بیانیه کنفرانس همکاری«غلو سیاسی»است/ ایران در محور مقاومت می‌ماند


محمد حسن آصفری در گفتگو با خبرنگار مهر با انتقاد از بیانیه اخیر سازمان همکاری های اسلامی علیه ایران و جبهه مقاومت گفت: امروز فعالیت جبهه مقاومت موجب امنیت کشور های حوزه خلیج فارس و برگزاری اینگونه اجلاس ها شده است زیرا اگر جبهه مقاومت نبود مشخص نبود رژیم صهیونیستی چه بلایی سر این کشورها می آورد.

نماینده مردم اراک در مجلس ادامه داد: قدرت جبهه مقاومت در منطقه نیز نتیجه حضور حزب الله لبنان است، حزب الله لبنان ابزار تهدیدی علیه تصمیمات جنگ طلبانه و کشور گشایانه رژیم صهیونیستی است.

دبیر کمیسیون امنیت ملی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی اعتقاد دارد که باید میان کشورهای اسلامی منطقه اتحاد ایجاد شود گفت: رژیم صهبونیستی به دنبال از بین بردم اتحاد میان کشور های اسلامی منطقه است که برخی کشورها نیز در این پازل بازی نی کنند.

وی با ابراز تاسف از برگزاری این اجلاس و اتخاذ تصمیمات علیه ایران گفت: جای تاسف دارد که کشورهای اسلامی به جای تشکیل جلسه اضطراری و صدور بیانیه علیه کودک کشی رژیم صهیونیستی و محاصره غزه یا نسل کشی تکفیری ها در سوریه و عراق و کشتار مردم یمن توسط آل سعود اقدام به صدور بیانیه علیه ایران می کنند.

آصفری با بیان اینکه این اقدامات سیاسی اهمیتی برای جمهوری اسلامی ندارد، گفت: جمهوری اسلامی با افتخار اعلام می کند که حامی محرومین و جبهه مقاومت است و حتی اگر به مذاق برخی کشور های منطقه خوش نیاید از بیگناهان دفاع می کند.

وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی در مقابل کشتار بی گناهان سکوت نمی کند و از همه مسلمانان که برای آزادی خود مقاومت می کنند، حمایت می کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی برگزاری اینگونه اجلاس ها را غلو سیاسی خواند و گفت: این گونه بیانیه ها خروجی در میدان عمل ندارد و فقط بیانیه ای برای میزهای کنفرانس است.

آصفری با اشاره به نیاز کشور های حوزه خلیج فارس برای ایجاد امنیت به ایران گفت: جمهوری اسلامی درمقابل هر اقدامی علیه جبهه مقاومت می ایستد.


 

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال