حمله کاربران ایرانی به اینستاگرام بازیکنان تیم امید ژاپن


توهین کاربران ایرانی به بازیکنان تیم امید ژاپن

بار دیگر کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی با هجوم بردن به صفحات رقیبان ایران و توهین کردن به آنها دردسر ساز شدند.عده ای از کاربران ایرانی در پایان بازی تیم امید کشورمان مقابل ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های زیر 23 سال آسیا و انتخابی المپیک به صفحه اینستاگرام تیم رقیب هجوم برده و الفاظ زشتی به کار بردند.

توهین کاربران ایرانی به بازیکنان ژاپن ، حمله کاربران ایرانی به اینستاگرام ، کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی

این اقدام در ادامه موارد مشابه درباره چهر ه هایی مانند مسی، ستاره آرژانتینی فوتبال دنیا و زایتسف، والیبالیست ایتالیایی صورت گرفته بود.

نظرات و توهین ها ناشی از عصبانیت پس از شکست 3 بر صفر بود و این کار ناشایست می تواند عواقب بدی برای ایران به همراه داشته باشد و نگاه ها را به مردم کشورمان تغییر دهد.

روز گذشته در حالی که بازی تیم های امید ایران و ژاپن پس از نود دقیقه به تساوی رسیده بود، در وقت های اضافه به سود ژاپنی ها به اتمام رسید، این اتفاق در حالی افتاد که امیدهای ایران موقعیت های زیادی در این بازی داشتند و حتی پیش از دریافت اولین گل از ژاپنی ها می توانستند دروازه این تیم را باز کنند.اما برخی کاربران ایرانی با رعایت نکردن شئونات اخلاقی عدم پیروزی را تحمل نکرده و کار را به فضای اجتماعی کشاندند.

حمله کاربران ایرانی به اینستاگرام بازیکنان تیم امید ژاپن

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال