پرواز مستقیم شیراز به نجف راه اندازی شد


مديرعامل شركت توسعه گردشگری استان فارس از راه اندازی اولین پرواز شیراز به نجف خبر داد.

به گزارش مهر، احمد رضا نقیب زاده عصر شنبه در گفتگو با خبرنگاران ، گفت: راه اندازی اولین پرواز شیراز به نجف با همکاری و تشکیل کنسرسیوم شرکت توسعه گردشگری، انجمن صنفی دفاتر گردشگری و خدماتی و همچنین حضور بخش خصوصی فارس انجام شده است.

وی ادامه داد: راه اندازی پروازهای مستقیم در برخی از استانها و کلان شهر های کشور با هفته ای ۱۴ تا ۵۰ پرواز انجام شده که با توجه به پتانسیل های استان فارس باید در این راستا تلاش بسیار کنیم.

مديرعامل شركت توسعه گردشگری استان فارس تاکید کرد: در حال حاضر با راه اندازی کنسرسیومی متشکل از شرکت توسعه گردشگری، بخش خصوصی و دفاتر خدمات مسافرتی استان اولین پرواز شیراز به نجف در اول بهمن ماه انجام خواهد شد.

نقیب زاده تصریح کرد: شرکت توسعه گردشگری استان فارس با توجه به ظرفیت های بسیار موجود در استان به فکر ایجاد زمینه های مناسب برای رشد بیشتر صنعت گردشگری در استان است که در این راستا توسعه زیر ساخت های حمل و نقل را به عنوان یک اولویت قرار داده است.

وی افزود: کشور عراق از جمله مناطقی است که به راحتی می تواند به عنوان یک مقصد در توسعه گردشگری فارس مد نظر قرار گیرد اما باید با شرایط موجود و تبلیغاتی گسترده فارس و شیراز را بیش از گذشته به مردم این کشور بشناسانیم.

مديرعامل شركت توسعه گردشگری استان فارس، گفت: استفاده از پتانسیل پزشکی و طبیعی در استان فارس می تواند گردشگران زیادی را از کشور عراق به  شیراز وارد کند که برای رسیدن به این مهم باید بیش از گذشته به تبلیغات و زیر ساخت توجه شود.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال