شهردار شیراز از سرمربی تیم ملی فوتسال تجلیل کرد


به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، علی‌رضا پاک‌فطرت در دیدار با سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال جمهوری اسلامی ایران، گفت: باید از ورزش همگانی در شیراز حمایت جدی شود و توسعه زیرساخت‌های این ورزش‌ها مانند ساخت سالن‌های ورزشی به جای تیم‌داری در دستور کار قرار گیرد.

وی با اشاره به مشكلات ساخت ورزشگاه سرپوشیده شش هزار نفره شيراز كه مدت زيادی از آغاز عمليات ساخت آن می‌گذرد، گفت: امروز ورزشگاه شهيد آيت‌الله دستغيب تنها ورزشگاه استاندارد شيراز محسوب می‌شود.

پاک‌فطرت با اشاره به اینکه شهرداری شیراز توانایی ساخت سالن ورزشی ۳ هزار نفره در حد استاندارد بین‌المللی را دارد، تصریح کرد: در این راستا باید تمامی الزامات رعایت شود چرا که احترام به تماشاگران و ورزشکاران در اولویت قرار دارد.

وی با بیان اینکه برگزاری جام‌های مختلف کافی نیست،عنوان کرد: مدیریت تربیت بدنی شهرداری شیراز باید گام‌های اساسی برای بهبود زیرساخت‌های ورزشی شیراز بردارد.

شهردار شیراز با اشاره به اینکه در حال حاضر سالن تیر‌اندازی و شنا با درصدهای پیشرفت مختلف در شیراز توسط شهرداری در حال ساخت است، بیان کرد: مدیریت تربیت بدنی شهرداری باید هر چه زودتر مکان‌یابی سالن ۳ هزار نفری استاندارد را آغاز کند و با همكاري شوراي اسلامی اعتبار مورد نياز در بودجه سال ۹۵ شهرداری ديده شود.

پاک‌فطرت با بیان اینکه شورا نیز از توسعه زیرساخت‌های ورزشی به ویژه ورزش همگانی در سطح شهر شیراز استقبال می‌کند، گفت: در کنار سالن‌های متعددی که توسط شهرداری ساخته شده است اکنون ساخت سالن‌های حرفه‌ای بین‌المللی در دستور کار قرار دارد.

محمد ناظم‌الشریعه، سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال جمهوری اسلامی ایران نیز با اشاره به اینکه ضعیف‌ترین نقاط کشور هم سالن‌های سرپوشیده و استاندارد دارند، گفت: اصفهان دو میلیارد از AFC جذب کرد و سال گذشته ورزشگاهی برای مسابقات بین‌المللی آماده کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال