همایش دوچرخه سواری از بوستان هنرمندان تا لاله برگزار شد


به گزارش خبرگزاری مهر، این اقدام نمادین با همکاری گروه زامیاران ، تشکل دانشجویی محیط زیست، شهرداری منطقه 6 تهران، سازمان مدیریت پسماند و ستاد محیط زیست شهرداری تهران با مشارکت گروه های دوچرخه سواری مردمی تهران ( رکابزنان غرب تهران، باشگاه دماوند و پروانه سبز) با هدف ترویج فرهنگ دوچرخه سواری به عنوان وسیله نقلیه برتر و اعتراض به آلودگی هوای کلانشهر تهران اجرا شد.

دوچرخه سواران با شعارهای آسمان آبی زمین پاک و تفیک پسماند در مبدا راهی برای نجات زمین، مسیر خیابان ایرانشهر ، طالقانی، ولیعصر(عج)، میدان ولیعصر(عج)، بلوار کشاورز تا پارک لاله را رکاب زدند.

در این همایش ، مسئولان شهرداری تهران دکتر جعفری مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند، دکتر گلمکانی ریاست ستاد محیط زیست شهرداری تهران و مهندس جعفری قائم مقام ستاد محیط زیست شهرداری تهران نیز حضور داشته و با دوچرخه سواری همراهی کردند.

در پایان به قید قرعه به شرکت کنددگتن این همایش جوایزی اهدا شد.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال