بهمن 94, , فوتبال ایران و ژاپن , فینال فوتبال ساحلی ایران و ژاپن , بازی ...خلاصه بازی امروز استقلال 2-2 ملوان 11 دی 94 + نتیجه و گل های . ... زمان و ساعت بازی امید ایران و ژاپن در جمعه 2 بهمن 94.

خلاصه بازی ایران و ژاپن جمعه 2 بهمن

top-news.rozblog.com/post/.../خلاصه-بازی-ایران-و-ژاپن-جمعه-2-بهمن.htm...
۱۰ ساعت پیش - زمان و ساعت بازی امید ایران و ژاپن در جمعه 2 بهمن 94 / پخش زنده ... newclip.blog.ir/. ... نتیجه بازیبارسلونا و اتلتیک بیلبائو 30 دی 94 + دانلود خلاصه 2-1 و . ... 1 day ago - نتیجه و فیلم خلاصه بازی گل‌های امید ایران چین دوشنبه 28 دی 94 امید ایران ... امروز جمعه 2 بهمن 94 در ادامه رقابت های قهرمانی زیر 23 سال آسیا از ساعت ...

دانلود کلیپ گل های بازی امید ایران و امید ژاپن روز جمعه 2 بهمن 94

pop-music.biz/2016/01/22/دانلود-کلیپ-گل-های-بازی-امید-ایران-و-امی/
۲ ساعت پیش - زمان و ساعت بازی امید ایران و ژاپن در جمعه ۲ بهمن ۹۴ / پخش زنده … newclip.blog.ir/… ... خلاصه بازی امروزاستقلال ۲–۲ ملوان ۱۱ دی ۹۴ + نتیجه و گل های . … زمان و ساعت بازی ... نتیجه نهایی و دانلود خلاصه و گلهای بازی ایران ژاپن ۲ بهمن ۹۴.

اول بلاگ | نتیجه و خلاصه بازی ایران و ژاپن 2 بهمن 94

tafrih7.aval-blog.ir/page-11839.html
۷ ساعت پیش - زمان و ساعت بازی امید ایران و ژاپن در جمعه 2 بهمن 94 / پخش زنده ... newclip.blog.ir/. ... نتیجه بازی امید ایران و چین 28 دی 94 + دانلود گل های بازی و . ... نتیجه “بازی والیبال ایران و ژاپن” امروز جمعه 27 شهریور 94 در جام جهانی 2015 را در .

نتیجه بازی فوتبال امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 + فیلم خلاصه ...

faro.ir/8996/نتیجه-بازی-فوتبال-امید-ایران-ژاپن-فیلم.html
نتیجه بازی فوتبال امید ایران و ژاپن قهرمانی زیر 23 سال آسیا جمعه 2 بهمن 94 همراه با فیلم خلاصه بازی و گل های بازی امید ایران و ژاپن گزارش و حواشی بازی. ... امروز جمعه ۲ بهمن ۹۴ در ادامه رقابت های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا از ساعت ۱۷ دو تیم فوتبال امید ایران و ژاپن در مرحله یک چهارم ... دانلود فیلم خلاصه بازی استقلال ملوان جمعه ۱۱ دی ۹۴.

تیم امید :: ورزش 3

www.varzesh3.com/tag/862/تیم-امید
گزارش زنده: امید ایران صفر - امید ژاپن صفر 1394/11/02. تیم های ملی امید ایران و ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی رقابت هایمقدماتی المپیک ریو، امروز به دیدار یکدیگر می روند. ... کهن (عکس) 1394/11/02. محمد مایلی کهن مدیرفنی تیم امید در آستانه یکی از حاس ترین بازی های ملی قراردارد. ... امیر ارسلان؛ به دنبال سومین گل (عکس) 1394/11/02.

فیلم خلاصه بازی امید ایران و امید ژاپن روز جمعه 2 بهمن 94

sarbehava.ir/1394/11/02/3900
۲۱ دقیقه پیش - نتیجه بازی فوتبال امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 + فیلم خلاصه . ... جمعه 2 بهمن 94,دانلود آهنگ ... نتیجه و فیلمخلاصه بازی گل‌های امید ایران قطر جمعه 25 دی 94 . .... فیلم … ..... دانلود آهنگ های امروز دوشنبه 27 بهمن 93 و سه شنبه 28 بهمن 93 …

سبد بلاگ | دانلود بازی امید ایران و چین المپیک ریو 2016

axbazigaran.sabad-blog.ir/page-7327.html
خلاصه بازی امید ایران و امید سوریه امروز سه شنبه 22 دی 94 - خبرده ... علا‌ء‌الدین در دقیقه 82 ... دی 94 · دانلود فیلم گل های بازی امید ایران و سوریه در انتخابی المپیک 2016 . ... 2 days ago - زمان بازی دوم تیم ملی امید ایران و قطر در مقدماتی المپیک 2016 ... دانلود .... Nov 16, 2015 - دانلود گل ها نتیجه خلاصه بازی ایران ژاپن / 21 مهر 94 + گزارش .

یوز - آخرین مطالب بازی پرسپولیس

yooz.ir/blogs/?t=1&i=1&s=0&l=15...بازی%20پرسپولیس
نتیجه بازی امید ایران و قطر 25 دی 94 + دانلود گل های بازی و ... this page 15 hours ago - دانلود گلها خلاصه و نتیجه نهاییبازی ایران و قطر 25 دی 94 امروز دیروز. نتیجه ... زمان و ساعت بازی امید ایران و ژاپن در جمعه 2 بهمن 94 / پخش زنده ... newclip.blog.ir/.

دانلود خلاصه بازی ایران و ژاپن انتخابی المپیک 2016 2 بهمن ...

dlroozane.ir/دانلود-خلاصه-بازی-ایران-و-ژاپن-2-بهمن-94/
۲۷ دقیقه پیش - خلاصه بازی ایران و ژاپن 2 بهمن 94 + نتیجه بازی ... المپیک 2016 برزیل ساعت 17 امروز بوقت تهران مقابل تیم قدرتمند ژاپن بمیدان می رود. ... لینک دانلود بازی امید های ایران ژاپن انتخابی المپیک 2016 همراه با ضربات پنالتی و گل های ...

فیلم خلاصه بازی امید ایران چین دوشنبه 28 دی 94 | دانلود ...

model2016-photo.ir/2016/.../فیلم-خلاصه-بازی-امید-ایران-چین-دوشنبه-...
۴ روز پیش - نتیجه نهایی فیلم خلاصه بازی و گل‌های امید ایران چین دوشنبه 28 دی 1394 ... با ارائه یک بازی هجومی، صعود خود را از این مرحله مسجل کنند تا در مرحله حذفی به دیدار ژاپنی ها بروند. .... نتیجه بازی امید ایران و چین 28 دی 94 + دانلود خلاصه3-2 و گل … ... خلاصه بازی امید ایران و امید سوریه امروز سه شنبه 22 دی 94 – خبرده.

Sport TV - پایگاه رسمی ورزشی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

sporttv.ir/
لحظات حساس نیمه اول بازی ایران - ژاپن (ویدیو) ... ۱۳۹۴/۱۱/۰۲ ۱۸:۱۹رمضانی: هر روز یکی از بزرگانمان را از دست می دهیم - قرار بود فروزان بخشیده شود ... ۱۳۹۴/۱۱/۰۲ ۱۶:۱۷پرسپولیس با گل‌های مدرسه‌ای سایپا را شکست داد; ۱۳۹۴/۱۱/۰۲ ۱۶:۱۶نورمحمدی: .... ۱۳۹۴/۱۱/۰۲ ۱۰:۴۴هندبال قهرمانی آسیا؛ آخرین روزنه های امید برای صعود- ایران باید فردا امارات را ...

خلاصه بازی والنسیا و لاس پالماس پنجشنبه 1 بهمن 94 - دانلود ...

sar3damusic.linkwebsite.ir/page-244258.html
۱ روز پیش - نتیجه نهایی فیلم خلاصه بازی گل‌های بارسلونا اسپانیول … news99.blog.ir/… ... زمان و ساعت بازی امید ایران وژاپن در جمعه 2 بهمن 94 · زمان بازی تیم ملی امید ایران . .... Nov 8, 2015 - نتیجه بازی بارسلونا ویارئال 17 آبان 94 امروز امشب .

نتیجه بازی اتلتیک بیلبائو و بارسلونا 30 دی 94 - نرم ...

new4news.vip4u.ir/page-26648.html
۲ روز پیش - بیلبائو (هفته 20 لالیگا) · نتیجه بازی های امروز چلسی و ... Jan 2, 2016 - نتیجه بازی بارسلونا و اسپانیول 12 دی 94 / دانلود خلاصه و گل . ... برچسب ها: .... زمان و ساعت بازی امید ایران و ژاپن در جمعه 2 بهمن 94 · زمان بازی تیم ملی امید ایران . ... Dec 30, 2015 - نتیجه بازی بارسلونا و بتیس 9 دی 94 + دانلود گل های بازی و …

نتیجه بازی لیورپول و اکستر - تفریحی

tafrihy.net/note/view/4943-نتیجه+بازی+لیورپول+و+اکستر
1 روز پیش Jan 8, 2016 - جمعه، 2 بهمن 1394 کنسرت ارکستر سمفونیک تهران تاریخ: 29 و 30 دی نتیجه بازی آرسنال و لیورپول 23 دی 94 + دانلود گل های بازی 8 ساعت ... پیش 2 days ago - نتیجه بازی منچستریونایتد و لیورپول 27 دی 94 امروز امشب دیشب ... 2 ساعت پیش – نتیجه نهایی بارسلونا گرانادا شنبه 19 دی 94, فیلم خلاصه بازی ...

جدول، نتایج و برنامه بازیهای لالیگا اسپانیا - توپ 90

www.top90.ir/spain/primera-division/?tpl=fixtures
ایران ورزشی - 1 بهمن 1394. دانلود گل ها. دانلود مراسم کامل برنده توپ طلا (ویدئو) · دانلود گلهای رئال ... جمعه, 2 بهمن 1394... دوشنبه, 5 بهمن 1394 ... یکشنبه, 11 بهمن 1394.

نتیجه بازی پرسپولیس و سایپا 2 بهمن 94 + دانلود گل های بازی

www.pixyab.ir/نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-سایپا-2-بهمن-94--دانلود-گل...
۲ ساعت پیش - دانلود گلها خلاصه و نتیجه نهایی بازی امروز پرسپولیس و سایپا 2 بهمن ... نتیجه بازی پرسپولیس و سایپا 2 بهمن 94 / جام شهدا + خلاصه و گل ها .... لوکا ماریچ، امید عالیشاه و محمدانصاری پیش از شروع بازی تمرینات اختصاصی انجام دادند. ..... به نظر شما نتیجه بازی امید ایران و ژاپن (جمعه 2 بهمن ساعت 17:00) چه خواهد شد؟

خبرهای ورزش ۳ | خبر فارسی

khabarfarsi.com/varzesh3
آخرین تاریخ بروز رسانی ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۸ ... به گزارش "ورزش سه" از فارس، ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس برایبازی مقابل سایپا از سوی برانکو ...

فیلم/ خلاصه،گلها و ضربات پنالتی نفت - استقلال - مشرق

www.mashreghnews.ir/.../فیلم-خلاصهگلها-و-ضربات-پنالتی-نفت-است...
۴ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نظرسنجی. به نظر شما نتیجه بازی امید ایران و ژاپن (جمعه 2 بهمن ساعت 17:00) چه خواهد شد؟ ... 60%.دانلود خلاصه نود دقیقه بازی. 00:00 00:00 ... فیلم/ حاشیه های جنجالی جام حذفی · فیلم/ یوونتوس 1 - 0 ... گزارش تمرین امروزپرسپولیس.

مجموعه اخبار، تصاویر و فیلم های ورزشی شبکه خبر

www.irinn.ir/list/6/ورزشی
۱۳۹۴ جمعه ۲ بهمن | 2016 - 01 - 22 ... تیم فوتبال امید ایران، امروز آخرین تمرین خود را پیش از رویارویی با ژاپن در رقابت هایانتخابی المپیک برگزار کرد. ... خود از گروه دو برابر چین به میدان رفت که این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود ایران به پایان رسید.

نتیجه دانلود گل های بازی بايرن مونيخ | دانلود آهنگ | سرگرمی ...

download2016movie.ir/tag/نتیجه-دانلود-گل-های-بازی-بايرن‎مونيخ/
۷ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نتیجه و دانلود گل های بازی بايرن مونيخ بايرلورکوزن 7 شهریور 94. نتیجه ... مسابقه دوستانه ستارگان جهان – پیشکسوتان ایران + دانلود گل ها … خوبی را ... ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. ... امروز چهارشنبه , 4 شهریور , 1394 شما در نگاتیوی هستید. ... گل ها و خلاصه بازی منچستر سيتی 3-2 بايرن مونيخ | طرفداری. www.tarafdari.com/.

1Varzesh | سایت 1 ورزش - مرجع فارسی ورزش

www.1varzesh.com/
تیم امید ایران و ژاپن در نیمه اول به تساوی بدون گل رسیدند. دوتیم ایران و ژاپن در ... با لیورپول را می‌خورم. ژیرو: بعد از بازی با ساوتهمپتون در روند خوبی قرار گرفته‌ایم ...

بازی پرسپولیس سایپا جام شهدا جمعه 2 بهمن 94 - یک پاتوق

1patogh.ir/tag/بازی-پرسپولیس-سایپا-جام-شهدا-جمعه-2-بهمن
۱ ساعت پیش - امروز جمعه , ۲ بهمن , ۱۳۹۴ شما در پاپ فا هستید. ... نتیجه فیلم خلاصه بازی و گل‌های پرسپولیس سایپا جام شهدا جمعه ۲ بهمن ۹۴ ... پرسپولیس که بازی هجومی را آغاز کرده بود دقیقه ۷ با گل زینالی غافلگیر شد و از ... لوکا ماریچ، امیدعالیشاه و محمدانصاری پیش از شروع بازی تمرینات اختصاصی انجام دادند. ..... دانلود + ادامه مطلب.

خانه فوتسال | FutsalCasa

futsaliran.ir/
شهرام دبیری: تبریز قطب فوتسال ایران است/ قهرمان و نایب‌قهرمان از تبریز می‌آیند ... فردوسی‌پور به ملاقات آقای گل فوتسال جهان رفت+عکس. ۲۹ دی ۱۳۹۴ ۰ ...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال