احداث پژوهشکده جنگل حرای دانشگاه هرمزگان


به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم کلنگ‌زنى ساخت پژوهشکده جنگل حرای دانشگاه هرمزگان در روستاى طبل در ۷۰ کیلومترى شهر قشم با حضور رییس دانشگاه، اساتید و جمعى از مدیران و اهالی محل به زمین زده شد.

ایمان سوری نژاد - رییس پژوهشکده حرا دانشگاه هرمزگان در این مراسم گفت : با توجه به اهمیت اکولوژیکی و اقتصادي جنگل‌های مانگرو، ضرورت انجام تحقیقات مدون و بلند مدت به منظور حفظ این جنگل‌ها و آشکارسازی اهمیت آنها در حوزه‌های مختلف احساس می شد که با تصویب شورای گسترش آموزش عالی، مرکز پژوهشی جنگل های حرا با سه گروه پژوهشی علوم طبیعی و زیست محیطی، گروه پژوهشی فناوری های نوین و گروه پژوهشی مطالعات اقتصادی و اجتماعی و تعداد ۱۴ عضو هیات علمی تاسیس می شود.

براساس این گزارش، پژوهشکده جنگل حرا به مساحت ۱۰ هزار مترمربع در روستای طبل شهرستان قشم در محلی که  بوسیله خیرین اهداء شده است، توسط دانشگاه هرمزگان احداث می شود.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال