گفت‌وگوی پنهانی هیأت مدیره با بازیکنان با کمک مدیررسانه‌ای استقلال


وبسایت رسمی برنامه نود - اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال با همت مدیررسانه‌ای این باشگاه گفت‌وگویی پنهانی با بازیکنان این تیم داشتند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مقداد نجف‌نژاد رئیس هیأت مدیره استقلال امروز به همراه عباس کردنوری و مسعود معینی اعضای هیأت مدیره در محل تمرین استقلال حاضر شد و بعد از جلسه 40 دقیقه‌ای با پرویز مظلومی و کادرفنی استقلال به زمین چمن رفت تا دقایقی با بازیکنان این تیم صحبت کند.

هنگامی که نجف‌نژاد بازیکنان را دید یکی از اعضای کادرفنی خطاب به او گفت امروز تولد سجاد شهباززاده است و برای او دست بزنید، که بازیکنان این کار را انجام دادند.

هنگامیکه خبرنگاران قصد داشتند برای پوشش صحبت‌های اعضای هیأت مدیره استقلال وارد زمین چمن شوند، محمدحسین زرندی مدیررسانه‌ای استقلال اجازه این کار را به خبرنگاران نداد. این درحالیست که فصل گذشته هنگامی که اعضای هیأت مدیره به همراه بهرام افشارزاده در محل تمرین استقلال حضور پیدا کرده بودند امیر قلعه‌نویی و مدیر رسانه‌ای وقت این تیم اعلام کردند بهتر است رسانه‌ها بدانند بین اعضای هیأت مدیره و بازیکنان چه گفت‌وگویی رد و بدل می‌شود و مردم در جریان این صحبت‌ها قرار بگیرند اما امروز این اتفاق رخ نداد و خبرنگاران در گوشه‌ای از زمین تنها نظاره‌گر گفت‌وگو اعضای هیأت مدیره استقلال با بازیکنان این تیم شدند.

 گفت و گوی رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال در سکوت مسعود معینی و عباس کرد نوری با بازیکنان صورت گرفت ولی نکته جالب اینجا بود که بازیکنان استقلال به دلیل عدم دریافت مطالباطتشان طی روزهای گذشته به شدت ناراحت بودند و طی روزهای گذشته بازیکنان چندین بار به پرویز مظلومی اعلام کردند که در صورت ادامه این روند در تمرینات شرکت نخواهند کرد و حتی به اردو نخواهند رفت.

این حاشیه‌ها با بازگشت بهرام افشارزاده از آمریکا متوقف شد و امروز نیز هیأت مدیره برای پایان دادن به این مسائل در تمرین شرکت کردند. یکی از نکات جالب بعد از صحبت نجف‌نژاد با بازیکنان این بود که معینی دو بازیکن استقلال سید مهدی رحمتی و هرایر مگویان را در آغوش گرفت که بازیکنان برای آنها دست زدند.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال