ونگر: خرید چک تصمیم بسیار سختی بود


وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی آرسنال از به خدمت گرفتن دروازه بان سابق چلسی به عنوان یکی از سخت ترین تصمیماتش نام برده است.

به گزارش وبسایت نود، آرسن ونگر در آستانه بازی روز یکشنبه مقابل چلسی درباره جذب پیتر چک در تابستان گذشته به خبرنگاران گفته است:" تصمیم بسیار بسیار سختی برای من بود چون اوسپینا را واقعا قبول دارم. از نظر من، او دروازه بانی است که به اندازه کافی مورد تقدیر قرار نمی گیرد.

اما جذب چک شاید یکی از معدود موقعیت هایی بود که می شد گفت" بسیار خب، این یک انتقال واضح است. اگر این کار را نکنم، اشتباه بزرگی مرتکب می شوم."

شما به یک دروازه بان درجه یک نیاز دارید. بارها گفتم که این پست به اندازه کافی مورد توجه قرار نمی گیرد. پیتر چک آرام است، به خوبی ارتباط برقرار می کند و به خوبی اتفاقات را پیشبینی می کند.

او به نوعی یک مربی محسوب می شود. دروازه بان بهترین پست برای تبدیل شدن به یک مربی است چون جابجا نمی شود و همه اتفاقات داخل زمین را می بیند. دروازه بان دوربین پشت تیم است."

2031

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال