http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

برگزاری انتخابات اسفندماه در ۱۱۷ نقطه از شهرستان هوراند

برگزاری انتخابات اسفندماه در ۱۱۷ نقطه از شهرستان هوراند

ابراهیم فریادخواه در گفت‌وگو با خبرنگار مهر بیان کرد: شعار انتخاباتی ما با تبعیت از آیه‌های قرآن کریم، خداوند متعال در همه حال بر تمامی رفتار و کردار انسان حاضر و ناظر است، اگر به این شعار پایبند باشیم کارهای بسیار بزرگ و خطیری انجام داده‌ایم.

وی ادامه داد: دربند اول منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید آمده؛ مسئولیتی که بر دوش تک‌تک مسئولان گذاشته‌شده امانت الهی بوده و اگر به این مسئولیت‌ها به‌عنوان امانت الهی نگریسته شود خطا و لغزش ما به حداقل خواهد رسید.

فریادخواه با اشاره به اینکه قدم نخست در برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی امانت‌داری است، افزود: ما هرقدر رشد یافته و صاحب‌مقام شویم ولی امانت‌دار خوبی نباشیم نمی توانیم موفق باشیم و درواقع مدیری بسیار ضعیف و ناتوان خواهیم بود، مدیری توانمند خواهد بود که در مواقع حساس و کلیدی امانت‌دار مطلوب و موفقی باشد.

فرماندار شهرستان هوراند اضافه کرد: زمانی که مجریان انتخابات امانت‌داری را در سرلوحه کارهای خود قرار دهند به‌طورقطع در کمال بی‌طرفی می‌توانند میزان مشارکت مردم را در انتخابات هفتم اسفندماه بالا ببرند.

وی بابیان اینکه آراء مردم در انتخابات تا عدد آخر هم نظام را تحکیم می‌کند و هم هر یک آراء مردمی موردتوجه دشمنان ایران قرار می‌گیرد به دلیل اینکه آن‌ها نمی‌توانند آراء مردم را کتمان کنند، بیان کرد: رسانه‌های خارجی حضور میلیون‌ی مردم در تمامی راهپیمایی‌ها را تنها صدها نفر گزارش می‌کنند ولی در انتخابات هر یک آراء در داخل و خارج کشور ثبت‌شده و هر قدر که مشارکت و حضور مردم در انتخابات بیشتر باشد به همان اندازه اقتدار و حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در بین سایر کشورها بالاتر خواهد رفت.

فریادخواه ابراز داشت: امسال بعد از گذشت ۳۷ بهار از پیروزی انقلاب اسلامی، انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی به‌صورت هم‌زمان برگزار می‌شود، قطعاً انتخابات مجلس خبرگان رهبری بیشتر از مجلس اهمیت دارد.

فرماندار شهرستان هوراند با اشاره به اینکه مجریان انتخابات در تلاشند تا انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی رقابتی باشد و از طرفی همانند سال‌های گذشته این رویداد نیز آزادانه انجام شود، گفت: مردم باید سالم بودن انتخابات را احساس کنند و اگر این امر را احساس کنند در پای صندوق‌های اخذ رأی بیشتر و مصمم ترحضور خواهد یافت.

وی تفاوت برگزاری انتخابات در دوران طاغوت و جمهوری اسلامی را سالم بودن آن عنوان کرد و بیان داشت: مجریان انتخابات در زمان طاغوت امانت‌دار خوبی نبودند ولی اگر امروز در نظام اسلامی شاهد مشارکت بالای ۸۰ درصدی مردم در انتخابات هستیم نشان‌دهنده سلامتی انتخابات و امانت‌داری مسئولان بوده و چنانچه با این روال پیش برویم و حضور مردم در انتخابات گسترده باشد اقتدار ایران در برابر قدرت‌های جهانی نمایان تر می‌شود.

فریادخواه با تأکید بر اینکه هر فردی در پیشگاه خداوند امتحان پس می‌دهد و امتحان مسئولان در زمان کنونی برگزاری انتخابات سالم و صیانت از آراء مردم است، گفت: از اوایل سال جاری، در تمامی جلسات، به مسئولین ادارات شهرستان هوراند توصیه شده تا به‌هیچ‌عنوان از امکانات دولتی حتی یک برگ کاغذ بر له و یا علیه کاندیدای انتخابات استفاده نکنند و اگر مدیری به این قوانین پایبند نبود آن فرد متخلف از مسئولیت خود برکنار می‌شود.

فرماندار شهرستان هوراند در پایان ضمن اشاره به اینکه نزدیک به ۳۵ شعبه اخذ رأی ثابت و سیار در ۱۱۷ نقطه روستایی و شهری شهرستان هوراند تعیین‌شده است، خاطرنشان کرد: برای برگزار انتخابات امسال بیش از ۵۰۰ نفر عوامل اجرایی، برگزاری این انتخابات را بر عهده خواهند داشت، تاکنون به دلیل اینکه حوزه انتخابیه کلیبر، خدا آفرین و هوراند گسترده است و بیشتر داوطلبین انتخابات در این حوزه بیشتر در دیگر شهرستان‌ها فعالیت دارند خوشبختانه تاکنون هیچ موردی در خصوص تخلفات انتخاباتی گزارش نشده است.

منبع: مهر
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
تصاویری از مراسم جن گیری یک زن /تصاویر
تصاویری از صحنه های فیلم متولد ۶۵
جدیدترین عکس منتشر شده از دختر آزاده نامداری/عکس
عکس جدید شراره رخام پس از تخلیه کردن ژل لب هاش/تصاویر
تولد احسان علیخانی | مشارکت در جشن تولد احسان علیخانی
کتابدار سابق دانشگاه تهران کشته شد
برنامه گالری‌ها در روزهای پاییزی تهران
800 تا 900 داعشی در موصل کشته شدند
تمدید عفو ریاست‌جمهوری سوریه برای عناصر مسلح در سوریه
حضور حاج قاسم منزل شهید مدافع حرم ارتش
انتقاد آیت‌الله جوادی‌ از کتمان حقایق در برخی رسانه‌ها
استخدام منشی خانم در کلینیک روانشناسی
استخدام شرکت پخش لبنیات گرینه در کرمانشاه
استخدام پرستار خانم جهت مهد کودک
استخدام سه رده شغلی در مرکزی
استخدام فروشنده در مانتو آپادانا
استخدام راننده بیل بکو در خراسان رضوی
استخدام برقکار ماهر و نیمه ماهر در خراسان رضوی
استخدام بسته بند خانم در شرکت سی گل پلاستیک
استخدام چند راننده و بازاریاب در شرکت بستنی روز
تبلیغات