دفتر جمعیت حامیان انقلاب اسلامی در شیراز افتتاح شد


به گزارش خبرنگار مهر، جوانعلی کیهانیان عصر شنبه در مراسم افتتاح دفتر حزب جمعیت حامیان انقلاب اسلامی تاکید کرد: در حال حاضر حدود یک هزار نفر از اصولگرایان کشور برای حضور در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی آماده هستند.

 وی تصریح کرد: با این وضعیت پیش بینی می کنیم بیش از ۴۰ درصد کرسی های مجلس در اختیار اصولگرایان قرار گیرد و حدود ۳۰ درصد در اختیار اصلاح طلبان باشد.

دبیر کل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی با بیان اینکه این جمعیت در انتخابات در انتظار بسته شدن لیست شورای اصولگرایان است، گفت: این لیست در تهران بسته شده اما در برخی استانها همچنان لیست مشخص ارائه نشده که ما پس از بررسی لیست ها اعلام حمایت و یا عدم حمایت خود را بیان می کنیم.

کیهانیان تصریح کرد: چنانچه در استانهای مختلف بنایی در حمایت از لیست نداشته باشیم به طور مستقل وارد می شویم.

وی با بیان اینکه حضور گسترده و ثبت نام در انتخابات نشان از نبود احزاب است، گفت: اگر احزاب فعال در کشور وجود داشته باشد به طور حتم راهکارهای مختلفی برای معرفی کاندیداهای انتخاباتی وجود خواهد داشت اما زمانیکه این مهم موجود نباشد همگان برای انتخابات نام نویسی خواهند کرد.

دبیر کل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی افزود: در تمامی دنیا برای حضور در انتخابات یک چهارچوب مشخص وجود دارد و نباید کسیکه فرق لایحه و طرح را نمی داند تائید صلاحیت شود.

کیهانیان تصریح کرد: سیل عظیم نام نویسی برای حضور در انتخابات نشان از دموکراسی است اما ریزش ها نیز نشان از این دارد که برخی حداقل ها را نیز نداشتند.

وی یادآور شد: ریزش به معنی کنترل برای حفظ شأن مجلس شورای اسلامی است.

دبیر کل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی گفت: گروه های مختلفی از مردم در انتظار عمل به وعده های دولت هستند زیرا این دولت اقتصاد را کنار گذاشت و به سیاست توجه کرد.

دبیر کل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی ادامه داد: اعتقاد دارم در جریان اصلاح طلب و اصولگرا افراطی هایی نفوذ کرده اند که این مورد جای نگرانی دارد.

کیهانیان تصریح کرد: حفظ اصول نظام در اولویت است و در این راستا باید از تندروی خودداری و به خواسته های مردم احترام گذاشت که این موارد از اولویت های مهم جمعیت حامیان انقلاب اسلامی است.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال