بخار حمام شخص ۴۵ ساله را به کام مرگ برد


مقصود حق شناس در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد:  ساعت ۱۸ و ۳۵ دقیقه روز گذشته با تماس به سامانه ۱۲۵ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، خبر حادثه ای در منطقه کوی ملت داده شد.

وی افزود: آتش نشانان با ورود به محل حادثه و ایمن سازی محیط از طریق قطع برق با بدن بی جان مردی ۴۵ ساله در حمام منزل روبرو شدند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تصریح کرد: این حادثه که به تشخیص عوامل اورژانس ۱۱۵ در اثر اشباع بخار آب در محیط حمام رخ داده بود، منجر به خفگی و فوت شخص شد.

حق شناس بیان کرد: پس از انتقال جسد فرد مذکور توسط آتش نشانان به آمبولانس، محل به منظور طی روال قانونی تحویل پلیس ۱۱۰ قرار گرفت.

واژگونی خودروی ال ۹۰ 

وی در تشریح حادثه دیگر گفت: ساعت ۱۲ و ۴۷ دقیقه روز گذشته شهروندان با تماس به سامانه ۱۲۵ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز خبر از واژگونی خودرو در بلوار قدس دادند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اضافه کرد: آتش نشانان دو دقیقه بعد در محل حاضر و مشاهده کردند یک دستگاه خودروی ال ۹۰ در اثر سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل آن با جدول حاشیه خیابان برخورد و موجب واژگونی و محبوس شدن راننده درون خودرو شده است.

حق شناس عنوان کرد: تیم عملیاتی با قطع برق خودرو و ایمن سازی محل، ضمن پیشگیری از بروز احتمال برخورد خودروهای عبوری با استفاده از تجهیزات تخصصی سرنشین خودرو را به سلامت خارج کردند.

وی تاکید کرد: خوشبختانه این حادثه تلفاتی در بر نداشته و فقط موجب وارد شدن خسارتی به خودری ال ۹۰ شد.

تصادف شدید لیفان و پیکان

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در ارتباط با حادثه دیگر بیان کرد: ساعت ۴۲ دقیقه بامداد امروز شهروندان با تماس به سامانه ۱۲۵ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز خبر از تصادف شدید در  مقابل کوی عابدی دادند.

حق شناس ادامه داد: تیم آتش نشانی ظرف مدت یک دقیقه خود را به محل حادثه رسانده و مشاهده کردند که دو دستگاه خودرو با شدت به هم برخورد و سرنشینان آن  مجروح شدند.

وی با اشاره به اینکه در این حادثه هر دو راننده مصدوم شدند، گفت: آتش نشانان بدون درنگ با قطع برق هر دو خودرو و ایمن سازی محل به منظور رفع خطرات احتمالی در اثر تصادف سایر خودرو های عبوری مصدومان را از خودرو ها خارج کرده و به آمبولانس اورژانس ۱۱۵ منتقل کردند.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال