این شخص عامل اصلی شروع شدن جنگ جهانی اول است/ یک کار خوب در روز عروسی/ تبریک تلخ برای برداشته شدن تحریم ها


آیا در پساتحریم رفتار مصرفی ما در انرژی، نان و آب بهبود پیدا خواهد کرد...

 در شبکه گردی عصرایران مطالب متنوعی در حوزه های سیاسی و اجتماعی گردآوری شده است که در ادامه می توانید بخوانید و ببینید:

1- ما آدم ها گناه داریم

دل آرام در وبلاگش نوشت:

یکی از دوستان بعد از یک دوره سرماخوردگی سخت، مجدد درگیر سرماخوردگی شده. پدرم اینجا کنار دستم خوابیده و از شدت تب و لرز قادر به حرف زدن نیست. آن دوست دیگر، باید دیالیز شود. دکتر همین هفته پیش گفته که از این به بعد مرتب برود دیالیز... کمی این طرف تر، کودکِ یکی از دانشجوها باید برود برای عمل قرنیه، از وقتی فهمیده حالش با عزاداری یک پله فاصله دارد... چند قدم آنطرف تر آدم پشت آدم است که درگیر آنفولانزا می شود و می رود... چند وجب بیرون مرزها، گلوله می بارد، تیغ می تازد، انسان جان می دهد....

2- یک کار خوب در روز عروسی

رضا تصاویری از عروس و دامادی در تلگرام منتشر کرد که زندگی خود را در روز عروسی با کاشت یک درخت آغاز کردند:

3- بالا بردن بازدید سایت با استفاده از این ده کلمه

مجید طلیمی در وب سایت خود نوشت:

بکارگیری کلید واژه ها و کلمات هوشمندانه در جدب مخاطبین در حوزه های مختلف به ویژه تبلیغات بسیار موثر است و 10 کلمه ای که می تواند بیننده را برای ورود به وب سایت شما تحریک کند و موجب افزایش بازدید کننده شود در ذیل آمده است.

کلمه”سریع”(fast ) را در تبلیغات خود استفاده کنید. مردم معمولا انتظار نتیجه سریع، تحویل سریع، سفارش سریع و… را دارند. مردم این روزها ارزش بیشتری برای وقت خود در قیاس با پول قائل هستند.

کلمه "ضمانت”(guaranteed) را در تبلیغات خود به کار ببرید. مردم مایل هستند از شرایط کالایی که می خرند خاطر جمع باشند آنها بر روی پولی که به سختی به دست اورده اند ریسک نمی کنند.

از کلمه "محدود”(limited) استفاده کنید. مردم می خواهند چیزی هایی را دریافت کنند و داشته باشند که کمیاب یا انحصاری هستند زیرا آنها در این اندیشه هستند که دارایی های با ارزش تری داشته باشند.

از کلمه” ساده یا آسان”(easy or simple) استفاده کنید. مردم سفارش دهی آسان، آموزش اسان، کاربرد آسان، پرداخت آسان و… را می پسندند.

از کلمه "گواهی نامه/ تاییده "(testimonial ) استفاده کنید. مردم می خواهند قبل از خرید مدارک قابل استنادی در مورد صحت و مزیتهای کالای شما داشته باشند. این مورد می تواند شامل مدارک اطمینان بخش و ويژه شما باشد.

از کلمه” تخفیف”(ِdiscount) استفاده کنید. مردم به دنبال خرید ارزان هستند. می توانید برای آنها امکاناتی همچون تخفیف در اولین خرید، تخفیف در معاملات زیاد و حجیم، ارائه یک سری امکانات رایگان و… را فراهم کنید.

از کلمه "رایگان”(free ) استفاده کنید. مردم قبل از وارد شدن به جریان معامله نیاز به ایجاد انگیزه از طریق دریافت برخی خدمات رایگان دارند. که می تواند شامل کتابها، لوازم و خدماتی از این دست باشد.

از کلمه "شما یا متعلق به شما”(you/your) اسفاده کنید. مردم نیاز دارند که احساس کنند شما با آنها حرف می زنید. این کار باعث می شود که آنها احساس کنند برای شما مهم هستند.

از کلمه” مهم”(important) استفاده کنید. مردم نمی خواهند اطلاعات مهمی که ممکن است در زندگی اشان موثر باشد از دست بدهند. آنها بر روی این کلمه تمرکز می کنند و به آن توجه خواهند کرد.

از کلمه "تازه” (new ) استفاده کنید. مردم محصولا ت و خدماتی را می پسندند که باعث بهبود زندگی اشان بشود مثل اطلاعات تازه، طعم های تازه، فناوری های جدید، نتایج جدید و….

4- این شخص عامل اصلی شروع شدن جنگ جهانی اول است

سجاد با انتشار این تصویر در تلگرام نوشت:

اين عكس كه مي بينيد دانشجوي صربستاني "غافريلو برينسيب" اسمشه. نگاه به قد كوتاهش نكنيد اين آدم در سال ١٩١٤ وليعهد بلژيك رو با همسرش در زيارتي كه از "سارايوو" داشتند به قتل رسوند و باعث شد كه بلژيك با صربستان وارد جنگ بشه و روسيه هم براي كمك به صربها با بلژيك جنگ كنه. آلمان هم براي جنگ با فرانسه وارد خاك بلژيك ميشه! بلژيك وانگلستان هم با آلمان مي جنگند! دولت عثماني هم با آلمان وارد جنگ ميشه آمريكا وايتاليا و يونان و روماني و پرتغال هم با دولت عثماني وارد جنگ مي شوند! بدين صورت جنگ جهاني اول شروع ميشه با ١٦ميليون كشته ٨مليون مفقود و٢٠ميليون مجروح به خاطر اين شخص!

این شخص عامل اصلی شروع شدن جنگ جهانی اول است/ یک کار خوب در روز عروسی/ تبریک تلخ برای برداشته شدن تحریم ها

5- مخرب ترین صلاح جهان

در کانال تحولات جهان در تلگرام، ویدئو کلیپی از مخرب ترین صلاح جهان منتشر و در این خصوص توضیحاتی نوشته شد:


این قوی ترین بمب هسته ای جهان است که دارای عظیمترین انفجار هسته ای جهان بود

نام بمب : تزار

سازنده : اتحاد جماهیری شوروی سابق

طول بمب : 8 متر و 22 سانت

قطر بمب : 2 متر و 2 سانت

وزن بمب : 27 تن

قدرت بمب : 51 مگاتن

ده برابر تمام بمبها و موشکها و راکتها و گلوله های توپ و خمپاره و مین و نارنجک و غیره شلیک شده و منفجر شده در جنگ دوم جهانی

زمان تست انفجار : ساعت 11:32 روز دوشنبه 30 اکتبر 1961 میلادی برابر با دوشنبه 8 آبان 1350 هجری شمسی

محل تست انفجار : در شبه جزیره نوایازمیلیا واقع در اقیانوس منجمد شمالی در شمالیترین نقطه روسیه فعلی

این بمب توسط یک بمب افکن توپولوف تی یو 95 ، معروف به خرس پرنده ، از ارتفاع 10500 متری رها شده و در ارتفاع حدودا 4000 متری از سطح زمین منفجر شد

امواج حاصل از انفجار این بمب سه بار کره زمین را در نوردید

در کشور فنلاند شیشه های بسیاری از خانه ها شکست

موجودات زنده تا شعاع 100 کیلومتری محل انفجار ، به بخار تبدیل شدند . صخره ها و سنگهای کوهستانی منطقه انفجار به خاکستر و شن تبدیل شدند

قطر گودال بوجود آمده از این انفجار 3200 متر و عمق آن 67 متر بود

تا شعاع 250 کیلومتری تخریب 100 درصد بوجود آمد

ارتفاع قارچ بوجود آمده از این انفجار 64 کیلومتر بود

40 کیلومتر عرض انفجار این بمب بود .و از فاصله 1000 کیاومتری با چشم (غیر مسلح) قابل دیدن بود .تکرار میکنم با چشم غیر مسلح از فاصله 1000 کیلومتری

6- تبریک تلخ برای برداشته شدن تحریم ها

علی پور در لاین اینگونه نوشت:

تحریم ها برداشته شد تبریک می گویم

نمی خواهم کام تان را تلخ کنم

اما مجبورم

تحریم برداشته شد

اما پنج سوال می پرسم صادقانه پاسخ دهیم ؛

آیا برداشته شدن تحریم ها، عادت زشت دروغ گویی را در ما ریشه کن خواهد کرد؟

آیا در پساتحریم متوسط کتاب خوانی و عمیق خوانی ما سی دقیقه افزایش خواهد یافت و ما از بی سوادی و مدعی بودن در همه چیز به در خواهیم آمد؟

آیا در شرایط جدید رفتار ترافیکی و نحوه رانندگی من و شما مانند یک فرد متمدن خواهد شد؟

پساتحریم آیا باعث می شود که ما در تصمیم گیری ها و تمشیت امورمان در حوزه اداره کشور، قانون گذاری، بانکداری، کشاورزی و فناوری اطلاعات و... حرفه ای و جهان تراز عمل کنیم؟ میزان ساعت کار مفید ما 15 دقیقه افزایش خواهد یافت؟

آیا در پساتحریم رفتار مصرفی ما در انرژی، نان و آب بهبود پیدا خواهد کرد؟ یا مانند گذشته به حیف و میل ناشیانه منابع ادامه خواهیم داد؟

جواب من به شخصه منفی است

شما را نمی دانم

ولی اگر شما هم جوابتان مانند من منفی است تنها فایده برجام این است ساعت رسمی کشور 12 سال به عقب کشیده شد.

7- زباله دان سیگار

در کانال پاکسازی طبیعت در تلگرام طرحی چند طرح جالب برای زباله دان سیگار منتشر شده است:

این شخص عامل اصلی شروع شدن جنگ جهانی اول است/ یک کار خوب در روز عروسی/ تبریک تلخ برای برداشته شدن تحریم ها

8- هیچ توجه کردین؟

ابوذر در تلگرام نوشت:

هیچ توجه کردین ؟

نفت بشکه ای ۱۱۰دلار .......بنزین لیتری ۱۰۰۰ تومان

نفت بشکه ای ۷۰دلار...........بنزین لیتری۱۰۰۰ تومان

نفت بشکه ای ۵۴دلار..........بنزین لیتری ۱۰۰۰ تومان

نفت بشکه ای ۲۶دلار..........بنزین لیتری ۱۰۰۰ تومان

کلاً تو اقتصاد ما حرف مرد یکیه! مهم نیست مواد اولیه ارزون بشه یا نشه!

در تمام دنیا بنزین رو از نفت تهیه می کنند ما از چی تهیه می کنیم نمی دونم! که هروقت قیمت نفت بالا میره بنزین هم گرون میشه ولی حالا که قیمت نفت تقریبا ۳الی ۴برابر ارزون شده قیمت این بنزین لعنتی تو این مملکت تکون نمی خوره!

9- به امید افزایش سطح آب در دریاچه ارومیه

محمد درویش در کانال تلگرامی خود با انتشار این کلیپ نوشت:

روزگار دریاچه ارومیه این روزها هر روز بهتر از دیروز ... فیلمی را که می بینید، جریان سیلابی امروز، اول بهمن ۹۴ در رودخانه سیمینه رود را ثبت کرده است که بسیار امیدبخش است.

امیدوارم کشاورزان منطقه اجازه دهند تا با مدیریت مصرف و کاهش تولیدات پرمصرف، روند رو به افزایش سطح آب در دریاچه عزیز ارومیه ادامه یابد.
آمین ...


10- رهبري (جهت دهي)

ارشیا دکامی در کانال مدیریت کاربردی نوشت:

رهبري عبارتست از فرايند نفوذ در كاركنان تا در جهت رسيدن به اهداف سازماني تلاش كنند. مديران بايد اهداف را با كاركنان مرتبط ساخته و در آنها براي رسيدن به اهداف انگيزه ايجاد نمايند. رهبري همچنين در بر گيرنده فرايندهاي بين شخصي مانند انگيزش، ارتباط،‌ هدايت و راهنمايي زيردستان براي رسيدن به اهدافشان مي‌باشد.

به عبارت ساده رهبري فرايندي است كه ضمن آن مديريت سازمان مي‌كوشد تا با ايجاد انگيزه و ارتباطي مؤثر انجام ساير وظايف خود را در تحقق اهداف سازماني تسهيل كند و كاركنان را از روي ميل و علاقه به انجام وظايفشان ترغيب نمايد.

هر مديري علاوه بر وظايفي چون برنامه‌ريزي، سازماندهي و كنترل،‌ بايد انجام اين وظيفه يعني هدايت کارکنان را نيز عهده دار گردد.

مهمترين نكته در رهبري، جهت دادن و نفوذ در اعضاي سازمان است. رهبري مستلزم نفوذ كردن و تأثير گذاردن بر افراد است و مدير در نقش رهبر كسي است كه بتواند بر افراد تحت سرپرستي خود نافذ و مؤثر باشد و به عبارت ديگر مرئوسان نفوذ و قدرت او را بپذيرند.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال