مایلی کهن:عباس آقا هم تیم ملی را در برزیل چهارم می کرد !


وبسایت رسمی برنامه نود - محمد مایلی کهن امشب در یک برنامه زنده تلویزیونی به انتقاد از کارلوس کروش پرداخت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از خبرآنلاین ، محمد مایلی کهن با حرف های تازه خود به جای توضیح درباره علت های شکست امیدها در قطر، بار دیگر به انتقاد شدید از کارلوس کروش پرداخت. او در شبکه شش و در یک برنامه زنده تلویزیونی بدون آنکه اشاره ای به علت شکست امیدها کند، فقط درباره بازی عراق و عملکرد کروش در تیم ملی حرف زد!

فکر می کنید انتخاب خاکپور برای تیم ملی امید،درست بود؟
از چه نظر؟
خود خاکپور گفته که نتوانسته تاکتیک ها را به بازیکنان منتقل کند و این نشان می دهد او مشکل تجربه دارد.
مگر سرمربی قبلی، سرشار از تجربه بود؟(سرش را چند بار تکان می دهد) مگر تجربه داشت مربی قبلی؟ جناب منصوریان با تجربه بود؟
اتفاقا باید از همین موضوع درس می گرفتیم و مربی بی تجربه نمی آوردیم.
نه ببیند، ما قبلش که مربیان خارجی داشتیم؛ از کوردس بگیرید تا گده، بگوویچ و... را، اینها مگر با تجربه بودند؟ تازه اصلا نتایج آنها این شکلی نبود. پس ببینید آقای خاکپور اولا شخصیت ممتازی دارد. دوما دانش بسیار خوبی دارد. کاپیتان تیم ملی ایران بوده است. سوابق متعدد در زمینه های مختلف داشته و از طرف دیگر،همه گونه در کنار بچه هاست و می تواند به نوعی به بچه ها چیزی یاد بدهد. به نظرم شکست نفسی کرده که آن حرف را زده است. این دلیل نمی شود. شما می بینید که ما در جام جهانی بین 4 تیم چهارم می شویم ولی کسی عذرخواهی می کند؟ در جام ملت ها ما چه شدیم؟ می توانم بپرسم؟(دوباره چند بار با حالتی خاص سرش را تکان می دهد) کسی آمد عذرخواهی کند؟ ولی خب مربی ایرانی همیشه محکوم است، به اینکه بیاید و پاسخگو باشد. کمیته شکست هم تشکیل می شود و خلاصه باید پاسخگو باشد.
کمیته شکست که همیشه بوده.
نه دیگر، بعد اینچئون کسی بازخواست شد؟
شما چرا نتایج تیم ملی امید را مدام به تیم ملی بزرگسالان ربط می دهید؟ شما شکست تیم ملی مقابل عراق را مدام مثال می زنید در حالی که تیم ملی 80 دقیقه 9 نفره دو بار بازی را مساوی کرد. آخرش هم در پنالتی حذف شد.
اتفاقا اینها ربط دارند! قبل از خاکپور وینگادا مربی تیم ملی بوده، یعنی خود آقای کروش. بعد هم که ایشان رفت، کروش هیچگونه همکاری با تیم ملی امید انجام نداد. درست است؟ اما وقتی تیم آمد از این مرحله بالاتر، شما دیدید که ایشان تشریف آورد آنجا. در صورتی که برای یک بار، یک لحظه و یک دقیقه، ایشان تشریف نیاوردند. درباره 10 نفره شدن تیم ملی در بازی عراق... خب یعنی آدم دیگری ما را 10 نفره کرد؟ بازیکن ما عمل خطا انجام داد و دارو اخراجش کرد. ضمن اینکه یادمان نرود، ما 7،8 روز قبل از شروع بازی های جام ملت های آسیا، با عراق بازی کردیم و عراق را شکست داده بودیم. اگر من مایلی کهن این کار را می کردم، شما می گفتید که مربی ایرانی دانش ندارد. این تیمی که 10 روز پیش عراق را برده، چطور الان به آن می بازد؟
ما الان درباره بازی با عراق حرف نمی زنیم.
نه نه، اینها همه اش به همه ارتباط دارد!
قبل از اعزام تیم حواشی وجود داشت. از یک طرف وزارت ورزش، از یک طرف کمیته بین المللی و از یکطرف فدراسیون فوتبال. اگر یادتان باشد شب بدرقه تیم ملی خاکپور در مراسم نبود. بحث انعقاد قرارداد بود. همه اینها در نتیجه بی تاثیر نیست. درست است؟
نه عذر می خوام نه! اولا من خدمت شما عرض کنم که در تیم ملی بزرگسالان این مشکلات به مراتب بیشتر بوده. بالاترین مقام ورزشی کیست؟ جناب آقای گودرزی است. خب در مراسمی که به مناسبت بدرقه ملی پوش های ما بود، چه رفتاری با ایشان شد؟ آیا کروش در موزامبیک هم این رفتارها را با یک کارمند ساده می تواند انجام دهد؟ از آنطرف سر لباس ها... چه مشکلاتی ما داشتیم؟ هر دفعه یک سناریو وجود دارد. بعدش هم در جام جهانی، ایشان به همکار من توهین می کند. به تدارکات تیم توهین می کند. از آنطرف نمازی که می رود، می گوید عباس آقا هم می تواند کارش را کند. پس من هم می گویم، اگر عباس آقا هم بود تیم ملی را پنجم می کرد؟ خب چهارم می کرد دیگر. هیچ مربی ای به اندازه ایشان اصلا در راس کار نبوده. شما چند دفعه ایشان را به اینجا آورده اید تا با او صحبت کنید؟ آیا توانستید؟ ولی جاهای دیگر می بینید که مرتب می روند و همه چیز در اختیارشان است. کاری ندارد آقا، دو دو تا می شود چهارتا. با منطق می توانیم با هم حرف بزنیم. یا من اشتباه می کنم و دیدگاهم غلط است یا ایشان. در اینچئون وقتی تیم ملی دست وینگادا و کروش بود، ما حتی یک مسابقه داخلی با باشگاهها را نبردیم.

 

کد/2020

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات