پشت پرده بازگشت نود به کنداکتور این هفته تلویزیون!


طی چند روز گذشته برنامه های مختلف ورزشی روی آنتن رفته و حتی برنامه شبکه خبر هم با حضور محمد مایلی کهن به ماجرای حذف تیم ملی امید از مسابقات انتخابی المپیک پرداخته . اما به نظر نمی رسد که هیچ کدام از برنامه ها بتوانند به ماجرای تیم ملی امید به صورت کامل بپردازند.

عصرایران - برنامه نود دوشنبه شب روی آنتن می رود . اتفاقی که بر خلاف برنامه ریزی گذشته است. پیش از این قرار بود با پایان بازی های تیم امید و شروع لیگ برتر برنامه نود هم آغاز شود. اما پس از بازی تیم ملی امید درویژه برنامه پخش مسابقه اعلام شد که برنامه نود هفته آینده به این هفته منتقل شده است.

هرچند تولید زود هنگام یک برنامه می تواند مشکلاتی را برای تیم سازنده برنامه نود ایجاد کند اما حذف تیم ملی امید دلیل اصلی تغییر زمان بندی برنامه نود بوده است. تیم ملی امید ایران روز جمعه از مسابقات مقدماتی المپیک حذف شد . درست دقایقی پس از این اتفاق پیمان یوسفی روی آنتن زنده اعلام کرد که برنامه نود و عادل فردوسی پور به ماجرای حذف تیم ملی امید به صورت کارشناسی خواهندپرداخت.

این در حالی است که طی چند روز گذشته برنامه های مختلف ورزشی روی آنتن رفته و حتی برنامه شبکه خبر هم با حضور محمد مایلی کهن به ماجرای حذف تیم ملی امید از مسابقات انتخابی المپیک پرداخته . اما به نظر نمی رسد که هیچ کدام از برنامه ها بتوانند به ماجرای تیم ملی امید به صورت کامل بپردازند.

برنامه این هفته نود ویژه تیم ملی امید است. در این برنامه به صورت کلی همه ماجراهای مربوط به تیم ملی مرور خواهد شد. 

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات