ماموران امنیتی در داووس معتاد از آب در آمدند


 12 تن از سربازانی که مامور تامین امنیت در نشست مجمع جهانی اقتصاد در داووس بودند، به دلیل مصرف کوکائین و حشیش از ماموریت برکنار شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از روزنامه گاردین، «استفان هوفر» سخنگوی ارتش سوئیس امروز اعلام کرد آزمایش مصرف کوکائین که روز سه شنبه گذشته روی گروهی از سربازان انجام شده بود، در مورد 12 نفر مثبت اعلام شد.

آزمایش روی این افراد پس از آن انجام شد که دیگر سربازانی که در همان یگان خدمت می کردند از مصرف مواد مخدر توسط برخی همکاران خود سخن گفتند. 

ارتش سوئیس چهار هزار و 500 سرباز را برای تامین امنیت نشست مجمع جهانی اقتصاد در داووس اختصاص داده است.

دژبان ارتش با کمک سگ های مخدریاب، توانست وجود بیش از سه گرم کوکائین در وسایل یکی از 12 سرباز را کشف کند. این سرباز هم از خدمت معلق شد و هم با اتهام جرایم در دادگاه نظامی مواجه خواهد بود. سایر کسانی که نتیجه آزمایش هایشان مثبت بوده است نیز افزون بر تعلیق موقت از خدمت، با مجازات هایی تنبیه خواهند شد. 

با این حال، سربازانی که در نشست داووس، کشیدن حشیش را تجربه کرده اند و آن را حمل نکرده اند، در ماموریت خود ابقا شدند و تنها با تنبیه های انضباطی رو به رو خواهند شد.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال