پورعلی‌گنجی: از سوئیس و هلند پیشنهاد داشتم، آمدم قطر


وبسایت رسمی برنامه نود - مرتضی پورعلی‌گنجی بالاخره قراردادش را با السد قطر نهایی کرد و به ایرانی‌های لیگ ستارگان اضافه شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از همشهری ورزشی، مدافع تیم ملی در مورد پیشنهاداتی که داشت و شرایط این روزهایش صحبت کرد.

بالاخره به لیگ قطر رسیدی و در مذاکره نهایی خود السد را انتخاب کردی؟

بله؛ من بعد از پایان لیگ چین پیشنهادهای زیادی از تیم‌های چینی داشتم اما ترجیح دادم به پیشنهادهای دیگری فکر کنم و به همین دلیل السد را انتخاب کردم.

  از تیم‌های اروپایی هم پیشنهاد داشتی؟

من از تیم‌هایی از سوئیس و هلند هم پیشنهاد داشتم اما می‌خواستم در نزدیکی ایران باشم. به همین دلیل قطر را انتخاب کردم و فکر می‌کنم انتخاب خوبی هم داشتم.

 چرا لیگ چین را ترک کردی؟

کشور چین از ایران دور است و برای رفت و آمد خسته می‌شدم. شرایط این کشور هم برای ادامه فوتبال مناسب نبود، به همین دلیل تصمیم گرفتم چین را رها کنم و به قطر بیایم.

 فکر نمی‌کنی با حضور در فوتبال قطر کیفیت فوتبالت پایین بیاید؟

این‌طور فکر نکنید. قطر لیگ فوتبال بسیار خوبی دارد و ضعیف نیست. در هر تیم حداقل چهار ستاره حضور دارند. در همین تیم السد، ژاوی بازی می‌کند که فوق‌ستاره فوتبال دنیاست. خود ژاوی فوتبالش تمام نشده بود که به قطر آمد. او از چند تیم بزرگ اروپایی پیشنهاد داشت اما قطر را انتخاب کرد.

 با ژاوی تمرین کرده‌ای؟

فعلا در این یکی دو روز که به قطر آمده‌ام، وزنه ‌می‌زنم و مربی گفته که اختصاصی تمرین کن. بعد از بستن قرارداد در تمرینات گروهی شرکت خواهم کرد.

 از لیگ ایران هم پیشنهاد داشتی؟

بله، من از چند لیگ ایرانی پیشنهاد داشتم و با تمام احترامی که برای تیم‌های باشگاهی ایران قائلم، ترجیح دادم در لیگ قطر بازی کنم و فوتبالم را خارج از ایران دنبال کنم.

 حالا قراردادت را چه زمانی با تیم السد امضا خواهی کرد؟

روز گذشته در تست پزشکی السد حاضر شدم و جواب آن دو سه روز آینده آماده می‌شود. بعد از آن قراردادم را با السد امضا خواهم کرد.

  خبر داشتی که کی‌روش هم در قطر حضور داشت؟

بله، این را می‌دانم اما زمانی که من به قطر آمدم کی‌روش رفته بود، به همین دلیل موفق نشدم او را از نزدیک ببینم.

 

2051

 

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال