شهرداری اردبیل جزو باشگاه‌های استعدادپرور کشور است


به گزارش خبرنگار مهر، بابک پورپناهی عصر شنبه در جلسه هماهنگی شورای فنی مربیان پایه تیم‌های شهرداری اردبیل افزود: این باشگاه از معدود باشگاه هایی است که در تمام سنین پایه تیم های حرفه ای داشته و این تیم ها هم اکنون در لیگ های کشوری بازی می کنند.

وی با اشاره به حضور موفق تیم نونهالان این باشگاه در لیگ برتر کشور تصریح کرد: این تیم امسال مدعی کسب قهرمانی بوده و در حال حاضر در گروه خود با ارائه بازی های قابل تحسین در صدر جدول قرار دارد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل ادامه داد: این موفقیت ها از دید مربیان تیم های پایه کشور دور نمانده و درخشش نونهالان تیم شهرداری باعث شده که امسال چند بازیکن آن به تیم ملی دعوت شوند.

وی تیم های نوجوانان و امید این باشگاه را نیز جزو تیم های حاضر در لیگ کشور برشمرد و استعدادپروری را مهمترین هدف باشگاه شهرداری اردبیل از سرمایه گذاری در تیم های پایه عنوان کرد.

پورپناهی خروجی این سرمایه گذاری را پرورش استعدادهای بی‌شمار در تیم های پایه شهرداری دانست و عنوان کرد: چنانچه امروز در تیم بزگشالان شهرداری اردبیل که در لیگ یک بازی می کند، می بینیم که بازیکنان جوان و آینده داری حضور دارند که بی شک در آینده می توانند در لیگ برتر و ملی بازی کنند.

وی متذکر شد: براین اساس تاکید داریم که باشگاه هایی همچون شهرداری اردبیل با توجه به برخورداری از ساختار منسجم و تیم های پایه حرفه ای باید از سوی فدراسیون و سازمان لیگ حمایت شود.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال