کشف وضبط محموله قاچاق بلبل در آبادان


وی ارزش هریک ازبلبل ها را درحدود 2 میلیون ریال اعلام کرد واظهار داشت: قاچاقچی این محموله متواری شده است و بزودی این پرندگان در طبیعت رها سازی می شوند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آبادان ازکشف وضبط 500 قطعه بلبل خرما ازقاچاقچیان پرنده دراین شهرستان باهمکاری نیروهای دریابانی خبر داد.
 
سید احمد موسوی آزاد در گفت وگو با ایرنا افزود: قاچاقچیان قصد داشتند 500 قطعه بلبل خرما را از طریق مرز آبی به یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس منتقل کنند که این اقدام با هوشیاری وهمکاری نیروی دریابانی آبادان شکست خورد.
 
وی ارزش هریک ازبلبل ها را درحدود 2 میلیون ریال اعلام کرد واظهار داشت: قاچاقچی این محموله متواری شده است وبزودی این پرندگان درطبیعت رها سازی می شوند.
 
بلبل خرمای پرنده ای است که در جنوب ایران زندگی می کند واین پرنده ازبلبل بلندتر است.
 
کشورهای عربی ازمهم ترین مقاصد سفر اجباری این گونه پرنده هاست وعلاقه شیخ های عرب به بازی با پرنده های ایرانی هرروز قیمت آنها را بالاتر برده وسودجویان را برای قاچاق بیشتر ترغیب می کند.
 
نخلستان های جنوب خوزستان وتالاب بین المللی شادگان وتالاب ناصری خرمشهر ازاماکنی است که این پرنده عمدتا در آن زندگی می کند.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال