خدمات هلال احمر اوج توجه به حقوق شهروندی است


به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه صیانت از حقوق شهروندی با حضور دبیرکل و دیگر مسئولان جمعیت هلال احمر و همچنین جانشین قائم مقام وزیر کشور در بازرسی ستاد مرکزی صیانت از حقوق شهروندی در ساختمان صلح برگزار شد.

مهندس علی اصغر احمدی در این جلسه ضمن تشریح عملکرد جمعیت هلال احمر در حوزه صیانت از حقوق شهروندی گفت: طبق ماده ۶ اساسنامه هلال احمر، این جمعیت بدون هیچگونه ملاحظات سیاسی، مذهبی و نژادی با آحاد مردم سرو کار دارد و این اوج توجه به حقوق شهروندی است که هلال احمر در هنگام وقوع حوادث چه در داخل و چه خارج از کشور به تمام نیازمندان امدادرسانی می کند.

وی ایجاد فضای مناسب، آموزش حضوری و غیرحضوری و... را از مصادیق توجه به مصادیق حقوق شهروندی در جمعیت برشمرد و تاکید کرد: تفکر سالمِ کمک به همنوع و حفظ حقوق شهروندی در تمامی بخش ها و قسمت های مختلف جمعیت هلال احمر جاری و ساری است.

جانشین قائم مقام وزیر کشور در بازرسی ستاد مرکزی صیانت از حقوق شهروندی نیز در این جلسه ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند جمعیت هلال احمر در ارائه خدمات به شهروندان، اذعان داشت: حضور فوق العاده و اقدامات ارزشمند هلال احمر دقیقا در راستای تحقق حقوق شهروندی است.

ملازاده تاکید کرد: موضوعات عفاف و حجاب جزء دغدغه های مقام معظم رهبری، رئیس جمهوری و سایر مدافعان جمهوری اسلامی ایران است و ستاد صیانت از حقوق شهروندی به دنبال این است که برنامه های حقوق شهروندی را که در قوانین و دستورالعمل ها وجود دارند، با انجام فعالیت های فرهنگی عملیاتی کند.

در این جلسه فرحناز رافع رئیس سازمان داوطلبان و کتابدار دبیر حقوق شهروندی جمعیت هلال احمر و همچنین دکتر مرعشی رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گزارشی از موارد اجرای حقوق شهروندی در جمعیت هلال احمر و سازمان ها و معاونت های تابعه جمعیت ارائه دادند.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال