پرداخت وام ۲۰ میلیونی به رانندگان تاکسی


 

 در تفاهمی که بین سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت کشور، سازمان حفاظت محیط زیست، پلیس راهبر، تاکسیرانی و ایران خودرو منعقد شد، قرار است با همکاری بانک‌های پارسیان، ملت و تجارت ۹۰ هزار تاکسی فرسوده در سراسر کشور جمع‌آوری و خودروهای جدید جایگزین آنها شود.

آن طور که در مراسم رونمایی از این طرح پورمحمدی – معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی – توضیح داد، این طرح با هدف کاهش آلاینده‌ها به ویژه در سطح کلان شهرها، رضایت‌مندی صاحبان تاکسی و رفاه عمومی همچنین صرفه‌جویی در سوخت مایع انجام خواهد شد.

وی با بیان این‌که در حال حاضر ۶۰ هزار تاکسی در سطح کشور از نوع پیکان هستند و ۹۰ هزار تاکسی فرسوده وجود دارد که باید خودروهای نو جایگزین آنها شوند، گفت: براساس طرح و توافقی که بین سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و همچنین دستگاه‌های دیگر انجام شده، قرار است با تامین مالی که بخشی از آن از سوی بانک‌ها و به‌طور غیرتورمی انجام می‌شود این دستگاه‌های فرسوده جایگزین شوند.

شرایط پرداخت وام و اقساط

پورمحمدی با اشاره به این‌که سه بانک پارسیان، ملت و تجارت پرداخت وام مورد نیاز برای جایگزینی تاکسی‌های فرسوده را انجام خواهند داد، گفت: براین اساس برای هر دستگاه خودرو ۲۰ میلیون تومان وام در نظر گرفته شده که شرایط ضمانتی آن نیز آسان است؛ به‌طوری که برای این تسهیلات فقط یک ضامن و همچنین سفته لازم است.

وی دوره بازپرداخت تسهیلات ۲۰ میلیونی وام خودروهای فرسوده را ۴۸ ماهه و با سود ۱۶ درصد اعلام کرد.

به گفته معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، از محل تخفیفات گمرکی نیز حدود پنج میلیون تومان برای هر یک از این دستگاه‌ها کمک یارانه‌ای انجام خواهد شد.

سمند و پژو جایگزین تاکسی‌های فرسوده می‌شوند

وی با بیان این‌که سمند و پژو جایگزین تاکسی‌های فرسوده خواهند شد، به زمان شروع طرح نیز اشاره کرد و افزود: آغاز ثبت نام جایگزینی ۹۰ هزار دستگاه تاکسی فرسوده از ۱۲ بهمن‌ماه همزمان با آغاز دهه فجر است. این در حالی است که تحویل خودروها از اسفندماه آغاز می شود و در این ماه ۸۰۰۰ دستگاه، در فروردین‌ماه ۷۰۰۰ دستگاه و در ماه‌های بعد، در هر ماه ۱۵ هزار دستگاه جایگزین می‌شود تا این‌که در پایان شهریورماه تمامی ۹۰ هزار دستگاه تاکسی فرسوده از ناوگان خارج و خودروهای نوع جایگزین خواهد شد.

به گزارش ایسنا، در این مراسم نوبخت رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با اشاره به توافقی که بین این سازمان و دستگاه‌های دیگر برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی انجام شده است، اعلام کرد که در مجموع حدود ۴۵۰ میلیارد تومان در ردیف‌های بودجه برای بازسازی و نوسازی حمل‌ونقل شهری در نظر گرفته شده که حدود ۱۶۵ میلیارد تومان آن مربوط به جایگزینی همین ۹۰ هزار دستگاه تاکسی فرسوده است.

اظهارات نوبخت در حالی مطرح شد که هر یک از سه بانک پارسیان، ملت و تجارت نیز تامین مالی ۳۰ هزار دستگاه از این طرح را برای ارائه‌ تسهیلات برعهده خواهند گرفت.

منبع :ایسنا

پرداخت وام ۲۰ میلیونی به رانندگان تاکسی | پایگاه اطلاع ...

www.rajanews.com/news/232600
۲ ساعت پیش - طرح نوسازی ناوگان و جایگزینی 90 هزار دستگاه تاکسی فرسوده با اعطای وام 20 میلیون تومانی از دوازدهم بهمن‌ماه آغاز خواهد شد.

پرداخت وام ۲۰ میلیونی به تاکسی های فرسوده/ ورود تاکسی‌های ...

www.snn.ir/detail/News/481091/84
۴ ساعت پیش - پرداخت وام ۲۰ میلیونی به تاکسی های فرسوده/ ورود تاکسی‌های هیبریدی به ... 20 میلیون تومان وام با بهره 16 درصد و بازپرداخت 48 ماهه را به رانندگان ...

پرداخت وام ۲۰ میلیونی به تاکسی های فرسوده/ ورود تاکسی های ...

tnews.ir/news/521256255867.html
۳ ساعت پیش - پرداخت وام ۲۰ میلیونی به تاکسی های فرسوده/ ورود تاکسی های هیبریدی به ... را به رانندگان تاکسی های فرسوده اختصاص دهند و همچنین 5 میلیون تومان ...

پرداخت وام ۲۰ میلیونی به رانندگان تاکسی - تی نیوز

tnews.ir/news/C06F56266407.html
۷ دقیقه پیش - در تفاهمی که بین سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت کشور، سازمان حفاظت محیط زیست، پلیس راهبر، تاکسیرانی و ایران ...

عصر خودرو - اما و اگرهای پرداخت وام به تاکسیرانان

www.asrekhodro.com/News/.../اما-و-اگرهای-پرداخت-وام-به-تاکسیرانان
۱۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - محمدپور بیان کرد: راننده تاکسی برای نوسازی خودرو باید علاوه بر وام 20 میلیونی مابقی هزینه خرید خودرو را به صورت نقدینگی پرداخت کند و این در ...

پرداخت وام 20 میلیونی به رانندگان تاکسی | News File

newsfile.ir/news/پرداخت+وام+20+میلیونی+به+رانندگان+تاکسی
طرح نوسازی ناوگان و جایگزینی 90 هزار دستگاه تاکسی فرسوده با اعطای وام 20 میلیون تومانی از دوازدهم بهمن‌ماه آغاز خواهد شد.

پرداخت وام ۲۰ میلیونی به تاکسی های فرسوده ورود تاکسی‌های ...

newsfile.ir/.../پرداخت+وام+۲۰+میلیونی+به+تاکسی+های+فرسوده++ورود+...
پرداخت وام ۲۰ میلیونی به تاکسی های فرسوده ورود تاکسی‌های هیبریدی به تهران. ... دستگیری دو ایرانی در شارجه با اتهام قتل دو ایرانی به اتهام قتل راننده تاکسی در شیخ ...

اقتصاد آنلاین - اما و اگرهای پرداخت وام به تاکسیرانان

www.eghtesadonline.com/fa/.../اما-و-اگرهای-پرداخت-وام-به-تاکسیرانان
۱۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... گفت: بانک صادرات برای ارائه تسهیلات وام ۲۰ میلیونی نوسازی تاکسی ها، وثیقه ۵۰ ... محمدپور بیان کرد: راننده تاکسی برای نوسازی خودرو باید علاوه بر وام 20 میلیونی مابقی هزینه خرید خودرو را به صورت نقدینگی پرداخت کند و این ...

محل ثبت نام برای وام ۲۰ میلیونی تاکسی های فرسوده - شبکه خبر

www.irinn.ir/.../محل-ثبت-نام-برای-وام-۲۰-میلیونی-تاکسی-های-فرسوده
۲ ساعت پیش - محل ثبت نام برای وام ۲۰ میلیونی تاکسی های فرسوده ... کرد با همکاری ایران خودرو و بانک های تجارت، ملت و پارسیان، به مالکان تاکسی های فرسوده وام 20 میلیون تومانی پرداخت می شود. .... نبض/ مشکلات هزینه های درمان مصدومان رانندگی.

پرداخت وام ۲۰ میلیونی نوسازی تاکسی‌ ها از دوازهم بهمن

www.irinn.ir/.../پرداخت-وام-۲۰-میلیونی-نوسازی-تاکسی‌-ها-از-دوازهم-بهمن
۵ ساعت پیش - پرداخت وام ۲۰ میلیونی نوسازی تاکسی‌ ها از دوازهم بهمن ... به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به گفته پورمحمدی این طرح با هدف کاهش آلاینده‌ها به ویژه در سطح کلان شهرها و رفاه عمومی .... نبض/ مشکلات هزینه های درمان مصدومان رانندگی.

فاز دوم حمایت از خودروسازها به بهانه نوسازی ناوگان تاکسی ...

www.tabnak.ir › مجلس › سیاسی
۱ ساعت پیش - فاز دوم حمایت از خودروسازها این بار به بهانه نوسازی تاکسی ... دوره بازپرداخت تسهیلات ۲۰ میلیونی وام خودروهای فرسوده ۴۸ ماهه و با سود ۱۶ درصد خواهد بود. ... برای فروش بیش از ۹۰ هزار خودرو به رانندگان تاکسی در سراسر کشور باشد!

اما و اگرهای پرداخت وام به تاکسیرانان/ارائه تسهیلات ... - خبروان

khabarone.ir/news/321384
۱۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مدیر نوسازی سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: بانک صادرات برای ارائه ... و در حال حاضر هم به سازمان تاکسیرانی اعلام کرده اگر قصد دریافت وام 20 میلیونی برای ... مسمومیت تعدادی از رانندگان تاکسی آستارا, پارس, ۱۳۹۴/۱۰/۰۹ ۱۲:۴۷.

اما و اگرهای پرداخت وام به تاکسیرانان | پورتال خبری

www.myfreeweb.irHome › اخبار › اقتصادی
۱۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - محمدپور بیان کرد: راننده تاکسی برای نوسازی خودرو باید علاوه بر وام ۲۰ میلیونی مابقی هزینه خرید خودرو را به صورت نقدینگی پرداخت کند و این در ...

الف - اعطاي وام قرض‌الحسنه به رانندگان تاكسي

alef.ir/vdchwznk.23nkvdftt2.html?44109
بر اساس اين لايحه مبلغ 15 ميليارد ريال قرض‌الحسنه به رانندگان تاكسي پرداخت و در تعاوني اعتباري ... مي‌توان به تعداد 5 هزار نفر از رانندگان تاكسي وام قرض‌الحسنه به ميزان 5 ميليون ريال واگذار كرد. ... پایان محاصره رستورانی در موگادیشو با ۲۰ کشته.

جهان نيوز - خبرهای خوش به رانندگان تاکسی

jahannews.com/vdciuraprt1aw32.cbct.html
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران در پاسخ به ایسنا، گفت: امسال ... ۲۰ میلیون وام در نظر گرفته شده و هر تاکسی فرسوده نیز به ارزش ۵.۳ میلیون تومان ... با پرداخت ۲.۶ میلیون تومان می‌تواند صاحب یک دستگاه تاکسی سمند زرد رنگ شود.

اما و اگرهای پرداخت وام به تاکسیرانان - صفحه اصلی

khabarone.ddns.net/news/320975
۱۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - محمدپور بیان کرد: راننده تاکسی برای نوسازی خودرو باید علاوه بر وام 20 میلیونی مابقی هزینه خرید خودرو را به صورت نقدینگی پرداخت کند و این در ...

بلاغ مازندران - خبرهای خوش به رانندگان تاکسی

bloghnews.com/fa/doc/news/40841/خبرهای-خوش-رانندگان-تاکسی
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۲۰ ... نوسازی هر تاکسی فرسوده، 20 میلیون وام در نظر گرفته شده و هر تاکسی فرسوده نیز به ارزش 5.3 میلیون ... به گفته وی ، قیمت هر تاکسی سمند جدید 27 میلیون و 800 هزار تومان است که تنها 2.6 میلیون آن توسط تاکسی‌دار پرداخت می‌شود و امسال 4 هزار تاکسی فرسوده با اولویت تاکسی‌های ...

مظفر: 12بهمن آغاز ثبت نام برای نوسازی تاکسی های فرسوده ...

www.khatebartar.com/.../مظفر-12بهمن-آغاز-ثبت-نام-برای-نوسازی-تاک...
۲ ساعت پیش - مدیرعامل سازمان تاکسی رانی شهر تهران گفت: طرح نوسازی ناوگان و جایگزینی 90 هزار دستگاه تاکسی فرسوده با اعطای وام 20 میلیون تومانی از دوازدهم بهمن ماه آغاز می ... از اول اسفند ماه سال جاری خودروها به رانندگان تاکسی تحویل داده می شود.

عصر امروز - خبرهای خوش به رانندگان تاکسی

www.asremrooz.ir/vdcfttde.w6de0agiiw.html
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران در پاسخ به ایسنا، گفت: امسال ... ۲۰ میلیون وام در نظر گرفته شده و هر تاکسی فرسوده نیز به ارزش ۵.۳ میلیون تومان ... با پرداخت ۲.۶ میلیون تومان می‌تواند صاحب یک دستگاه تاکسی سمند زرد رنگ شود.

خبرهای اجتماعی | خبر فارسی

khabarfarsi.com/اجتماعی
پرداخت وام 20 میلیونی برای نوسازی تاکسی ها ... ،از شهر بیرجند، مرکز استان خراسان جنوبی، حدود دو ساعت رانندگی لازم است برای رسیدن به شهر نهبندان در جنوب استان.

اما و اگرهای پرداخت وام به تاکسیرانان/ارائه تسهیلات به ... - لسان

lesannews.com/اما-و-اگرهای-پرداخت-وام-به-تاکسیرانانا/
۱۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - محمدپور بیان کرد: راننده تاکسی برای نوسازی خودرو باید علاوه بر وام ۲۰ میلیونی مابقی هزینه خرید خودرو را به صورت نقدینگی پرداخت کند و این در ...

تین نیوز - اعطای وام هفت میلیون تومانی به رانندگان تاکسی

www.tinn.ir/fa/doc/.../اعطای-وام-هفت-میلیون-تومانی-رانندگان-تاکسی
تین نیوز | رانندگان می توانند درخواست خود را ارائه دهند تا پس از بررسی ... وی با بیان اینکه 40 دستگاه کارت خوان به تجهیزات تاکسیرانی منطقه 12 تهران اضافه خواهد ... اجرا می‌شود/ همکاری پلیس با سرویس مدارس/ جریمه ۲۰ هزار تومانی تردد خودروهای غیرمجاز.

برچسب ها - پرداخت وام - شفاف

shafaf.ir/fa/tag/29/پرداخت%20وام
کلاهبرداری میلیونی به بهانه پرداخت وام. کلاهبرداری در ... کد خبر: ۱۱۲۰۳۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۰۲/۲۰ ... تبلیغات تاکسی برای کاهش کرایه ها به رانندگان پرداخت می.

سئوال تاکسیران ها: چرا ۱۷هزار تاکسی فرسوده داریم ...

www.khabaronline.ir/detail/484042/root/society
۹ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - پدر من نزدیک یکساله که برای نوسازی تاکسی اش ثبت نام کرده اما هیچ خبری نیست، ... سالهای گذشته ۲۰ میلیون تومان وام به تاکسیرانها داده می شد که یکی دو سال اخیر، ... مشکلاتی که مطرح کردید؛ چرابه رانندگان تاکسی توجه نمی شود؟

وام خرید تاکسی - شرایط خرید تاکسی های پلاک اروند برای ...

www.goodsearcher.ir/cnxmjmdfqnrnjdsdsncvndnsdcacynvcrctdnx.html
۲۶ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شرایط خرید تاکسی های پلاک اروند برای رانندگان آبادانی دشوار است . ... 3- تکمیل پرونده شامل: 1- تسویه وام بانکی 2- پرداخت عوارض شهرداری 3- پرداخت ...24 ژانويه 2015 ... تاکسی، سواری و وانت کرایه به ۲۰ میلیون تومان افزایش یافت.

ایسنا - وام

isna.ir/fa/tag/925c77f42b6a4137703c8f612c29f4a6/وام
پرداخت وام 60 میلیون تومانی در بانک‌ مسکن ... شهرداری تهران از بی مهری دولت در عدم تخصیص وام 25میلیونی به رانندگان تاکسی گلایه کرد. .... ۲۴ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۱۸:۲۰.

مظفر: 12بهمن آغاز ثبت نام برای نوسازی90 هزار تاکسی فرسوده

news.pishtaz.ir/.../مظفر-12بهمن-آغاز-ثبت-نام-برای-نوسازی90-هزار-تاک...
مظفر: 12بهمن آغاز ثبت نام برای نوسازی90 هزار تاکسی فرسوده ... ناوگان و جایگزینی 90 هزار دستگاه تاکسی فرسوده با اعطای وام 20 میلیون تومانی از دوازدهم بهمن ماه آغاز می شود. اجتماعی. شناسه خبر : 5471987. شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۰:۳۴ ... دهند و پس از تشکیل پرونده از اول اسفند ماه سال جاری خودروها به رانندگان تاکسی تحویل داده می شود.

50 خودروی مشمول وام 25 میلیونی | اتحادیه خودروسواری کرایه مشهد

telkhodro.ir › اخبار
۱۷ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - جهت اطلاع مدیران محترم و رانندگان تاکسی تلفنی لیست مشخصات و توضیحات ... به گزارش خبرنگار تابناک اقتصادی، پرداخت وام ۲۵ میلیون تومانی خودرو از ... پارس اتومات دو ایربگ, ۴۵ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان, ۲۰ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان ...

پرداخت وام ۲۰ میلیونی به تاکسی های فرسوده/ ورود ... - فيدگاه

feedgah.com/lastnews/.../پرداخت-وام-۲۰-میلیونی-به-تاکسی-های-فرسود/
۴ ساعت پیش - پرداخت وام ۲۰ میلیونی به تاکسی های فرسوده/ ورود تاکسی‌های هیبریدی به ... رانندگی به سبک و سیاق ایرانی/ رابطه‌ای نانوشته بین نوع گواهینامه با ...

کاهش سود وام نوسازی تاکسی‌های فرسوده به 15 درصد - جام جم ...

jamejamonline.ir/online/1593075791314178929
۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - تصویر کاهش سود وام نوسازی تاکسی‌های فرسوده به 15 درصد ... محاسبه و پرداخت کنند به این ترتیب رانندگان تاکسی با پرداخت حدود سه میلیون تومان می‌توانند تاکسی جدید ... تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی برای جایگزینی خودروهای فرسوده.

شرایط سخت تسهیلات بانکی سد راه نوسازی ناوگان ...

gilanshahr.ir/shwpage.aspx?newsID=10509
۳ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - راستگو افزود: برای نوسازی خودروها وام 20 میلیون تومانی در نظر گرفته شده ... و هر راننده تاکسی که در این طرح ثبت نام کند موظف به پرداخت 5 میلیون ...

برچسب ها - وام 10 میلیونی - باشگاه خبرنگاران جوان

www.yjc.ir/fa/tag/1/وام%2010%20میلیونی
آیا سرانجام دانشجویان موفق به دریافت وام های 10 میلیونی ازدواج. ... کند می توانند از وام 20 میلیون تومانی استفاده کنند. ... اهدای وام 4 درصدی به رانندگان تاکسی ها.

titreno.ir | تیترنو - اما و اگرهای پرداخت وام به تاکسیرانان

www.titreno.ir/fa/asrekhodro/.../اما-و-اگرهای-پرداخت-وام-به-تاکسیرانان
۱۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ارائه تسهیلات به شرط پرداخت یک میلیون تومان ... تهران گفت: بانک صادرات برای ارائه تسهیلات وام ۲۰ میلیونی نوسازی تاکسی ها، وثیقه ۵۰ میلیارد ...

اما و اگرهای پرداخت وام به تاکسیرانان - SPI News

spinews.ir/car/5171-اما-و-اگرهای-پرداخت-وام-به-تاکسیرانان.html
۱۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ارائه تسهیلات به شرط پرداخت یک میلیون تومان ... تهران گفت: بانک صادرات برای ارائه تسهیلات وام ۲۰ میلیونی نوسازی تاکسی ها، وثیقه ۵۰ میلیارد ...

20 هزار تاکسی تیبا در حال تولید است/ارائه وام 12 میلیونی به ...

www.bornanews.ir/بخش-اخبار-51/148016-هزار-تاکسی-تیبا
۲۱ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - شفیعی گفت: برای خودروی تیبا وام 12 میلیون تومان در نظر گرفته ... قریب به دو هفته است که سایت نوسازی تاکسیرانی باز است و ثبت نام ها ... بنابراین راننده مبلغی بالغ بر یک یا دو میلیون تومان برای نوسازی باید پرداخت کند.

آریو تاکسی 40 میلیون تومانی - خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=آریو%20تاکسی%2040%20میلیون%20تومانی&page...
به‌گفته وی، ساختمان‌هایی که حداکثر ۲۰ سال از صدور پروانه ساختمانی آنها گذشته باشد ... مرتضی طلایی اعلام کرد: باید به شیوه ای مشخص رفع مشکل رانندگان تاکسي مورد .... پرداخت وام 25 ميليون توماني خودرو به 110 هزار نفر هفته پیش انجام شد و بانک ...

اختصاص وام نوسازی به 4000 تاکسی فرسوده - نامه نیوز

namehnews.ir/fa/news/.../اختصاص-وام-نوسازی-به-4000-تاکسی-فرسوده
۹ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - دبیر در خصوص وام قرض الحسنه رانندگان تاکسی که توسط شهرداری تهران واگذار ... محل ردیف و تبصره بیست و پنجم باید شهرداری تهران به رانندگان تاکسی وام قرض ... بر همین اساس تا کنون 50 درصد رانندگان وام دریافت کرده‌اند و بر اساس همین ... از طریق بانک صادرات هریک مبلغ 20 میلیون تومان وام برای نوسازی ناوگان تا.

گلایه مدیرعامل تاکسیرانی از پرداخت نشدن وام ۲۵میلیونی به ...

www.tasnimnews.com/.../گلایه-مدیرعامل-تاکسیرانی-از-پرداخت-نشدن-وا...
۹ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از پرداخت نشدن وام 25 میلیونی به تاکسیران‌ها گلایه کرد. ... اما پرداخت بیمه‌ آنها چند ماهی است به تعویق افتاده از دید سازمان تأمین اجتماعی یک راننده جدید محسوب می‌شود که ... ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۲:۲۰ ...

شرکت حمل و نقل مسافر درون شهری باغ آسمون :: تاکسیرانان

www.1824.ir/news-tag-123-L35-تاکسیرانان
اما و اگرهای پرداخت وام به تاکسیرانان ... شهر تهران گفت: بانک صادرات برای ارائه تسهیلات وام ۲۰ میلیونی نوسازی تاکسی ها، ... معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با اشاره به قطع بیمه رانندگان تاکسی ... دولت بیمه تاکسیرانان را پرداخت نکرده است.

پرداخت وام ۲۰ میلیونی برای نوسازی تاکسی‌ها

irannewsagency.ir/پرداخت-وام-20-میلیونی-برای-نوسازی-تاکسی/
۵ ساعت پیش - مرگ 4 عضو یک خانواده در حادثه رانندگی جاده ایلام ... وی با بیان این‌که در حال حاضر 60 هزار تاکسی در سطح کشور از نوع پیکان هستند و ... پورمحمدی با اشاره به این‌که سه بانک پارسیان، ملت و تجارت پرداخت وام مورد نیاز برای ... وی دوره بازپرداخت تسهیلات 20 میلیونی وام خودروهای فرسوده را 48 ماهه و با سود 16 درصد اعلام کرد.

اما و اگرهای پرداخت وام به تاکسیرانان

khabarbekhan.ir/اما-و-اگرهای-پرداخت-وام-به-تاکسیرانان/
۱۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ارائه تسهیلات به شرط پرداخت یک میلیون تومان ... وام ۲۰ میلیونی نوسازی تاکسی ها، وثیقه ۵۰ میلیارد تومانی و وام بلاعوض یک میلیونی درخواست کرده ...

تاکسیرانی کرج طرح استقبال از مهر را آغاز کرد - گلوبایت ...

car.globyte.ir/wordpress/تاکسیرانی-کرج-طرح-استقبال-از-مهر-را-آغا/
۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گزارش اخبار خودرو به نقل از ایرنا ،دراین آیین پرویز اسکندری مدیر عامل ... برای نصب این سیستم هر راننده تاکسی بین ۱۵تا ۲۰ میلیون ریال پرداخت می ... ای برای جایگزینی خودروهای فرسوده اخذ شد که با اختصاص وام به صورت بهره ...

[PDF]نرخ جریمه های رانندگی افزایش یافت آغاز مجدد بیمه رانندگان ...

khorasannews.com/Newspaper/PagePDF/3078
وزیر ورزش و جوانان گفت: در خوشبینانه ترین حالت تنها ۲۰ درصد مردم ایران به ورزش می پردازند این در حالی ... ایجاد آلودگی هوا بوده است چرا که روزانه چندین میلیون .... رانندگان جدید تاکسی در سراسر کشور خبر داد و گفت: ... اول برای پرداخت وام دو میلیون.

پرداخت وام‌ 50 میلیونی نوسازي و 20 میلیونی وديعه مسکن

www.parsine.com/.../پرداخت-وام‌-50-میلیونی-نوسازي-و-20-میلیونی-ودي...
۲۹ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - پرداخت وام‌ 50 میلیونی نوسازي و 20 میلیونی وديعه مسکن ... به گفته مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، برای سال‌های 93 و 94 بیش از ... رانندگی در نفس گیرترین جاده دنیا + تصاویر ... یاد شهدای غواص پشت تاکسی اصفهانی.

نوسازی تاکسی‌های فرسوده کاشمر در دست‌انداز مقررات دست و ...

www.kashmari.ir/1393/.../نوسازی-تاکسی‌های-فرسوده-کاشمر-در-دست.ht...
۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشمر ، رانندگان تاکسی‌های درون شهری در ... علی اکبر علی پناه افزود: برای هر تاکسی ۲۰ میلیون تومان وام پرداخت ...

کانال تاکسیرانی در تلگرام - آخرین اخبار ایران و جهان

khabarduni.ir/search/?q=کانال+تاکسیرانی+در+تلگرام
مظفر گفت: رانندگان تاکسی ها از کیفیت خودروهای تحویلی. ... تلاش کنیم، بیان کرد: سهم رانندگان تاکسی از ارائه سرویس به مدارس ۲۰ تا ۳۰ درصد بوده است. ... اما و اگرهای پرداخت وام به تاکسیرانان/ارائه تسهیلات به شرط پرداخت یک میلیون تومان.

شرایط ثبت نام طرح جایگزینی تاکسی فرسوده سال۱۳۹۴

kaninet.ir/شرايط-ثبت-نام-طرح-جايگزيني-تاکسي-فرسود/
شرايط ثبت نام طرح جايگزيني تاکسي فرسوده سال1393. ... به گزارش سایت خبری،تحلیلی کانی نت KaniNet به نقل از سازمان نوسازی تاکسی های فرسوده: ... تسهیلات ۲۰ میلیون تومان با نرخ سود ۱۵ درصد و مدت بازپرداخت اقساط ۵ ساله (۶۰ قسط ماهیانه) ... نقدی ۵ میلیون تومان و برای متقاضیان استفاده از وام ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می باشد.

رانندگان تاکسی به جای وام کاغذ باطله می‌گرفتند!

hamshahrionline.ir/details/142988
۲۲ مرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. - متهم به بهانه پرداخت وام سر راننده تاکسی‌ها کلاه می‌گذاشت و پول‌های آنها را به جیب می‌زد. ... و این نهاد موظف شده به راننده تاکسی‌ها وام 18 میلیون تومانی پرداخت کند. .... جوانی شیشه‌ای ۲۰ روز بعد از آزادی از زندان دست به سرقت‌های سریالی از ...

فاز دوم حمايت از خودروسازها به بهانه نوسازي ناوگان تاکسي

akhbarma.ir/NR.aspx?id=749633
۲۹ دقیقه پیش - فاز دوم حمايت از خودروسازها به بهانه نوسازي ناوگان تاکسي ... دوره بازپرداخت تسهيلات ۲۰ ميليوني وام خودروهاي فرسوده ۴۸ ماهه و با سود ۱۶ درصد خواهد بود. ... براي فروش بيش از ۹۰ هزار خودرو به رانندگان تاکسي در سراسر کشور باشد!

شرط پرداخت وام 20 میلیون تومانی ازدواج - نیک صالحی

www.niksalehi.com/economic/archives/231843.php
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - وام ازدواج ، بانک مرکزی ، تسهیلات خرد ، خرید کالا,شرط پرداخت وام 20 میلیون ... مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی گفت: زوج‌های جوان به شرط خرید کالای ایرانی می‌توانند هر یک ۱۰ میلیون تومان ..... نماز اول وقت از نوع راننده تاکسی + عکس ...

برچسب ها - وام نوسازی

https://hodana.ir/fa/tag/1/وام%20نوسازی
مرکزی بخشنامه پرداخت وام های نوسازی و ودیعه مسکن بافت... وی گفت بر اساس ... مسکن نیز ۲۰ میلیون تومان است ایزدی گفت مبلغ وام... نوسازی در شهرهای ... اعطای وام نوسازی به 4000 تاکسی فرسوده/ بهره‌مندی نیمی از رانندگان تاکسی از وام قرض‌الحسنه.

نحوه پرداخت وام 25 میلیون تومانی خودرو - Bartarinha.IR ...

www.bartarinha.ir › اخبار روز › اخبار اقتصادی
۲۸ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نحوه پرداخت وام 25 میلیون تومانی خودرو وام خودرو،بازار خودرو. ... هم درباره نحوه ارائه وام ۲۵ میلیون تومانی خودرو به مردم گفت: قطعا ارائه این وام منجر ..... من راننده تاکسی بودم ، ماشینم تصادف کرد و دیگه نمیتونستم باهاش ... ۲۰:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۸.

سپر ضد سفته ‌بازی وام مسکن - خبر خودرو - اخبار خودرو ايران و ...

khabarkhodro.com/detail.asp?id=362365
۷ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - روزنامه دنیای اقتصاد: بازار معاملات «امتیاز وام 70 میلیون تومانی خرید مسکن» ظرف کمتر از ... را به فکر خرید آپارتمان در اطراف تهران با استفاده از وام 70 میلیونی ترغیب کرده درحالی‌که ... پرداخت 70 میلیون تومانی تسهیلات مسکن در قالب اوراق از روز سه‌شنبه هفته گذشته –یکم .... پرسپولیس با ۲۰ بازیکن به اردو رفت ...

واکنش سرد بازار به وام ۲۵ میلیون تومانی خودرو/ همراهی رکود ...

machinemag.ir/News.aspx?ID=8344
۲۹ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خبر پرداخت وام ۲۵ میلیون تومانی خرید خودرو تأثیری بر روند عرضه و تقاضا در ... واکنش سرد بازار به وام ۲۵ میلیون تومانی خودرو/ همراهی رکود فصلی با افت خرید در محرم .... پای مرکل به رسوایی فولکس واگن باز شد · اعمال جریمه ۲۰ هزارتومانی ورود به طرح ... بیمه رانندگان تاکسی از سوی سازمان تاکسیرانی پی گیری می شود ...

پرداخت وام ۲۰ میلیونی نوسازی تاکسی‌ ها از دوازهم بهمن - دبلیو ...

wwwkhabar.ir/5433451
۴ ساعت پیش - به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به گفته پورمحمدی این طرح با هدف کاهش آلاینده‌ها به ویژه در سطح کلان شهرها و رفاه عمومی اجرا می شود .

ثبت‌نام 800 اصفهانی در طرح تبدیل تاکسی‌های فرسوده به ...

esfahanebidar.ir › اجتماعی › اخبار اصفهان
۴ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: در حال ... کرد: در این طرح به هر تاکسی فرسوده ۲۰ میلیون تومان وام بلا‌عوض اختصاص داده ... تاکسی فرسوده از سوی دولت پرداخت می‌شود، ادامه داد: رانندگان تاکسی‌های ...

نوسازی تاکسی‌های فرسوده زمین نمی‌ماند - بنیان صنعت ماشین ...

bonyansanat.com/نوسازی-تاکسی‌های-فرسوده-زمین-نمی‌ما/
۱ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - حمل ‌و‌ نقل > تاکسی – واردکنندگان و خریداران تاکسی‌های هیبریدی از سوی ... وام‌های ۲۰میلیونی برای خریداری خودروی صفر به تاکسیرانان پرداخت خواهیم کرد. ... لازم درخصوص معیشت رانندگان تاکسی که خودروی فرسوده دارند، در طرح کاهش ...

تحویل فوری پژو و سمند تاکسی به متقاضیان

www.qomefarda.ir/news/170300
کد مطلب : 170300 شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۰ ... تحویل فوری پژو و سمند تاکسی به متقاضیان ... شده و به رانندگان تاکسی هایی که تمایل دارند به صورت نقدی خودروی شان را خریداری کنند در همین ... قرار است وام ۲۰۰ میلیون ریالی جهت خرید خودرو در طرح نوسازی تاکسی های فرسوده پرداخت شود،البته در خصوص میزان سود وام اطلاعاتی نداریم اما ...

گره کور نوسازی تاکسی‌های فرسوده سبزوار کی باز می شود؟

sabzevar.ir/گره-کور-نوسازی-تاکسی‌های-فرسوده-سبزوا/
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، فواد سحابی با تاکید بر ... سحابی با بیان اینکه سال گذشته نوسازی ۸۰ دستگاه تاکسی فرسوده ... ریال پرداخت و وام ۲۰ میلیون تومانی اعطا می شود و تا باقی مبلغ راننده خود مجبور به پرداخت است.

خبرگزاری فارس - مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران: آغاز طرح ...

www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921217001090
۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - ۱, ۲, ۳, ۴, ۵, ۶, ۷, ۸, ۹, ۱۰, ۱۱, ۱۲, ۱۳, ۱۴, ۱۵, ۱۶, ۱۷, ۱۸, ۱۹, ۲۰, ۲۱, ۲۲, ۲۳, ۲۴, ۲۵, ۲۶, ۲۷, ۲۸, ۲۹, ۳۰, ۳۱ ... آغاز طرح جایگزینی 4هزار تاکسی فرسوده در پایتخت/ تاکسیرانان با ... از این مبلغ 20 میلیون تومان به صورت وام در ابتدای ثبت نام از سوی بانک ... به رانندگان تحویل می شود و رانندگان تنها با پرداخت 2 میلیون و600 هزار ...

تاکسی های فرسوده مشهد روزانه 60هزار ساعت هوا را آلوده می کنند

https://taxi.mashhad.ir/.../1174593-تاکسی-های-فرسوده-مشهد-روزانه-60هزا...
۱ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ... به ازای هر متقاضی ۲۰میلیون تومان وام با بازپرداخت ۵ساله پرداخت می شود ... مدیرعامل سازمان تاکسیرانی مشهد به رانندگان ومالکان تاکسی های فرسوده ...

شکاف بخیه‌های «صدرا» بر چهره تاکسیرانان - هفته‌نامه حمل و نقل

transportationweekly.ir/fa/.../شکاف-بخیه‌های-«صدرا»-بر-چهره-تاکسیرانا...
۲۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بر اساس تبصره ۲۰ قانون بودجه ۹۳ نیمی از حق بیمه رانندگان تاکسی توسط دولت و از طریق سازمان هدفمندی پرداخت می‌شد ولی در تبصره ۲۰ قانون ... تاکسیرانان و عدم تخصیص وام ۲۵ میلیونی به ناوگان تاکسیرانی یا اعطای وام‌های ترغیب ...

تاکسی‌های فرسوده نفس شهر را بریده‌اند - تابناک قم

www.tabnakqom.ir/fa/news/.../تاکسی‌های-فرسوده-نفس-شهر-را-بریده‌اند
۱۴ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در حالی ناوگان نوسازی تاکسیرانی کشور در خواب یک ساله به سر می‌برد که 1500 ... می‌گوید: شرایط تعویض تاکسی با اعطای وام ۲۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۵ ... احمد عباس‌زاده یکی دیگر از رانندگان تاکسی است که در رابطه با طرح ...

پرداخت وام خودروهای فرسوده از هفته آینده

www.iranhall.com/feed/sport/api/page/shownews/?newsid=11925
بر اساس طرح نوسازی در سال جاری پرداخت وام تا سقف 10 میلیون تومان (80 درصد قیمت خودرو جایگزین) با بهره 12 ... از سوی دیگر علاوه بر مشخص نبودن مکانیزم پرداخت وام به خودروهای فرسوده، موضوع دیگری که یکی از ..... تجربه رانندگی با خودروی آریو محصول جدید شرکت سایپا ..... افزایش بین‌ ۱۵ تا ۲۰ درصدی قیمت خودرو در سال آینده

شيراز و وضع تاکسی‌های کم‌شمار و فرسوده‌اش

www.iranjib.ir/shownews/.../شيراز-و-وضع-تاکسی‌های-کم‌شمار-و-فرسوده‌ا...
۱۸ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در بين كلانشهرهاي كشور، شيراز كه جزءشهرهاي توريستي به شمارمي آيد كه از لحاظ ... يكي از مشكلات رانندگان تاكسي در كلان شهر شيراز بيمه نبودن نيمه از آنهاست چرا كه ... و از طریق سازمان هدفمندی ها پرداخت شود، اما در تبصره ۲۰ قانون بودجه ۹۴ چنین ... مورد وام 20 و 25 میلیون تومانی با سو

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال