بدهی ۱۲هزارمیلیاردی دولت های فعلی و قبلی به شهرداری


به گزارش خبرگزاری مهر، مجتبي شاكري با بيان اينكه دولت ها بايد نگاه ويژه اي به تهران به عنوان پايتخت ايران داشته باشند، گفت: جمعيت تهران در شب ۸ميليون نفر و در روز بيش از ۱۲ميليون نفر است كه اين مساله نشان مي دهد، جمعيتي بالغ بر ۴ميليون نفر براي تردد و كار به تهران سفر مي كنند.

وي در خصوص اینکه نبايد پول عوارض مردم پايتخت براي سرويس دهي به غير از آنها صرف شود، اظهار داشت: دولت ها بايد با نگاه ويژه تهران را از نظر توسعه خطوط حمل و نقل عمومي و رسیدن به تحقق شعار هواي پاك كمك كنند.

رييس كميسيون نامگذاري شوراي شهرتهران با اشاره به اينكه اسنتشاق هواي آلوده موجب مرگ خاموش شهروندان مي شود، خاطرنشان کرد: دولت ها و مسئولان نبايد اجازه دهند كه آلودگي هوا ايجاد شود تا بعد از آن كاسه چه كنم دست بگيرند.

وی با بيان اينكه دولت فعلي و قبلی حدود ۱۲هزار ميلياردتومان به شهرداري بدهكار هستند که وصول آن موجب شكوفايي شهر، حمل و نقل عمومي و...  می شود که در نتيجه موجب بهبود وضعيت هوا خواهد شد.

شاکری با اشاره به اینکه اميدواريم با توافقات برجام دست دولت براي كمك به شهرداري در خصوص فاينانس بازتر شود، افزود: دولت متاسفانه با تصميم غلط ۱۰۰هزار خودرو را از پاركينگ هاي خودروسازان خارج و به معابر تزريق كرد كه در اين ميان سهم تهران نيز افزايش داشته و بايد فكري اساسي در اين رابطه انجام گيرد

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال