فیفا از تعویق انتخابات فدراسیون فوتبال در ایران آگاه شد


وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال برای تصویب تغییرات اساسنامه فیفا و همچنین انتخاب جانشین بلاتر اسفند ماه امسال راهی زوریخ سوئیس خواهد شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، 26 دی ماه امسال فدراسیون فوتبال مصوبات مجمع سالیانه و عمومی خود که 23 دی ماه برگزار شده بود شامل تایید گزارشات مالی و حسابرسی و تعویق انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال را ترجمه و برای فیفا ارسال کرده است.

بر همین اساس فدراسیون جهانی فوتبال نیز از کلیه تحولات موجود در فدراسیون ایران آگاه است و این موضوع به اطلاع فیفا رسیده شده است که انتخابات به جای فوریه در ماه اپریل 2016 برگزار خواهد شد.

به همین دلیل رئیس بخش فدراسیون‌های فیفا نیز کاملا از تعویق دو ماهه انتخابات فدراسیون فوتبال آگاه است که با این وضعیت علی کفاشیان تا آن زمان بدون هیچ مشکلی رئیس فدراسیون فوتبال باقی خواهد ماند.

همچنین علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال برای تصویب تغییرات اساسنامه فیفا و همچنین انتخاب جانشین بلاتر 7 اسفند ماه امسال راهی زوریخ سوئیس خواهد شد.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال