دارالفنون بازسازی می شود


معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت:‌ مدرسه تاریخی دارالفنون احیا و بازسازی می شود .
 
مجتبی عبداللهی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما درباره حذف زوائد بصری و جداره سازی مدرسه تاریخی دارالفنون گفت: این طرح نیز در ادامه ساماندهی خیابان ناصرخسرو انجام می شود.
 
وی با تاکید بر ساماندهی مدرسه دارالفنون افزود: سر در این مدرسه تاریخی که به نمای خیابان ناصر خسرو باز می شود، مرمت خواهد شد.
 
معاون خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه مرمت و احیای داخل این مدرسه قدیمی نیز در دستور کار قرار دارد، گفت : در حال حاضر درصدد  انعقاد تفاهم نامه ای با وزارت آموزش و پرورش هستیم که فضای داخلی دارالفنون را نیز مرمت و بازسازی کنیم.
 
عبداللهی با اشاره به اینکه جلساتی درخصوص بازسازی داخل مدرسه نیز برگزار شده اما هنوز به جمع  بندی نهایی نرسیده ایم، افزود: پیشنهاد شهرداری تهران این است که درصدد مرمت هر بنایی که بر می آید حتما کاربری آن به صورت مشترک تعریف شود طوری که شورایی تشکیل شده تا درخصوص کاربری تصمیم گیری کنند.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال