سامورایی‌های جوان از برد مقابل امید ایران گفتند


وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکنان تیم امید ژاپن بعد از کسب برد ۳ بر صفر مقابل ایران نظر خود را در مورد رویارویی با شاگردان خاکپور بیان کردند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، شب گذشته کمتر کسی فکر می‌کرد تیم امید ایران بعد از بازی خوب خود در 90 دقیقه عادی بازی، ناگهان از نظر بدنی تحلیل رفته و در 30 دقیقه وقت اضافه، هیچ اثر و شباهتی به تیم جنگنده ابتدای بازی نداشته باشد.

تیمی که به همین خاطر 3 گل را در وقت اضافه دریافت کرد و با قبول باخت 3 بر صفر یکبار دیگر از راهیابی به مسابقات المپیک بازماند.

ژاپنی‌ها که به نظر می‌آمد با برنامه‌ریزی وارد مصاف سخت با ایران شده‌اند، بعد از کسب بردی اینچنین، شاد شدند که حریفی قدرتمند را کنار زدند.

4 عضو تیم امید ژاپن در مورد این بازی پرافت و خیز اینگونه نظر دادند:

 *کوشیبکی مازاتوشی، دروازه‌بان عضو تیم کاشیما آنتلرز

فکر می‌کنم وقت اضافه اول برای ما اهمیت زیادی داشت. با گلی که در آن هنگام زدیم، گام اصلی را برای کسب برد برداشتیم. در نقطه مقابل گلی هم دریافت نکردیم. در ادامه 2 گل دیگر زدیم و بردی ارزشمند گرفتیم. البته خیلی خوب است که بتوان بازی را در 90 دقیقه تمام کرد. فکر می کنم کل تیم زحمت کشید که این برد کسب شد.

 *اوئدا، مدافع عضو کاشیما آنتلرز

خوشحالم در بازی امروز با ایران برنده شدیم. البته بیشتر از این برد، شادم که توانستیم به راه خودمان را ادامه دهیم. مقابل ایران خوب ایستادگی کردیم و توانستیم در زمان مناسب گلزنی کنیم.

 *شویا ناکایاما، هافبک اف.ث توکیو

در نیمه اول شاهد بازی متعادلی بودیم اما نیمه دوم بازی زیبایی ارائه نکردیم. بعد از گذر از نیمه دوم توانستیم با رسیدن به 120 دقیقه جنگیدن خود را با برد تکمیل کنیم. امیدوارم در بازی بعدی هم با همین روحیه وارد مسابقه شویم.

 *تویوکاوا یوتا، هافبک عضو تیم اوکایاما

برای این بازی مجبور شدیم بسیار سخت تلاش کنیم و بجنگیم. خوشبختانه تلاش‌های ما در وقت اضافه ثمر داد که 3 گل زدیم.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات