برگزاری انتخابات اسفندماه در ۱۱۷ نقطه از شهرستان هوراند


ابراهیم فریادخواه در گفت‌وگو با خبرنگار مهر بیان کرد: شعار انتخاباتی ما با تبعیت از آیه‌های قرآن کریم، خداوند متعال در همه حال بر تمامی رفتار و کردار انسان حاضر و ناظر است، اگر به این شعار پایبند باشیم کارهای بسیار بزرگ و خطیری انجام داده‌ایم.

وی ادامه داد: دربند اول منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید آمده؛ مسئولیتی که بر دوش تک‌تک مسئولان گذاشته‌شده امانت الهی بوده و اگر به این مسئولیت‌ها به‌عنوان امانت الهی نگریسته شود خطا و لغزش ما به حداقل خواهد رسید.

فریادخواه با اشاره به اینکه قدم نخست در برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی امانت‌داری است، افزود: ما هرقدر رشد یافته و صاحب‌مقام شویم ولی امانت‌دار خوبی نباشیم نمی توانیم موفق باشیم و درواقع مدیری بسیار ضعیف و ناتوان خواهیم بود، مدیری توانمند خواهد بود که در مواقع حساس و کلیدی امانت‌دار مطلوب و موفقی باشد.

فرماندار شهرستان هوراند اضافه کرد: زمانی که مجریان انتخابات امانت‌داری را در سرلوحه کارهای خود قرار دهند به‌طورقطع در کمال بی‌طرفی می‌توانند میزان مشارکت مردم را در انتخابات هفتم اسفندماه بالا ببرند.

وی بابیان اینکه آراء مردم در انتخابات تا عدد آخر هم نظام را تحکیم می‌کند و هم هر یک آراء مردمی موردتوجه دشمنان ایران قرار می‌گیرد به دلیل اینکه آن‌ها نمی‌توانند آراء مردم را کتمان کنند، بیان کرد: رسانه‌های خارجی حضور میلیون‌ی مردم در تمامی راهپیمایی‌ها را تنها صدها نفر گزارش می‌کنند ولی در انتخابات هر یک آراء در داخل و خارج کشور ثبت‌شده و هر قدر که مشارکت و حضور مردم در انتخابات بیشتر باشد به همان اندازه اقتدار و حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در بین سایر کشورها بالاتر خواهد رفت.

فریادخواه ابراز داشت: امسال بعد از گذشت ۳۷ بهار از پیروزی انقلاب اسلامی، انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی به‌صورت هم‌زمان برگزار می‌شود، قطعاً انتخابات مجلس خبرگان رهبری بیشتر از مجلس اهمیت دارد.

فرماندار شهرستان هوراند با اشاره به اینکه مجریان انتخابات در تلاشند تا انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی رقابتی باشد و از طرفی همانند سال‌های گذشته این رویداد نیز آزادانه انجام شود، گفت: مردم باید سالم بودن انتخابات را احساس کنند و اگر این امر را احساس کنند در پای صندوق‌های اخذ رأی بیشتر و مصمم ترحضور خواهد یافت.

وی تفاوت برگزاری انتخابات در دوران طاغوت و جمهوری اسلامی را سالم بودن آن عنوان کرد و بیان داشت: مجریان انتخابات در زمان طاغوت امانت‌دار خوبی نبودند ولی اگر امروز در نظام اسلامی شاهد مشارکت بالای ۸۰ درصدی مردم در انتخابات هستیم نشان‌دهنده سلامتی انتخابات و امانت‌داری مسئولان بوده و چنانچه با این روال پیش برویم و حضور مردم در انتخابات گسترده باشد اقتدار ایران در برابر قدرت‌های جهانی نمایان تر می‌شود.

فریادخواه با تأکید بر اینکه هر فردی در پیشگاه خداوند امتحان پس می‌دهد و امتحان مسئولان در زمان کنونی برگزاری انتخابات سالم و صیانت از آراء مردم است، گفت: از اوایل سال جاری، در تمامی جلسات، به مسئولین ادارات شهرستان هوراند توصیه شده تا به‌هیچ‌عنوان از امکانات دولتی حتی یک برگ کاغذ بر له و یا علیه کاندیدای انتخابات استفاده نکنند و اگر مدیری به این قوانین پایبند نبود آن فرد متخلف از مسئولیت خود برکنار می‌شود.

فرماندار شهرستان هوراند در پایان ضمن اشاره به اینکه نزدیک به ۳۵ شعبه اخذ رأی ثابت و سیار در ۱۱۷ نقطه روستایی و شهری شهرستان هوراند تعیین‌شده است، خاطرنشان کرد: برای برگزار انتخابات امسال بیش از ۵۰۰ نفر عوامل اجرایی، برگزاری این انتخابات را بر عهده خواهند داشت، تاکنون به دلیل اینکه حوزه انتخابیه کلیبر، خدا آفرین و هوراند گسترده است و بیشتر داوطلبین انتخابات در این حوزه بیشتر در دیگر شهرستان‌ها فعالیت دارند خوشبختانه تاکنون هیچ موردی در خصوص تخلفات انتخاباتی گزارش نشده است.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال