پایان فعالیت شرکتهای قدیمی ارتباطی اعلام شد


صادق عباسی شاهکوه در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد آخرین وضعیت فعالیت شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنت شامل شرکتهای ISP، ISDP، PAP و PSTN گفت: طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت (PAP) و خدمات دهندگان تلفن ثابت (PSTN) تا یک سال از زمان صدور اولین پروانه جدید ارتباطات ثابت (FCP ) زمان خواهند داشت که به فعالیت خود در این حوزه ادامه دهند.

وی گفت: با توجه به اینکه نخستین پروانه فعالیت اپراتور ارتباطات ثابت (FCP ) آبان ماه امسال صادر شد، شرکتهای PAP و شرکتهای PSTN تا آبان ماه سال ۹۵ فرصت حضور در بازار ارتباطات کشور را خواهند داشت.

معاون صدور مجوز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مورد فعالیت شرکتهای عرضه کننده و توزیع کننده اینترنت (ISP و ISDP ) نیز گفت: فعالیت این شرکتها تا پایان سال ۹۵ تمدید شده است و این شرکتها تا این تاریخ مجاز به فعالیت در بازار ارتباطات کشور هستند. پس از این زمان با اعطای پروانه های جدید خدماتی در بخش ارتباطات ثابت (SERVCO ) این شرکتها می توانند در صورت دریافت مجوز، در قالب این شرکتها، فعالیت داشته باشند.

به گزارش مهر، با پایان یافتن اعتبار ۱۰ ساله پروانه خدمات دهندگان اینترنت در کشور، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، پروانه های جدیدی را در این بخش تعریف کرد که براساس آن به ۹ اپراتور در بازار ارتباطات ثابت (FCP ) مجوز فعالیت اعطا شد. این اپراتورها می توانند بودن محدودیت تکنولوژی، تمامی خدمات مبتنی بر شبکه های ارتباطات ثابت از جمله اینترنت و تلفن ثابت را به مشترکان خود ارائه دهند.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال