چک‌های برگشت خورده فرهاد مجیدی + عکس


در روزهایی که فرهاد مجیدی دور از استقلال و در خارج از کشور به سر می برد در پستی عجیب تمام چک های بی محل سال های گذشته باشگاه استقلال در قبال قراردادهایش را کنار هم قرار داده و عکس آنها را روی صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

چک های برگشتی فرهاد مجیدی

در پست جدید مجیدی تعداد ۶ فقره چک های بی محل و پاس نشده باشگاه استقلال و مدیرعامل سابق باشگاه دیده می شود که ارزش آنها بالغ بر یک میلیارد و یکصد و چهل و شش میلیون تومان می شود و هیچ کدام از آنها در موعد مقرر پاس نشده است. مجیدی که همواره در این سال ها سعی کرده بود کمترین صحبت را راجع به مسائل مالی اش با این باشگاه انجام دهد قطعا با این پست با زبان بی زبانی اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات را نشان داده است.

این اتفاق می تواند در روزهای آتی و به خصوص در قبال کادر مدیریتی سابق باشگاه که در بیانیه جدید استقلال هم با طعنه های زیادی همچون چک های بی محل و شکایت های بین المللی مواجه شد سرو صداهای زیادی به راه بیاندازد.


نئوپان ضد آب راین

[ منبع این خبر سایت آلامتو می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال