۴۰۰۰ هزار متر شبکه فشار ضعیف برق در سمنان بهینه‌سازی می‌شود


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق استان سمنان، علیرضا قیومی از اجرای پروژه اصلاح و بهینه‌سازی چهار هزار متر شبکه سیمی فشار ضعیف و تبدیل آن به کابل خودنگهدار در شهرستان سمنان تا پایان امسال خبر داد.

وی بیان کرد: بهسازی ۷۰۰ متر شبکه فشار متوسط زمینی در محدوده مسیر میدان امام خمینی (ره) به سمت خیابان شهید باهنر، تعمیرات خطوط ۲۰ کیلوولت هفت ‌خط تغذیه‌کننده فشار متوسط (فیدر) و بهره‌برداری از پست کمپکت روزمینی به قدرت ۶۳۰ کیلوولت آمپر در بلوار میرزا بزرگ شیرازی از مهم‌ترین برنامه‌های این مدیریت تا پایان سال جاری به شمار می‌رود.

مدیر توزیع برق شهرستان سمنان ادامه داد: از آغاز امسال تا به حال هفت هزار و ۶۰۰ متر خطوط فشار متوسط در شهرستان سمنان احداث شده است.

قیومی گفت: عملیات برقراری سه هزار و ۲۰۰ متر شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی از دیگر اقدامات مدیریت توزیع برق شهرستان سمنان است.

وی اظهار داشت: در سه‌ماهه سوم امسال تعداد پنج ایستگاه هوایی توزیع برق با ظرفیت ۵۰۰ کیلوولت آمپر به بهره‌برداری رسیده است.

مدیر توزیع برق شهرستان سمنان تصریح کرد: به منظور بهینه‌سازی و تأمین روشنایی برخی معابر، یک‌هزار و ۳۵۰ دستگاه سرچراغ در سامانه روشنایی شهرستان سمنان نصب شده است.

قیومی خاطرنشان کرد: از آغاز امسال تا زمان حاضر، ۸۲۴ پروژه عمرانی برق‌رسانی به انجام رسیده و مبلغ ۳۸ میلیارد و ۲۷۹ میلیون ریال نیز در تأسیسات و شبکه‌های توزیع برق این شهرستان سرمایه‌گذاری شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات